Jump to content

Singularity

Üyeler
  • İçerik sayısı

985
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Singularity reacted to Toprakezgi in Maalesef babam kanser olduğu için aylardır hastanelerdeyiz özel mesajlara vs cevap ve   
    Çok çok geçmiş olsun, Allah şifa versin. Umarım kanseri yener ve sapasağlam yaşamına devam eder. 
  2. Beğen
    Singularity reacted to pegasusejder in Maalesef babam kanser olduğu için aylardır hastanelerdeyiz özel mesajlara vs cevap ve   
    Geçmiş olsun hocam, Allah şifa versin
  3. Beğen
    Singularity got a reaction from Pseudohomophylus in Allah'ım n'olur Netflix buna el atmasın Live Action'ları çekilmesin Amin   
    hem oyunu hem animesi geliyor tam benlik durum 
  4. Beğen
    Singularity reacted to sadece okan in Allah'ım n'olur Netflix buna el atmasın Live Action'ları çekilmesin Amin   
    @Singularity kart vermezse senlik oyun sayılmaz ümit :D
  5. Beğen
    Singularity got a reaction from Ellen in Eurovision 2022'yi Ukrayna kazandı, keşke şarkı ve kalitesine bağlı kalinıp İngiltere   
    Sırf savaş muhabbetine saçmaladılar isveç 1. olmalı idi 
  6. Harika
    Singularity got a reaction from Pseudohomophylus in Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.   
    nasıl okursam öyle gidiyor 
  7. Beğen
    Singularity reacted to Pseudohomophylus in Nezuko figürü ile Miss gibi oldu masam   
    Hayırlı olsun, şirinmiş.
  8. Beğen
    Singularity got a reaction from Pseudohomophylus in Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.   
    tabiki de kyoani olsun isterdim 
  9. Beğen
    Singularity got a reaction from Kadir- in Myanimelist'te ilk defa bir shoujo animesini lider görüyorum.   
    Sonuna kadar hak etti geç bile kalındı gördüğüm en sağlam remake ve en sağlam serilerden şimdi 5. sıraya gerilemiş ama bence şu kıtlığın en iyisi
  10. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo in Myanimelist'te ilk defa bir shoujo animesini lider görüyorum.   
    Sonuna kadar hak etti geç bile kalındı gördüğüm en sağlam remake ve en sağlam serilerden şimdi 5. sıraya gerilemiş ama bence şu kıtlığın en iyisi
  11. Beğen
    Singularity reacted to Gallardo in Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.   
    Geçmiş olsun. İyi haberlerin gelmesi dileğiyle.
  12. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo in Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.   
    teşekkür ederim hafif geçiriyorum sadece biraz ağrılarım var :))
  13. Beğen
    Singularity reacted to heymely in Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.   
    Geçmiş olsun, umarım sorunsuz atlatırsın.
  14. Beğen
    Singularity reacted to Pseudohomophylus in Elbet bu korona zımbırtısını da atlatacağım.   
    Çok geçmiş olsun, tez zamanda iyileşmeniz dileğiyle...
  15. Beğen
    Singularity reacted to sadece okan in arşivimdeki oyunlardan destansı müzikler.   
    arşivindeki diğer oyunların müziklerini de bekleriz ümit xD
  16. Beğen
    Singularity got a reaction from Estable in telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)   
    vaktinde çokça arşivlemiştim sevdiğim oyunlardan.
  17. Beğen
    Singularity reacted to Estable in telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)   
    Bayılıyorum NIER soundtracklarına. Oyunun kendisi gibi soundtrackları da efsane. Mest edici.
  18. Beğen
    Singularity reacted to Gallardo in telefon zil sesim.( 2:54ten sonrası)   
    Bunu sabah alarm yapacaksın savaşa gider gibi uyandırır adamı.
  19. Beğen
    Singularity got a reaction from SelimTheMartian in Kaguya-sama wa Kokurasetai! Tensai-tachi no Renai Zunousen 2. sezonun izleyicilerinde   
    Senin canın sağolsun kardeşim 
  20. Beğen
    Singularity got a reaction from Barış D. Baryshx in Bundan sonra anime önerisi başlığı açan herkesi banlayacağım direk. Onun için konu ve   
    Zeynep ablacım güzel düşünüyorsun fakat aktiflik değil bu kirlilik çünkü konuyu açan tekrar foruma girmiyor. 
  21. Harika
    Singularity got a reaction from Nones in Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş??? Yaşlandık mı o kadar ya   
    Himesama olacaktı o dilim sürştü 
  22. Beğen
    Singularity reacted to Nones in Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş??? Yaşlandık mı o kadar ya   
    Yola gelmen iyi oldu. Tşk 
  23. Üzgün
    Singularity got a reaction from Nones in Ne demek foruma üye olalı 6 yıl olmuş??? Yaşlandık mı o kadar ya   
    6 mı sen resmen obasan olmuşsun 
  24. Teşekkür
    Singularity got a reaction from Golge_Kaze in İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3   
    iyi seneler 
  25. Beğen
    Singularity got a reaction from Gallardo in Sonunda uzun zamandır beklediğim anime Mahouka Koukou no Rettousei 2. sezonu geliyor   
    @Gallardo abi ne şeker karakter yaa  böyle karakterleri her zaman seviyorum açığı saçığı yok normal güzel karakter 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.