Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AndaAtsushi

Kayıtlı Üye
  • Content Count

70
  • Last visited

• Days Won

1

AndaAtsushi last won the day on May 6 2019

AndaAtsushi had the most liked content!

4 Followers

About AndaAtsushi

• Rank
    Level 1
  • Birthday June 21

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kitap okumak, resim çizmek, keman çalmak,spor yapmak ve düşünmek.

Recent Profile Visitors

1,208 profile views
  1. Oniisama e... İzlediğim şu son bölümlerde yine bir gönül yarası yedim. Versailles no Bara'nın mangakasının eseri diye başlamıştım, bilerek. VnB'yi izleyip de ağlamaktan bitap düşmüş olmama rağmen yine de gidip bunu izlememin tek bir açıklaması olabilir: sanırım ben mazoyum.
  2. Lyman Frank Baum - Oz Büyücüsü (İlgili resim spoiler içinde) ''Etten kemikten olmak zahmetli bir şey,'' dedi Korkuluk, düşünceli bir halde.''Uyumak,yemek ve içmek zorundasın. Ama olsun, beynin var ve mantıklı düşünebilme yeteneği için bu kadar zahmete katlanmaya değer.'' Eğer kitaba dair geçerli bir bilgiye ve fikre sahip değil ve sadece ismi üzerinden yargılıyorsanız benden söylemesi : Bu kitap sizin düşündüğünüz gibi değil.
  3. Anime izlemeye başlayalı henüz 1 yıl olmuşken ağabeyimle kendi mangamızı çizmeye başlamıştık. Kendi aramızda öylesine bir hikaye olacaktı. Karakter üretirken benim ilk tasarladığım kişi Anda'ydı. İnternetle o zamanlar pek aram yoktu, anime falan izlerdim ama ne bir üyeliğim ne bir hesabım vardı. Pasif kullanıcı da denilebilir 😄 Daha sonrasında internet kullanmaya başlayınca bir nicke ihtiyaç duymaya başladım, önceleri farklı isimler kullansam da bir süre sonra fark ettim ki tek bir isim kullanmaya başlamışım: Anda Atsushi.
  4. Alparslan Ali Yıldırım isimli genelde animeyle dalga geçen ve kendince kurgular ve animasyonlar yapan bir arkadaş vardı, severdim kendisini. Kanalınıdaki videoları silene kadar her şey çok güzeldi. Onun dışında kendi kafamda ve animeyle ilgilenen insanlar bulamadım sosyal medyada. Bu nedenle kanser sayfalarla uğraşmayıp anime ilgimi kendime saklıyorum.
  5. Garip mi? Saçların sesini duyabilen ve burun kıllarını kullanarak savaşan Bobobo-bo Bo-bobo reis tam senliktir demek. Bana sempatik-komik-sapık tiplemesinden bir tane yollayın lütfen.
  6. Boku no Hero Academia Bunu bulanı şimdiden tebrik ediyorum, zor sordum.
  7. Detective Conan diyeceğim ama büyük ihtimalle ya izlemişsindir, ya da beğenmeyip bir kenara bırakmışsındır... Hiç izlemediysen ne mutlu bana, tavsiyemdir.
  8. İzlemedim. Alttaki Abenobashi Mahou Shoutengai izlememiştir.
  9. Ecchi olmaması. Tagları çok büyük rol oynar. Yorumlarda verilen tepkiler bakış açımı değiştirebiliyor. Aldığı puan. Çizimleri pek önemli değil ama bazen sırf çizimleriyle ilgimi çeken seriler oluyor o yüzden bir ölçüde önemi var. Altyazı kalitesi berbatsa üzüle üzüle başka serilere yollanırım. Çevirisi tamamlanmış olmalı. Ruh halime cuk oturduğunda keyfimin üstüne yoktur.
  10. Son zamanlarda bunu aşmaya çabalasam da... İzlemeye kıyamama sorunum var. Benim listenin bir kısmı da bu; Gintama Saint Seiya (eksik çeviri) Ergo Proxy Steins;Gate 0 (bitmesini bekliyorum) HxH Hellsing 91Days Bungou Stray Dogs Tengen Toppa Gurren Lagann Monster Initial D Kuroshitsuji ve bu liste uzar gider...
  11. Hentai ve Ecchilerden hoşlanmıyorum, adını anmasam da anlayacağınız sektörün dalları olarak en az onun kadar gerçeklikten uzaklar. Bunun yanında harem ve reverse harem seriler de aynı dertten muzdaripler. İsekai'ler... Bir de korkutmanın yanından geçemeyen korku animeleri elbette.
  12. Cidden andırıyor yalnız 😄 Hoş bir benzerlik. Bir bakayım diyenlere iki linki de spoilerde veriyorum.
  13. Kesinlikle öyle. Beni benden almış bir yapımdır Koe no Katachi, diğer tüm animelerinkinden apayrı bir hissiyat deneyimletir bitirince. Bu hissiyat da sizin betimlediğiniz şekilde açıklanabilir ancak.
  14. Free! Silah insanlar - Belediye başkanı azrail - ruh yeme
  15. Merhabalar, merhabalar. Bu aralar aramıza birçok kişi katıldı, şahsen çok memnunum bu durumdan! Hoşgeldin Beren, ben Duru. Rastladığım dönem ve o dönemin koşulları sebebiyle Tokyo Ghoul'a karşı bir antipatim olsa da saygı duyuyorum. En azından animelerden nefret ettiğini söyleyen insanların elinde T.G. mangası gördüğüm ve afalladığım durumlara sebebiyet verdi. Ayrıca Tokyo Ghoul'dan sonra anime ve manga kültürü Türkiye'de popülarite kazandı, saygımın sebebi ise budur. Her neyse konuyu yine çarptırdım ben. Foruma hoşgeldin!
  • Create New...