Jump to content

Rakuncuk

Üyeler
  • İçerik sayısı

334
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

14

Rakuncuk kullanıcısının paylaşımları

1. Erkek: dinlemedim Kadın: Meiko Kaji, Yui Grup: Bir sürü var. Ama favorim Hello Sleepwalkers olsa gerek.
  2. Spoiler

En sevdiğim bölümler:

00:01

00:55

01:05 

Kutsal video dediğimiz bu olur

3. Rakuncuk

En büyük hatan !!?

Sınavlarda ilk önce doğru cevabı işaretleyip sonra silmek en büyük hatadır, daha büyüğü yoktur. Bu sebepten ötürü bu sınavda full çıkaramadım. ;w;
  4. Rakuncuk

İtiraf Köşesi

San eki kullanmam çünkü Japon değilim XD Ayrıca ben çoktan fanfiction larımı yazdım tamam mı XD Ayrıca çocukla artık kankayız o da var XD
  5. Rakuncuk

Anime Eşyaları Alınabilecek Yerler

O iki mağazadan da alışveriş yapmıştım şimdi hatırladım... Teşekkürler. Diyorlar aliexpress te gümrük sorunları mı ne varmış o yüzden hani olmasa Aliexpress güzel site ayrıca dolar da artıyor
  6. Arkadaşlar benim bir problemim var. Sıklıkla alışveriş yaptığım sitelerde anime eşyası pek fazla bulamıyorum, ya da pahalı oluyor. Eğer anime eşyalarını kaliteli ve uygun fiyata alabliceğimiz bir yer varsa ve biriniz böyle bir yerden alışveriş yaptıysa lütfen yazar mısınız? Ek olarak, Anime Evim adlı site güvenilir mi? Bu siteyle ilgili her hangi bir yorum bulamadım. Oradan alışveriş yapan ya da yapmış birisi varsa buradan yorumunu belirtebilir mi? Ona göre o siteyi seçebilirim, çünkü aklımda sadece o site var.
  7. Bıkmadık mı artık şu dans eden kadınların, lüks araba markalarının olduğu klipli, sözleri hiç uygun olmayan şarkılardan? Buyurun bakalım.
  8. Rakuncuk

^^-*SAKIN TIKLAMA*-^^

Tıklamadım.
  9. Geçmiş doğum günün kutlu olsun. Benimki ile aynı jskskskaösl
  10. Hayatımda iki yıldır Türkçe sınavı oluyorum iki kez yüz alabildim. Ve yine, ilk yazılımdan yanlış çıktı.

YETER YAV. :panda-20:

11. Rakuncuk

Merhaba!!

Hoşgeldin. OuO Yuri :>>>
  12. Spoiler

YouTube'da şu videoya bakın:

Herkese iyi akşamlar. En sevdiğim 3. Hayvanın olduğu bir video ile birlikte.

13. Rakuncuk

Moshimoshi

Hoşgeldin.
  14. Rakuncuk

Bu Animeyi İzledin mi?

Hayır. Karen Senki?
  15. Rakuncuk

Herkese Merhabalar

Hoşgeldin.
  16. Rakuncuk

Ben yeni katıldım merhaba

Hoşgeldin. OuO voleybol.
  17. Bill Nye the science Guy

Spoiler

Bilimi seven reisler için. :>

1. Barış

Barış

showmen o adam başka bişey değil. benim için bilim adamlığı şu video'dan sonra bitmiştir. 

neil degrasse tyson'u izle daha iyi. 

18. Nostaljiiiii :///// Fakat bu şarkıyı gerçekten seviyorum. TGIF TGIF TGIF !!!! Kafalar güzel.
  19. Rakuncuk

Klasik Müzik Önerileri!

Berkovich'den seçtim, favorimdir.
  20. Bu yüzden astronomi ile ilgilenmiyorum. :) Ve hak veremedim. Ne avuç içi alması bruh. Tamam saftiriklik ve herşeyi bir gün iyi olacağı paranoyası(demiş ne alaka umutlu olmak paranoya mış mış) doğru ama bencilliğe hiç katılamadım. Ben herkesi düşünürüm bir kendimi düşünmem. Ve Dış görünüşe önem verir demiş. En önem vermediğim şey. Giysi yerine kitap ve oyun alınmadığı için yakınan biriyim ben bruh. Arkadaş saçını boyamış, diyor ki böyle güzel mi falan dediğim şey "kapa çeneni" oluyor. Dıığrıp Dıığrıp Nalet olsun bu hayat Nalet olsun bu sevgim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.