Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. Singularity

( 13 / 13 ) Kami no Tou

ellerine sağlık (:
  2. canın sağolsun kardeşim teşekkür ederim
  3. Singularity

YENİ GECE MODU

Forumun adınıda "sosyalist türk anime forumu" olsun faşist forumlara bot atıp saldıralım birde yanına ccc koyalım? Hoi4 mü kardeş burası bu tür şeylere gerek yok bence.
  4. @Amygirl kanki sendemi mayısta doğmuştun nice mutlu yıllara
  5. Singularity

( 13 / 13 ) Gleipnir

eline sağlık
  6. Singularity

Türkçe RPG maker mv oyunu ?

Öncelikle yeni başladıysan kesinlikle atacağım tutorial videolarını izle çoğu şeyi kavraman için yardımcı olur. Zamanında uğraştım fakat şuan bakmıyorum sana şimdilik yararlı 2 video atacğım: 1. Oyunun Tutorial videoları ( bu attığım video kaynağında 30 adet video var.) 2. En önemli sistem ise oyunun battle system i o neydi dersen oyununda savaş olacaksa sıra tabanlımı taktik tabanlımı vs vs gibi sistem örnekleri var bu iki video kafanda bişeylerin oluşması için yararlı olacaktır. 3. Karakter tasarımı için şimdilik Character generator kullan
  7. @Gallardo nice mutlu güzel yıllara kanki
  8. Singularity

Anime İstek ve Önerileri

Sayın üyelerimiz konu açmadan önce sitede arama yapınız : (EDİT: Yetkili olduğum yer ile karıştırdım mesaj yazma şeklim o sebepten. :D)
  9. Singularity

( 13 / 13 ) Kami no Tou

Ellerine sağlık takipteyim
  10. ..

Spoiler

11. Geceye özel Final Fantasy X in efsanevi oyun müziği..[Piano]

Spoiler

12. Singularity

( 12 / 12 ) Kuutei Dragons

ellerine sağlık
  13. Sonbahardı bu gidiş, yazın ardından gelen..Her bir yol bir ihtimal ama gitme kal.. Her şeyimi sen yaptım..
  14. Singularity

( 01 / 01 ) Jurassic!

Ellerine sağlık nice çevirilere (:
  15. Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.

16. Geceye özel. Fire Emblem destansı müziği.

Spoiler

17. Singularity

DANGO!!

Mevcut konu 2015 e ait olduğu için fotoların görünmemesi normal kalıcı link olarak upload yapmadı ise siliniyor
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.