Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. Geceye özel Coquelicot-zaka kara (From Up on Poppy Hill) ost. ?

Spoiler

1. Gallardo

Gallardo

Ghibli'nin underrated filmlerinden. 2011 yapımı ama 90larda çıkmış gibi bir havası da var. Mimi wo Sumaseba ile ikisini yan yana koy, aynı jenerasyon gibi gözükürler :D Öğrencilerin kendinden emin ve profesyonel tavırlarına hastayım. Duvara mala vuran kız aklımda nasıl yer ettiyse hala hatırlıyorum :D Çiftimiz de pek güzeldi :)) Bir de şaşkoloz bir ressam vardı.. Detaylar saymakla bitmez :D :D

2. Hiç yorum okumam en rahatı bu
  3. Geceye özel Fullmetal Alchemist Brotherhood piano cover.

Spoiler

4. Günün efsanesi Nier Automata'nın sizi kendine çeken oyun müziği.  (piano ost seviyorsan bunu kaçırmamalısın.)

Spoiler

5. Kakuriyo no Yadomeshi inşallah istediğim gibi sonuçlanırsın uzun zamandır böyle huzurlu hissettiğim kafa patlatmayan beni yormayan ve beni kendine çeken animeye aç  kalmıştım.:loveloveplz:

6. Singularity

( 12 / 12 ) Animegataris

Şuraya park edeyim hemen kolay gelsin.
  7. Doymuşsun yada evlenme vaktin gelmiş :DD
  8. Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..

Spoiler

1. Perfectum

Perfectum

Şimdi girip lux oynayasım var :D

9. Forumda yeni yıl içinde vs atılan mesajlarda mesaj tarihi yazmıyor küçük bir sorun sanırım :
  10. Ne güzel zamanlardı be.

Spoiler

1. Gallardo

Gallardo

Scooby Doo, Ninja Kaplumbağalar, Yeşil Dev.. Eskiden çocuklar şanslıydı :)

11. Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :loveloveplz::

Spoiler

1. Gallardo

Gallardo

Animesi çıksa izlerim.

2. Perfectum

Perfectum

Muh-te-şem. 

12. Hibike! Euphonium sezon 1 bölüm 7 uçmuş, ayrıca diğer bölümlerde de birinci sezon yerine ikinci sezonun bölümleri eklendiği yazıyor. Kontrol edilirse sevinirim ikinci sezondan yanlışlıkla spoiler yemek istemiyorum. https://www.turkanime.net/video/hibike-euphonium-7-bolum
  13. Singularity

2019 NewType Anime Ödülleri Sonuçları

Tamam Asunayı çok severim kendisi çok hoşuma giden bir karakter ama bu gidişle Asunadan soğutacaksınız beni.
  14. Ne güzeldi forumun kendine ait siteden ayrı chati diğerine göre küçüktü ama dostlukları güzeldi. :crying1-onion-head-emoticon:

1. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Dutluklar git gide tükeniyor mu:suicideoniplz:

15. Singularity

M-merhaba?

Hoş geldiniz
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.