Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Singularity kullanıcısının paylaşımları

1. İyimser ile kötümser arasındaki yegane fark vade farkıdır. yoksa uzun vadede herkes iyimserdir.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Singularity

Singularity

bunun gibi tam tadında düşündüren sözler var

3. bbbbbbbbbbbbbbbbb

bbbbbbbbbbbbbbbbb

En yakın Zaman'da almaya çalışacağım çok sağ ol

4. Singularity

Singularity

sizde sağolun

2. Singularity

Bu Animeyi İzledin mi?

bildin izledim ama kısaydı alttaki d frag ??
  3. Singularity

İtiraf Köşesi

bir zamanlar kursta sevdiğim hatunla aynı sınıfa düşeyim diye sınavda tüm soruların cevaplarını bilmeme rağmen yanlış yapmıştım tabi kurs olduğundan sınıflar aldığın puana göre oluşuyordu a sınıfına en yükseğe gitmek varken g ye gitmiştim sonuç ne mi oldu kız kursu bıraktı.
  4. Singularity

Anime İstek ve Önerileri

sitede denpa kyoushi vardı 22 bölüm falan izledim final 2-3 bölüm sonra gelcek derken anime siteden komple kalktı bunun sebebi nedir sanki o ara 1-2 tane daha anime serisi silinmişti ?
  5. Singularity = Eşşiz,Tek Olma,Mitolojik Tanrı (Hangi mitoloji unuttum eski mayan yada o taraflar sanırım çoğu yerde bulunmuyor ünivin kütüphanesinde keşif ettim),Bilgisayar Oyunu İsmi
  6. left 4 dead 2 deki witch den nefret ediyorum bir kerede bana saldırma kadın.

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Fornax

Fornax

Abimde oyleydi o yuzden cadi sesi duyunca arkamiza saklaniyodu sana da tavsiye ederim. Sjhjkh

3. Singularity

Singularity

beni görsen arkadaş ateş ediyor gelip bana vuruyor :D

4. Fornax

Fornax

Cadiyi rahatsız eden kisi cildirtiyordu diye hatırlıyorum senin dedigin nasıl oluyo ki :D

7. Singularity

Merhaba :)

benim bildiğim olay şu bir üstteki mesaja alıntı yapılmaz alıntı taa 5-6 sayfa önceki mesaja yapılır oda üstteki mesajlar başka konu ise yada başka kişi ise modken direk siliyordum aksi taktirde :D yani mod olduğum sitede
  8. Cips, Kola yokken anime izleyemiyorum büyük sorun başladı.

9. Singularity

Favori Anime Müzigin ?

Anohter Opening.. Rage of Bahamut Genesis Opening .. Aku no Hana Ending.. :
  10. 170.. altaki kimse 80 olabilir
  11. Singularity

En Sevdiğiniz Piskopat Anime Karekteri

tabiki Alucard (Hellsing Ultimate):
  12. Singularity

( 31 / 26+ ) Bakuretsu Hunters

çok teşekkür ederim tamamlansında sıkıntı yok
  13. Singularity

( 31 / 26+ ) Bakuretsu Hunters

selam sitede 18 bölüm var foruma 9 eklenmiş baştan mı aldınız yoksa siz mi devam edeceksiniz ? bu animeyi uzun zamandır bekliyorum emeğiniz için sağolun
  14. Singularity

Beğendiğiniz AMV'ler :)

bir ara acayip hoşuma gidiyordu:
  15. Avatar :10 İmza : İmza görünmüyor :D sanırım bende hata var
  16. Singularity

[Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...

bu konu animlerin hepsi tamamlandıktan sonra olsa iyi olurdu 2-3 bölümde anlaşılmaz örnek olarak ben bu listeden sadece gate i izliyorum konu animeler bittiğindede devam ederse oyumu ona göre atacağım
  17. merhaba novel demişken pc oyunlarını çeviren varmı visual novelları ?? steamdan if my heart had wings almıştım gerçekten çok güzel seri türkçe tekrar oynamak isterim yada çevirme programı bilen varsa (hex editor bende hata veriyor) bana söyleyebilirmi şimdiden teşekkür
  18. Singularity

Anime - Japonlar&Genel / Ya Biz? (SONUÇ!)

hımm burayada üye olduğum iyi oldu izlemediklerimi listeme eklerim bizde hersene belirli animeler beğeniliyor aynı şeyleri beğeniyoruz onlarda öyle değil o yüzden söylediklerinizin bazılarının neden olmadığı yada neden aşağılarda olduğu bundan kaynaklı
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.