Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. ve beklenen kınamalar geldi mission completed. 

1. Red-King

Red-King

Meclis horror story . 

Adamlar göstere göstere biz yaptık diyor.

2. gereksiz çöplere göre Tatsuya ender karakterlerden 2. sezon bekliyordum uzun zamandır
  3. altyazılı versiyonunuda buldum efsanenin :
  4. Gülmek en çok kadına yakışır, bütün kadınlar pırlantadır. sitedeki tüm tanıyan,tanımayan bayan arkadaşlarımın dünya kadınlar günü kutlu olsun sizin gibi güzel insanların hep gülmesi dile ile .. 

5. kimse aynı düşünmüyor işte bırak kim neyi izliyorsa izlesin neyin tartışması bu beğenmiyorsan beğenmiyorsundur
  6. Derinden vurdun beni :

Spoiler

1. Red-King

Red-King

Yavvv işte budur 

7. Singularity

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Medusas Labyrinth diye korku macera türünde oyun gördüm onu indiriyorum inşallah sağlam bir korku türü olur :|
  8. bende şahsen sitede böyle konuları gereksiz buluyorum herkes aynı zımbırtıyı sevemez her insanın farklı zevki var. (yukarıda guilty crown a vasat demişsin ben izledim beğendim mesela ilk opening müziğinide severek dinlerim)
  9. 1995 efsanesi. " Ellerinle boğulduğum gibi , Aşkınlada boğuluyorum. Sen nefret ettiğim hayatımsın". sözün şarkından çıkacağı aklıma gelmezdi eskiden.
  10. burdan çıkmıycam bu ara napolyon çadırı kurdum skadfklsadfjl

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leffwn

Leffwn

Yalnız o saatlerden önce de ararsan iyi olur ders vaktine denk gelebilir. :D :ok:

3. Mileydi

Mileydi

Öncesini bilemem ama sonrasın da ararım :emoticon-00122-itwasntme:

4. Leffwn
  11. Nice mutlu yıllara RED KİT :D 

1. Red-King

Red-King

Sağol şerif ... :waiting-onion-head-emoticon:

12. Final fantasy 7deki Sephiroth aslında oyun ama animesinde var tabi tarihin en kötü acımasız karakterlerinden kendileri
  13. biliyordum fikrimin değişmeyeceğini forumun temasını bir türlü sevemedim mobilden ne mesaj açabiliyorum (tıklıyorum hiçbirşey olmuyor) ne chat görünüyor zaten o kadar bir kasma olduki telefon dayanamayıp kendi kapandı

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

bir gün belim doğrulacak :D

3. Barış D. Baryshx

Barış D. Baryshx

Telefonda sorun yok bende. Samsung S4 var, avea internet, Chrome tarayıcı. Tek sorun mobilde forumun full versiyonu yok. Yani masaüstü/tam ekran seçeneği yok :( Chatte gözükmüyor doğru, o kadar da önemli değil chat benim için

14. tüm gece Slipknot Metallica derken buraya nasıl geldim bu müzik beni biryerden ısırıyor : Edit : Pes 15 te çalıyormuş ya bu :D
  15. Singularity

LoL - Japonca'ya geçme yöntemi

hala system > rads klasöründeki locale kısmını tr_tr yerine ja_jp yapınca olmuyormu ?? bu ara lolü bırakmıştım dönünce bunu deniyim zaten bu ara patch atmıyor %3 te kalıyor saatlerce genede bu konu aklımda bulunsun
  16. Mum ışında kurufasulye plavın neyini beğenmiyorsunuz ... 

17. Kapalı olduğu için ve bende imza kullanmadığım için sıkıntı yok
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.