Jump to content

Lethia

Üyeler
  • İçerik sayısı

32
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Lethia got a reaction from Dj-Morphosis for bir durum güncellemesi, Buraya girmeyeli kaç yüzyıl olmuş..   
    Buraya girmeyeli kaç yüzyıl olmuş..
  2. Beğen
    Lethia got a reaction from YuujiSama for bir durum güncellemesi, Günaydın Forum Sakinleri   
    Günaydın Forum Sakinleri 
  3. Beğen
    Lethia got a reaction from YuujiSama for bir durum güncellemesi, Günaydın. Yeni uyanan biri olarak. ?   
    Günaydın. Yeni uyanan biri olarak. ?
  4. Beğen
    Lethia got a reaction from YuujiSama for bir durum güncellemesi, Forum vefat etmiş   
    Forum vefat etmiş
  5. Beğen
    Lethia got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Günaydın. Yeni uyanan biri olarak. ?   
    Günaydın. Yeni uyanan biri olarak. ?
  6. Beğen
    Lethia got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Günaydın Forum Sakinleri   
    Günaydın Forum Sakinleri 
  7. Beğen
    Lethia got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Yeni Nightcore keşfettim   
    Yeni Nightcore keşfettim 

8. Beğen
    Lethia got a reaction from EmreKaya for bir durum güncellemesi, Günaydınlar Forum Üyeleri ^^   
    Günaydınlar Forum Üyeleri ^^
  9. Beğen
    Lethia got a reaction from EmreKaya for bir durum güncellemesi, Sıkıntı Bastı.   
    Sıkıntı Bastı.
  10. Beğen
    Lethia got a reaction from EmreKaya for bir durum güncellemesi, Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-   
    Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-.
    Nedenmi?
    Çünkü Kawaii! 
  11. Beğen
    Lethia got a reaction from EmreKaya for bir durum güncellemesi, Sanki biraz sıkıcı ._.   
    Sanki biraz sıkıcı ._.
  12. Beğen
    Lethia got a reaction from EmreKaya for bir durum güncellemesi, Aranızda hiç sıkılan yokmu ?   
    Aranızda hiç sıkılan yokmu ?

13. Beğen
    Lethia got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Sanki biraz sıkıcı ._.   
    Sanki biraz sıkıcı ._.
  14. Beğen
    Lethia got a reaction from AstralTrinity for bir durum güncellemesi, Aranızda hiç sıkılan yokmu ?   

15. Beğen
    Lethia got a reaction from UzumakiN for bir durum güncellemesi, Günaydınlar Forum Üyeleri ^^   
    Günaydınlar Forum Üyeleri ^^
  16. Beğen
    Lethia got a reaction from UzumakiN for bir durum güncellemesi, Sıkıntı Bastı.   
    Sıkıntı Bastı.
  17. Beğen
    Lethia got a reaction from UzumakiN for bir durum güncellemesi, Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-   
    Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-.
    Nedenmi?
    Çünkü Kawaii! 
  18. Beğen
    Lethia got a reaction from UzumakiN for bir durum güncellemesi, Sanki biraz sıkıcı ._.   
    Sanki biraz sıkıcı ._.
  19. Beğen
    Lethia got a reaction from UzumakiN for bir durum güncellemesi, Aranızda hiç sıkılan yokmu ?   

20. Üzgün
    Lethia got a reaction from MayuriShina for bir durum güncellemesi, Sanki biraz sıkıcı ._.   
    Sanki biraz sıkıcı ._.
  21. Üzgün
    Lethia got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-   
    Nedenmi?
    Çünkü Kawaii! 
  22. Harika
    Lethia got a reaction from Fumi for bir durum güncellemesi, Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-   
    Nedenmi?
    Çünkü Kawaii! 
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.