Jump to content
Türk Anime TV Forum

Singularity

Üyeler
    914
  • Son ziyareti

• Başarı

20

Singularity kullanıcısının son zaferi 10 Ekim

Singularity en beğenilen içeriğe sahiptir

Singularity hakkında

• Derece
    Level 9
  • Doğum tarihi 22-05-1990

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

61.144 kez ziyaret edildi
  1. bu tarz tembellik bendede oldu 2011 den beri takıldığım turkanimeye anca 2016 da üye oldum belkide benimki tembelliktir.
  2. Saygı ve Özlemle..

Spoiler

3. Ölebilirim yar ölebilirim Kendimden çok sevebilirim Kimseye sormadan çat kapı çıkagelip Hırsızın olup da çalabilirim seni senden.
  4. Canım ablam çok özledim seni kendine cici bak. 

5. Tek bir soruyu 150 kişiye yazmışsın bir sakin ol arkadaş spam yapıyorsun sadece gereksiz görüntü kirliliği oluyor. Herkesin duvarına yazmadan önce bu konuyu bulsaydın keşke elbet bilen çıkar çıkmaz isede yapacak birşey yok..
  6. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun ❤️ ❤️
  7. Dr. Stone fanlarına gelsin.

Spoiler

73482641_10162466166985394_3787910092758

8. Lolcü tayfaya altın haberler Sonunda League of legendsin mobili ve hala yapım aşamasındaki dövüş oyunu ve kart oyunu  ortaya çıktı. :loveloveplz:

Spoiler

Bunlarda dövüş  oyunundan ve kart oyunundan ufak video :

Spoiler

Spoiler

9. Bugünde hala oynadığım efsane oyunlardan TM3 ün müziğini atıyorum(Müzik ozamanların ve şimdinin Heavy Metal efsanesi Rob Zombie den 90-2000 li yıllarda çoğu pc oyununda Rob Zombie nin efsane müzikleri mevcuttur. 1999 yılında çıkan oyunun müziğindeki kaliteye bak hayret verici. )
  10. @Ancaks Nice mutlu güzel yıllara
  11. Benim gibi adcde mfcilere gelsin.

Spoiler

12. Koe No Katachi.. Claymore. Hellsing. Black Lagoon. Sakurasou Pet Na Kanojo. D-Frag. Fullmetal Alchemist. Gosick. Gungrave. Jormungand. Kaichou Wa Maid-sama. Kyoukai No Kanata. Lovely Complex. Mononoke Hime. Persona. Senjou no Valkyria. Shiki. Taimadou Gakuen 35 Shiken Shoutai.
  • Yeni Oluştur...