Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. Doğum günün kutlu olsun Türkiye Cumhuriyeti..

Bir gün bile unutmadık..

Unutturamazlar..

Ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e özlem ve minnetle.. 

2. @Beytizenice mutlu yıllara güzel kardeşim iyki doğdun.
  3. Teşekkürler ellerine sağlık.
  4. Singularity

TAÇE 2020 Sonbahar Projeleri

şimdiden elinize sağlık.
  5. Teşekkür kendine güzel bak görüşürüz.
  6. ehh idare ediyorum 4,5 senedir tek vardiya olmasını istemezdim çünkü sırf gece olsa sabah tüm gün vs evdesin ama gece erken yatıyorsun çünkü gece 2de servis geliyor. Gündüzde de öğlen bir gidiyorsun akşam 11 de geliyorsun robot gibi hiç birşey anlamadan tekrar ertesi gün öğlen geliveriyor. ikisininde iyi yanları var mesela öğlende geç yatabiliyorsun nasılsa ertesi gün iş 3 te başlıyor gecedede tüm gün evdesin istediğin yere gidebilirsin ama gece 2 de gittiğinde Walking Dead deki zombiler gibi oluyorsun
  7. 1 hafta öğlen 3 akşam 11 , 1 hafta gece 3 sabah 9.30 iki ayrı vardiya var her hafta değişiyor mesela bugün öğlenin son günü p.tesi geceye dönüyorum vs
  8. Kargoda çalışıyorum ama transfer merkezinde gece ve gündüz vardiyaları var yani sizin gönderdiğiniz herşey bizim elimizden geçiyor şehir dışına biz gönderiyoruz gecedede tam tersi size gelenleri biz indiriyoruz şubeler alıp dağıtıyor falan filan
  9. Bende boş boş oturuyorum 3 te işe gideceğim hiçbişey anlamadan saat 12 oldu bu ara animede izleyemiyorum canım sıkılıyor hemen oyunda da öyle sanırım yaşlılığın etkileri
  10. Seni biryerden gözüm ısırıyor ama çıkaramadım eskilerdensin sanırım sağol sen nasılsın
  11. Biliyorum fakat kimse yoktu ve hemen kaçmıştım eski tadı olmadığı için konulara bakıp kaçıyorum bu arada günaydın
  12. ha? ne? gıhh.. nerden gördünüz
  13. @Estable nice mutlu güzel yıllara
  14. Çok ilgilendiğim bir konu değil fakat bir anda 84 takipçi nasıl 1 günde 23 e indi forumda sorun mu var ? aktif olmayan realden arkadaşım bile beni çıkartmış görünüyor böyle olması imkansız.

1. Pseudohomophylus

Pseudohomophylus

Seni hayaletler takip ediyormuş o zaman:shock2-onion-head-emoticon:

Forumda yapılan değişikliklerden biridir belki açıklama bekleyelim yetkililerden

2. Singularity
  15. Destansı Violet Evergarden piano theme..

Spoiler

1. sadece okan

sadece okan

steamden güzel oyunları almanı bekledim ümit ama hevesimi kırdın 

2. Singularity
  16. Singularity

TAÇE 2020 Yaz Projeleri

Hepinize başarılar şimdiden elinize sağlık (:
  17. Singularity

( 12 / 12 ) Kanojo, Okarishimasu

kolay gelsin listeye aldım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.