Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Singularity kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Lanet gelsin sana superonline :get-out-crazy-rabbit-emoticon: 

2. Büyük şehirlerdeki restoranlara iyi Antakya döneri yapan Antakyalı usta, iyi lahmacun yapan Antepli Usta falan getirtileceğine Ankaradan iyi hamur işi yapan ustaları bütün şehirlere dağıtsak daha mantıklı :D

1. Singularity

Singularity

@Mileydioo leydim nerelerdesin? Şehrin meşhur hamurişi olarak geçiyor zaten biliyorum ek olarak enişte tatar benim :D Ankaranın tek sevdiğim şeyi sanırım yanık simitti 

2. (See 14 other replies to this status update)

3. Büyük şehirlerdeki restoranlara iyi Antakya döneri yapan Antakyalı usta, iyi lahmacun yapan Antepli Usta falan getirtileceğine Ankaradan iyi hamur işi yapan ustaları bütün şehirlere dağıtsak daha mantıklı :D

1. Singularity

Singularity

Lahmacun en sevdiğim her fırsatta 5-6 tane yerim bol acılı olacak birde Eskişehir in Çiböreğini heryere yaymak lazım yanına birde yayık ayranı ofs. 

2. (See 14 other replies to this status update)

4. Bu zamana kadar ki çalışmaların için teşekkürler KyoAni. Umarım geri dönersin.

5. Myanimelist ve İmdb'den daha heyecan verici puanları olan bir site.

6. Myanimelist ve İmdb'den daha heyecan verici puanları olan bir site.

7. Ee hazır foruma girmişken bir hal hatır sorayım bakalım, var mı buralarda tanıdık birileri? 

1. Singularity

Singularity

ezgi yaşlanmış yaa kimseyi çıkaramıyor :eating-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 13 other replies to this status update)

8. Ee hazır foruma girmişken bir hal hatır sorayım bakalım, var mı buralarda tanıdık birileri? 

9. Geceye bir şarkı bırak.

10. Türk Anime TV'nin yıllardır çözülemeyen en büyük 2 gizemi:

1- Anasayfada veya herhangi bir animenin sayfasında, aşağıya kaydırınca reklam üzere gösterilen oyunların üzerinde yazması gereken MMORPG'nin "MMPORG" olarak yanlış yazılmış olması yıllardır hep gözüme takılmış bir gizemdir.

2- "Touhai Densetsu Akagi: Yami ni Maiorita Tensai" 26 bölümlük bu animenin ilk 18 bölümünün yüklenip geriye kalan 8 bölümünün yıllardır yüklenmemesi ve animenin eksik kalmaya terkedilmesi.

Başka yerden anime izlemeyi sevmiyorum sırf bu yüzden inat ettim bu siteye eklenmediği sürece izlemeyeceğim arkadaş niye yarısını burdan yarısını başka yerden izleyim? Bir gün eklenir belki ama o güne kadar bu animenin son 8 bölümünün eklenmemesi büyük bir gizem olarak kalmaya devam edecek.

1.jpg

2 (664 x 762).jpg

1. Singularity

Singularity

"gizem" yazısını görünce balıklama atladım ama.... bende bir animeyi yıllarca beklemiş sonra umudu kesmiştim ve sadece son 4 bölüm yoktu 

2. (See 6 other replies to this status update)

11. Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. :oniondesuplz:

12. Buraya kayıt olduğumda 12 yaşında olduğum dank etti. :oniondesuplz:

13. Eskilerden dem vurmaya hepimiz çok istekliyiz ama buranın güzel olması gene bizim elimizde. 

1. Singularity

Singularity

Bende kapanmaz diyorum zaten çünkü güncel animeler bitmez ve forumların bitmesinin temeli ise sosyal medyadır. Ayrıca Discord skype tan çok daha kaliteli bir uygulama sesli konuşma vs ögleri çok güçlü msn gibi skypeta yakın zamana tarih olabilir.

2. (See 7 other replies to this status update)

14. Eskilerden dem vurmaya hepimiz çok istekliyiz ama buranın güzel olması gene bizim elimizde. 

1. Singularity

Singularity

Artık forumlar kullanılmıyor bu forumun yarısından fazlası discordda adminlerde dahil bu forum güncel animeler olduğu için hala ayakta yoksa çoktan kapanırdı aynısi benim eski takıldığım forumuma oldu yani güncelliğini kaubettikten sonra kapandı.

2. (See 7 other replies to this status update)

15. Spoiler

zj8PPg.jpg

Hangi manga ya da animeye ait olduğunu söyleyebilecek üstat aranıyor.

16. Spoiler

zj8PPg.jpg

Hangi manga ya da animeye ait olduğunu söyleyebilecek üstat aranıyor.

17. Yenik düşüyor her şey zamana, biz büyüdük ve kirlendi dünya. 

18. Yenik düşüyor her şey zamana, biz büyüdük ve kirlendi dünya. 

1. Singularity

Singularity

haydaa şarkımı bu şimdi bütün atmosferi bozdun. :calm-down-crazy-rabbit-emoticon:

19. Yenik düşüyor her şey zamana, biz büyüdük ve kirlendi dünya. 

1. Singularity

Singularity

Yıkılacak üstümüze o çivi çakmaya kıyamadığımız duvarlar.

20. Yalnız abla durumuna bakmasam profilini fark etmezdim duvar kağıdın olam :admire2-onion-head-emoticon:

21. Yalnız abla durumuna bakmasam profilini fark etmezdim duvar kağıdın olam :admire2-onion-head-emoticon:

22.  Bu gün izleyecek bir şey bulamadım ve oturup altı Japon klasik edebiyatının uyarlandığı "Aoi Bungaku" animesini tekrar izledim. Osamu Dazai'den no longer human ve Ryunosuke Akutagawa'dan  the spider's thread beni tekrar derinden etkiledi diyebilirim. Özellikle Kandata karakteri gerçekten paha biçilemezdi. 1918 yılında yazılmış böylesi bir edebi roman; bilemiyorum yani, hangi klasmanda yer alıyordun sen böyle Ryunosuke-sensei...

23.  Bu gün izleyecek bir şey bulamadım ve oturup altı Japon klasik edebiyatının uyarlandığı "Aoi Bungaku" animesini tekrar izledim. Osamu Dazai'den no longer human ve Ryunosuke Akutagawa'dan  the spider's thread beni tekrar derinden etkiledi diyebilirim. Özellikle Kandata karakteri gerçekten paha biçilemezdi. 1918 yılında yazılmış böylesi bir edebi roman; bilemiyorum yani, hangi klasmanda yer alıyordun sen böyle Ryunosuke-sensei...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.