Jump to content

RedSingOra

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    RedSingOra reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, " Sadece insanlar kendi türleri ' nin öldürülmesinden zevk duyuyor. " Bitiriyor ya bu   
    " Sadece insanlar kendi türleri ' nin öldürülmesinden zevk duyuyor. " Bitiriyor ya bu bitiriyor.
  2. Beğen
    RedSingOra reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Çanakkalede vatanımız için toprağa düşen şehitlerimizin ruhları şad olsun. . . "18.Ma   
    Çanakkalede vatanımız için toprağa düşen şehitlerimizin ruhları şad olsun. . .
    "18.Mart 1915"
    101.yıl...
  3. Beğen
    RedSingOra got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Holy-sama chat çok ıssız   
    Holy-sama chat çok ıssız 
  4. Beğen
    RedSingOra got a reaction from HolySpirit for bir durum güncellemesi, Holy sama kendimi çok yalnız hissediyorum   
    Holy sama kendimi çok yalnız hissediyorum 
  5. Beğen
    RedSingOra reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, Ouran High School 2. sezonu doğrulanmış sanırım. HIKARU <3   
    Ouran High School 2. sezonu doğrulanmış sanırım. HIKARU <3
  6. Beğen
    RedSingOra reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, Acıklı unutuluş,Unutulmuş umutlar ruhunun yalnız mezarlığında gömülü. Acıklı unutuluş   
    Acıklı unutuluş,Unutulmuş umutlar ruhunun yalnız mezarlığında gömülü.
    Acıklı unutuluş,
    Kalbini kilitlemeden önce nasıl olduğunu hatırla.
  7. Beğen
    RedSingOra got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Babacık hemen gir ya Sensiz çok sıkıcı bu hayat. Ciddi söylüyorum bak. Burada olmadığ   
    Babacık hemen gir ya  Sensiz çok sıkıcı bu hayat. Ciddi söylüyorum bak. Burada olmadığın 5 saniye bile hissettiriyor kendini. Belki yeni tanıştık ama özledim be seni. Hani bana demiştin ya "Birinden mesaj beklediğin an sana mesaj atarım emin ol."... Bekliyorum işte... senden bir mesaj bekliyorum. Girmemin tek sebebi de bu işte. Ama sen yoksun ve çok özledim seni. Hep insanların kalbini kırmaktan korktum ve ilk defa karşımda benim kalbimi kırmaya korkan birisi var. Hadi gel babacık. Shinobunda özledi seni. Sensiz ne yapar o ? Ben o kilitli kapıyı özledim. Anlam erdiremediğim, ilk başta bana korkutucu gelen, o gizemini ama tatlı konuşmanı özledim...

Babacık ben seni özledim :(
  8. Beğen
    RedSingOra reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, 2 gündür bir dinlemedim gitti. Uykusuzluk bir yandan staj bir yandan hastane fasoları   
    2 gündür bir dinlemedim gitti. Uykusuzluk bir yandan staj bir yandan hastane fasoları bir yandan. Ben alışkın değilim bu kadar şeye :( 
  9. Beğen
    RedSingOra reacted to Pryda for bir durum güncellemesi, Foruma neler olmuş girmeyeli :@ Eskisine çook alışmıştım ama bu hali de beğendim,olmu   
    Foruma neler olmuş girmeyeli :@ Eskisine çook alışmıştım ama bu hali de beğendim,olmuş puanım 9 :P
  10. Beğen
    RedSingOra got a reaction from Red-King for bir durum güncellemesi, Babacık nerdesin sen ya abicik de yok Kafayı yicem holy de gitti   
    Babacık nerdesin sen ya abicik de yok  Kafayı yicem holy de gitti  
  11. Beğen
    RedSingOra reacted to Atakan ~ for bir durum güncellemesi, Oha forum değişmiş. o.o :D   
    Oha forum değişmiş. o.o :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.