Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Singularity kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Keşke bir mmorpg oyununun içinde olsam. Fantastik dünyada yaşamayı çok isterdim. Sao yada Monster Hunter gibi.

1. Singularity

Singularity

ikiside güzel fakat bana göre değil bana daha çok final fantasy, monster hunter vs tarzı lazım gerçi monster hunter da hayatta kalamazdım sanırım

2. (See 9 other replies to this status update)

2. Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???

Yaşlandık mı o kadar ya :cruch-onion-head-emoticon:

3. Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???

1. Singularity

Singularity

Himesama olacaktı o dilim sürştü 

2. (See 6 other replies to this status update)

4. Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş???

1. Singularity

Singularity

6 mı sen resmen obasan olmuşsun :ahaaah-onion-head-emoticon:

2. (See 6 other replies to this status update)

5. Bazen forumda dolaşırken bir ileti görüyorum "Oha! Kim yazmış bunu?! Ne kadar kafa dengi :D" derken bir bakıyorum benim eski hesap :D

6. İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3

7. Vay arkadaş, instagramda bir Boruto sahnesi gördüm. Naruto ve ailesinin fotoğraf albümü duvarı idi. Sonra Naruto'nun ilk bölümleri geldi aklıma gözlerim doldu. Sanal karakterlerin hayatlarının ruha dokunması dışarıdan bakınca komik görünüyor, kabul. Ama dokunuyor işte :D

1. Singularity

Singularity

Yoo bence hiçte komik değil benim çok olmuştu erkek olduğum halde (gitti karizma:depressed1-onion-head-emoticon:) gayet normal 

2. (See 5 other replies to this status update)

8. En iyi gif vs si :D 

Kuniki 6DBXZN.gif

vs

Macchiotumblr_pu36arEMPg1sxkjwwo1_400.gifv

1. Singularity

Singularity

1. resimdekini dövüşecek sandım lanet olsun :DDDD

2. (See 3 other replies to this status update)

9. Blizzard oyunlarından bir Hearthstone oynamışlığım vardır onun dışında herhangi oyununu deneyimlemişliğim yok. Ama sinematik fragmanlarını çok sıkı takip ediyorum. Çok güzel değil mi sizce de? :) 

"There is no light here."

Spoiler

Not: Aklıma League of Legends' dan Jhin geldi. Jhin, namı diğer Virtüöz, ölümde güzelliği gördüğünü sanan bir maynak. Oyunu oynayanlar Jhin'in fragmanını da bilirler. Aynı kan ve gül yaprakları teması ve de estetik kontrast bu sinematikte de yok mu sizce. Valla Olsa da hiç itirazım yok açıkçası böyle zıtlıklara bayılıyorum. 

10. Blizzard oyunlarından bir Hearthstone oynamışlığım vardır onun dışında herhangi oyununu deneyimlemişliğim yok. Ama sinematik fragmanlarını çok sıkı takip ediyorum. Çok güzel değil mi sizce de? :) 

Spoiler

Not: Aklıma League of Legends' dan Jhin geldi. Jhin, namı diğer Virtüöz, ölümde güzelliği gördüğünü sanan bir maynak. Oyunu oynayanlar Jhin'in fragmanını da bilirler. Aynı kan ve gül yaprakları teması ve de estetik kontrast bu sinematikte de yok mu sizce. Valla Olsa da hiç itirazım yok açıkçası böyle zıtlıklara bayılıyorum. 

1. Singularity

Singularity

Yazdığın yazıdan bu tip atmosferi sevdiğin belli o sebeple kaçırma dedim bende hastasıyım vampir şeytan kan büyü olaylarına 

11. Blizzard oyunlarından bir Hearthstone oynamışlığım vardır onun dışında herhangi oyununu deneyimlemişliğim yok. Ama sinematik fragmanlarını çok sıkı takip ediyorum. Çok güzel değil mi sizce de? :) 

Spoiler

1. Singularity

Singularity

Bu ara çok oynamayan denk geliyor. Diablo nasıl oynanmaz yahu hemen indirmelisin emin ol ki izometric rpgnin en iyisi. Her insan denemeli çok büyük efsane. 

12. Vay be şöyle bir üyelik tarihimi gördümde nerdeyse 8 sene olmuş. 2012 sen ne güzel bir seneydin öyle, yakıyım birtane.. :smoking1-onion-head-emoticon:

13. Sonunda uzun zamandır beklediğim anime Mahouka Koukou no Rettousei 2. sezonu geliyor :)

14. Sonunda uzun zamandır beklediğim anime Mahouka Koukou no Rettousei 2. sezonu geliyor :)

15. Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)

16. Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)

1. Singularity

Singularity

inan seni çıkaramadım ama nickini hatırlıyorum :lonely-onion-head-emoticon:

2. (See 11 other replies to this status update)

17. Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)

1. Singularity

Singularity

ha biliyorum bizim burada biryer var adam bir dolduruyor dağ gibi yığıyor koca kaba yemeyi bırak kafamı sokasım geliyor :loveloveplz:

18. Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)

1. Singularity

Singularity

hertürlü yerim. koca kabı tek başıma bitiriyordum sonra hasta 

19. Ne zaman moralim bozuk olsa tatlı yerim.(tulumba favorim.)

20. Arkadaşlar Ragnarok Online 2 oynayan var mı? can't connect to server hatası veriyor, bilen varsa yardımcı olabilir mi?

21. 80'lerden 2 bombastik şarkı forumdaşlarıma gelsin :))

Spoiler

Spoiler

22. 80'lerden 2 bombastik şarkı forumdaşlarıma gelsin :))

Spoiler

Spoiler

1. Singularity

Singularity

nedense eskiler muhabbetinden aklıma zu spat denen saçmalık geldi :D ne moda olmuştu bir ara bıkmıştım şarkıdan

2. (See 4 other replies to this status update)

23. Lanet gelsin sana superonline :get-out-crazy-rabbit-emoticon: 

1. Singularity

Singularity

bende şuan superbox var sınırsız vınn bildiğin modem tipinde altyapı vs hiçbirşeye gerek yok istediğin yere götürebiliyorsunda 20 mbti aylık 165 tl yalnız benim ki 10 ayda 99 tl ama oda kampanya idi bitti artık 20 ler varmış sadece ama gayet memnunum

2. (See 3 other replies to this status update)

24. Büyük şehirlerdeki restoranlara iyi Antakya döneri yapan Antakyalı usta, iyi lahmacun yapan Antepli Usta falan getirtileceğine Ankaradan iyi hamur işi yapan ustaları bütün şehirlere dağıtsak daha mantıklı :D

1. Singularity

Singularity

o beğeniyor dememiştim aslında neyse kötüyse eğer ona ittireyim bari o beğendi diyip işin içinden sıyrılayım 

2. (See 14 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.