Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. witcchan nice mutlu yıllara :get-out-crazy-rabbit-emoticon:

1. Witch

Witch

Teşekkür ederim cadı düşmanıı << :bleh:

2. Singularity

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

yalanmı en iyisi konu kilit bence :D
  3. nice mutlu huzurlu yıllara okan
  4. Singularity

AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)

Dünden beri bunlamı uğraşıyorsun :D yalnız ben komple manga bitince pdf olarak at demiştim neyse masayı kafama atmadan indiriyorum :P
  5. Singularity

Anime Dünyasında En İyi Gülüş

gülüşmü istediniz ? eminmisiniz ?? :
  6. An itibariyle siteye geleli 1 ay oldu zaman ne hızlı geçiyor.:shock1-onion-head-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

sorma sorma diplomanın fotokopisini çekip heryere kapının altından sallıycam :D 

3. Luluna

Luluna

ben gidip almadım diplomamı daha,zaten bir işe yaramadığı için :D boşver sen de,akışına bırak hooopp :sigh-crazy-rabbit-emoticon:

7. Singularity

aha şimdi aklıma geldi bana bunu pdf olarak atarmısın ?? bittiğinde toplu olarak indirmiş olayım hem :D
  8. Singularity

2. bölümde geldi demek 4-5-6 . resim açılmıyor bende ayrıca ek olarak bu mangayı pcye indirmek istiyorum canım sıkıldıkça okurum devamını getirin boş bırakmayın
  9. tam tanışmıyoruz ama sevdiklerinle nice mutlu yıllara ablacım 

1. SUNA

SUNA

Çok teşekkürler ablası...İnşallah nice yıllara beraber..:bye1-onion-head-emoticon:

10. Singularity

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

ezgi resimde çok güzel çıkmışsın :P asdsaldfkşl
  11. edit: ne yaptımsa video yerine link çıkıyor :D
  12. Steam de Left 4 Dead 2 ,Neverwinter, Mount & Blade Warband , Empire Total War ,Total War Arena, Age of Empires 2, Cs GO(Gerçi oyundan atıyor arada) , Payday The Heist , Pes 16 MyClub , Smite , Alien Breed Impact , Blade Symphony , Mortal Kombat 9 , Binary Domain , Orion Prelude, gibi gibi oyunları atıcaklar gelsin gerçi bazılarını sildim ama gene indiririm köşede yatıyorlar özellikle left 4 dead 2 onun haricinde tunngle dan resident evil falanda denemiştik arkadaşla ama bunu nie yazıyorsam işe girince fırsat bulamıycam genede köşede dursun extra olarak zaten işede oyun almak için giriyorum yoksa ne uğraşıcam slkfşlsafdkşlasfk :D
  13. maçta adam hakeme kırmızı kart gösterdi sakşljfklsajf :D

2. Rofh

Rofh

döverim olacaktı söverim değil :D

3. Rofh

Rofh

Şimdi gördüm

4. Singularity

Singularity

hakem cavandaya kırmızı kart verdi salih dursunda hakemin elindeki kartı alıp hakeme gösterdi çık dışarı dedi 

14. Napolyon :P

1. Singularity

Singularity

yanılmamışım bu nick daha hoş duruyor saklhdfklasjfd :D

2. Mileydi

Mileydi

Durmuyor o_o

3. Singularity

Singularity

profilindeki müzikle dans edersen yağmur yağar zeynep:happy-dancing-crazy-rabbit-emoticon:

15. Galeri bölümü saçmalık kalkmalı demiştim kalkmış :D 

1. Singularity

Singularity

biri benim gibi düşünüp buranın instagram değilde forum sitesini olduğunu anlamış 

16. Singularity

KatsuMihoku fan art

oh bu kadar dehşet olduğunu bilmiyordum bazen bende tekrarmı çizsem diyorum kendi kendime
  17. çay içmeden en fazla 2 saat durabiliyorum ne yapacağım ben böyle ya (dayanamadı gene demledi)

2. Rofh

Rofh

Ben bir aralar günde 12 bardak içiyordum :D

3. Singularity

Singularity

pederin yüzünden ya 1 bardak içerdim ben eskiden adamla içe içe neler oldu şimdi diyorum gece çayları saklayında demlemeyim tekrar :D

4. Rofh

Rofh

asdada :DAS

18. eski temanın sadeliği daha güzeldi bu temayı sevmedim eski temayıda koysaydınız isteyen istediğini kullansaydı.

1. HolySpirit

HolySpirit

onu sormuşdum ama gelmez dediler büyük olasılıkla

2. Singularity

Singularity

tamamda mobil için daha kötü görunuyor durum 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.