Jump to content

Singularity

Kayıtlı Üye
  • Content Count

983
  • Last visited

• Days Won

24

Status Replies posted by Singularity

1. Sitenin Discord kısmında konuşan, sohbet eden var mı hiç? 

2. Sitenin Discord kısmında konuşan, sohbet eden var mı hiç? 

3. Çok ilgilendiğim bir konu değil fakat bir anda 84 takipçi nasıl 1 günde 23 e indi forumda sorun mu var ? aktif olmayan realden arkadaşım bile beni çıkartmış görünüyor böyle olması imkansız.

4. Kaguya-sama wa Kokurasetai! Tensai-tachi no Renai Zunousen 2. sezonun izleyicilerinden en içten özürlerimi iletiyorum. Final bölümün yayınlandığı günlerde üniversite sınavım olduğundan ve ardından da düzgün bir çeviri verebilmek için vakit ihtiyacım olduğundan dolayı bölümü geciktirmek durumunda kaldım. En geç 1 gün içerinsinde yayınlanmış olacağına inanıyorum. Şimdiden iyi seyirler.

5. Bazı insanlara dehşet çizim yeteneği sıfır hayal gücü verilmiş...

1. Singularity

Singularity

ben direkt çizim yeteneğimi kaybettim artık olmuyor

2. (See 6 other replies to this status update)

6. Tatlı ponçiğim.

1. Singularity

Singularity

oii my best friend :admire2-onion-head-emoticon:

7. Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk.

Onun için konu ve başlık var zaten = https://forum.turkanime.tv/konu/14908-anime-istek-ve-önerileri/

1. Singularity

Singularity

Zeynep ablacım güzel düşünüyorsun fakat aktiflik değil bu kirlilik çünkü konuyu açan tekrar foruma girmiyor. 

2. (See 7 other replies to this status update)

8. Ofisi eve taşıyacakmışız 1 hafta :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Singularity

Singularity

Bizede geberin diyorlar kargo full devam ediyor hiç tatil durumu yok ama ilaç vs taşıyoruz bunlar çok önemli şeyler. 

2. (See 7 other replies to this status update)

9. Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.

10. Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.

1. Singularity

Singularity

silkroad kinght falan en son tercihim bile olmaz bence 

2. (See 9 other replies to this status update)

11. Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.

12. Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.

1. Singularity

Singularity

ikiside güzel fakat bana göre değil bana daha çok final fantasy, monster hunter vs tarzı lazım gerçi monster hunter da hayatta kalamazdım sanırım

2. (See 9 other replies to this status update)

13. Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???

Yaşlandık mı o kadar ya :cruch-onion-head-emoticon:

14. Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???

15. Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???

16. Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D

17. Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albümü duvarı idi. Sonra Naruto'nun ilk bölümleri geldi aklıma gözlerim doldu. Sanal karakterlerin hayatlarının ruha dokunması dışarıdan bakınca komik görünüyor, kabul. Ama dokunuyor işte :D

1. Singularity

Singularity

Yoo bence hiçte komik değil benim çok olmuştu erkek olduğum halde (gitti karizma:depressed1-onion-head-emoticon:) gayet normal 

2. (See 5 other replies to this status update)

18. En iyi gif vs si :D 

Kuniki 6DBXZN.gif

vs

Macchiotumblr_pu36arEMPg1sxkjwwo1_400.gifv

1. Singularity

Singularity

1. resimdekini dövüşecek sandım lanet olsun :DDDD

2. (See 3 other replies to this status update)

19. Blizzard oyunlarından bir Hearthstone oynamışlığım vardır onun dışında herhangi oyununu deneyimlemişliğim yok. Ama sinematik fragmanlarını çok sıkı takip ediyorum. Çok güzel değil mi sizce de? :) 

"There is no light here."

Spoiler

Not: Aklıma League of Legends' dan Jhin geldi. Jhin, namı diğer Virtüöz, ölümde güzelliği gördüğünü sanan bir maynak. Oyunu oynayanlar Jhin'in fragmanını da bilirler. Aynı kan ve gül yaprakları teması ve de estetik kontrast bu sinematikte de yok mu sizce. Valla Olsa da hiç itirazım yok açıkçası böyle zıtlıklara bayılıyorum. 

20. Blizzard oyunlarından bir Hearthstone oynamışlığım vardır onun dışında herhangi oyununu deneyimlemişliğim yok. Ama sinematik fragmanlarını çok sıkı takip ediyorum. Çok güzel değil mi sizce de? :) 

Spoiler

Not: Aklıma League of Legends' dan Jhin geldi. Jhin, namı diğer Virtüöz, ölümde güzelliği gördüğünü sanan bir maynak. Oyunu oynayanlar Jhin'in fragmanını da bilirler. Aynı kan ve gül yaprakları teması ve de estetik kontrast bu sinematikte de yok mu sizce. Valla Olsa da hiç itirazım yok açıkçası böyle zıtlıklara bayılıyorum. 

1. Singularity

Singularity

Yazdığın yazıdan bu tip atmosferi sevdiğin belli o sebeple kaçırma dedim bende hastasıyım vampir şeytan kan büyü olaylarına 

21. Blizzard oyunlarından bir Hearthstone oynamışlığım vardır onun dışında herhangi oyununu deneyimlemişliğim yok. Ama sinematik fragmanlarını çok sıkı takip ediyorum. Çok güzel değil mi sizce de? :) 

Spoiler

1. Singularity

Singularity

Bu ara çok oynamayan denk geliyor. Diablo nasıl oynanmaz yahu hemen indirmelisin emin ol ki izometric rpgnin en iyisi. Her insan denemeli çok büyük efsane. 

22. Vay be şöyle bir üyelik tarihimi gördümde nerdeyse 8 sene olmuş. 2012 sen ne güzel bir seneydin öyle, yakıyım birtane.. :smoking1-onion-head-emoticon:

1. Singularity

Singularity

sanırım herkesin siteye bakıp iç çekme haftaları 

2. (See 1 other reply to this status update)

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.