Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

İletiler bölümüne Singularity kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Herhangi bir sonuç alamazsanız kendi videolarımı indirdiğim yöntemi anlatayım deneyin kesin indirirsiniz :

1-) Safyada videoyu başlatın 
    2-) Ekranda herhangi bir yere sağ tıklayıp incele seçeneğini seçin 
    3-) Yanda bir ekran gelecek oradan network bulun (hiçbirşey yazmaz ise yanda açılan sayfayı kapatmadan ctrl+ r yada f5 yapın sayfayı yenileyin.)

4-) Network seçeneğini seçtikten sonra altta Media seçeneğini bulun ve orayı seçin daha sonra sağda büyük boyutlu dosya animenin video dosyasıdır.
    5-) O dosyaya tıklayın sağdaki ekranda Headers Preview gibi seçenek sayfaları çıkacak "Headers" i tıklayın ve En üstte olan General in altındaki Request URL deki linki kopyalayın. (Hemen altındaki Request Get yazısını almayın sadece linki kopyalayın.)
    6-) Kopyaladığınız linki yeni sekme sayfasına yapıştırın ve gidin anime video olarak başlıcak sağ tık yapıp video olarak kaydet seçeneğinden animeyi indirebilirsiniz.

2. İndirme yapmak istediğiniz sunucuya erişimde problem var demektir öncelikle kendi bağlantılarınızı kontrol ediniz proxy veya DNS değiştirici programlar veya VPN servisi kullanıyorsanız onları devre dışı bırakarak yeniden deneme yapın. Problem yine devam ediyorsa indirme yapmak istediğiniz karşı sunucuda problem var demektir. 

3. Öncelikle sanırım bu benim bu forumdaki ilk konum  konumuza gelirsek çoğumuzun yaşadığı ve bilmediği anime yada başka bir dosyayaı indirirken "Google Drive kotanız aşıldı" uyarısı aldığınızda bu uyarıyı nasıl aşabileceğinizi kısa ve olarak anlatacağım:

1-) Öncelikle google drive linklerine tıkladığımızda genelde bu veya bunun gibi hatalar alırız:
    nQEMWl.png

2-) O sayfada bulunan linki seçip en sağdaki üç nokta işaretine gelip daha sonra Drivem bölümüne ekle diyoruz :
         AD37XB.png
                                  yada bu şekilde olabilir :

LlQA80.png

3-) Dosyamızı ekledikten sonra dosyamız Drive'ım adlı bölüme gelir. Bu bölüm en solda en üstte bulunmaktadır:

dvX3En.jpg      

4- Drive Bölümüne gelen dosyamıza sağ tıklayıp kopya oluştur seçeneğine tıklıyoruz:

v6Z57r.png
    5-) Dosyamızın 1 adet kopyası oluşacak daha sonra bu kopya dosyaya sağ tıklayıp indir seçeneğine tıklıyoruz:

8a8Z3W.png
    6-) Daha sonra şöyle bir yazı beliriyor buradan kırmızı alanla işaret koyduğum bölümü siliyoruz.(Sildiğimizde rar dosyası olarak indirmeye başlıyor öteki türlü dosya formatı ile uğraşırsınız.)
    Gm3R7N.png

Ve sonunda kota muhabbeti ortadan kalkıp dosyamız indirmeye başlıyor. 

4. Daha önce Singularity nickini yazmıştım 2006 dan beri kullanıyorum bu seferde kullandığım diğer nicklerin açıklamaları:

Alicemare : rpg maker ile rpg oyunu yaparken (evet ozamanlar oyun yapıyordum) kullandığım lise yıllarından kalma oyunun anakarakterine uydurduğum isim (kendisi vampir avcısı olan bir vampirdi.)  steamdeki Alicemare oyunu ile alakası yok çünkü ilk adı Alicemeire idi.Sonra nick olarak kullandığımda arkadaşlar bana arisu diyordu :D

Viltiz Rokas : Litvanya dilinde Viltis Rokas Ümit Kaya demek ben onu Viltiz olarak değiştirdim.

ama sonra gördüm ki Viltiz dahil bütün nicklerimi almış millet bari viltizin anlamını bil adam ismimi bile almış haberi yok :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.