Jump to content

Fumi

Üyeler
  • İçerik sayısı

204
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Fumi got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Nerdeyse 1 yildir girmiyordum ölmüş buralar ama olsun.s   
    Nerdeyse 1 yildir girmiyordum ölmüş buralar ama olsun.s
  2. Beğen
    Fumi got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Şu şarkıyı günde 10 kere dinlemeden kendime gelemiyorum. "Şimdi ellerim bomboş,sözler   
    Şu şarkıyı günde 10 kere dinlemeden kendime gelemiyorum.
    "Şimdi ellerim bomboş,sözlerim sarhoş,gönlüm olmuş bin parça..."

3. Harika
    Fumi got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Nerdeyse 1 yildir girmiyordum ölmüş buralar ama olsun.s   
    Nerdeyse 1 yildir girmiyordum ölmüş buralar ama olsun.s
  4. Beğen
    Fumi reacted to Pryda for bir durum güncellemesi, Rüyaaa geçmiş doğum günün kutlu olsun, doğum gününün ağustosta olduğu aklımdaydı uzun   
    Rüyaaa geçmiş doğum günün kutlu olsun, doğum gününün ağustosta olduğu aklımdaydı uzun süre seni göremeyince etrafta aklımdan çıkmış, çok özür dilerim :3  İstediğin liseyi kazanmana çok sevindim ! ? Yeni okulunda umarım mutlu olursun, çok başarılı olucağına eminim 
  5. Beğen
    Fumi got a reaction from Kadir- for bir durum güncellemesi, Forum ölmüş.Keşke eskisi gibi olsa,özledim eski zamanları.Keşke o zamanlara geri döns   
    Forum ölmüş.Keşke eskisi gibi olsa,özledim eski zamanları.Keşke o zamanlara geri dönsem
  6. Üzgün
    Fumi got a reaction from Can for bir durum güncellemesi, Kimse doğum günümü de kutlamamış again seri sad demek akıllarda kalıcı biri değilim :   
    Kimse doğum günümü de kutlamamış again seri sad demek akıllarda kalıcı biri değilim :')
  7. Üzgün
    Fumi got a reaction from Can for bir durum güncellemesi, İstediğim liseyi kazandım.Mutluyum.Ama ortaokulumdakilerin yarısı o liseye gidiyor o   
    İstediğim liseyi kazandım.Mutluyum.Ama ortaokulumdakilerin yarısı o liseye gidiyor o bakımdan seri sad
  8. Beğen
    Fumi got a reaction from DEAHTLOVE for bir durum güncellemesi, LGS neydi?LGS'nin Allah belasını versin. Matematikteki paragraf türkçede yoktu. İnsan   
    LGS neydi?LGS'nin Allah belasını versin.
    Matematikteki paragraf türkçede yoktu.
    İnsanız biz de bilim adamı değil.
    Moralim bozuk ağlıcam?
  9. Beğen
    Fumi got a reaction from DEAHTLOVE for bir durum güncellemesi, Geçmiş doğum günün mutlu kutlu olsun abicim.Seni çok seviyorum.Evet baya geç oldu gir   
    Geçmiş doğum günün mutlu kutlu olsun abicim.Seni çok seviyorum.Evet baya geç oldu giremedim lgs laneti falan ama atlattım onu Allah'a şükür.Nice mutlu yıllara?????
  10. Beğen
    Fumi got a reaction from Pryda for bir durum güncellemesi, Geçmiş doğum günün mutlu kutlu olsun abicim.Seni çok seviyorum.Evet baya geç oldu gir   
    Geçmiş doğum günün mutlu kutlu olsun abicim.Seni çok seviyorum.Evet baya geç oldu giremedim lgs laneti falan ama atlattım onu Allah'a şükür.Nice mutlu yıllara?????
  11. Üzgün
    Fumi got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, LGS neydi?LGS'nin Allah belasını versin. Matematikteki paragraf türkçede yoktu. İnsan   
    LGS neydi?LGS'nin Allah belasını versin.
    Matematikteki paragraf türkçede yoktu.
    İnsanız biz de bilim adamı değil.
    Moralim bozuk ağlıcam?
  12. Karmaşık
    Fumi got a reaction from Zombie for bir durum güncellemesi, Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
    Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi.
    Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaaaaam
  13. Harika
    Fumi got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
  14. Üzgün
    Fumi got a reaction from Barış D. Baryshx for bir durum güncellemesi, Çocuğa itiraf ettim.Sadece ellerini açıp "eee" dedi. Ben kafamı nerelere vursaaaaaaaa   
  15. Beğen
    Fumi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Beklenen kar sonunda geldi oh be   
    Beklenen kar sonunda geldi oh be
  16. Beğen
    Fumi got a reaction from Pryda for bir durum güncellemesi, Sinaaaaaaaaan oniiiiii-chaaaaaaaaaaan   
    Sinaaaaaaaaan oniiiiii-chaaaaaaaaaaan
  17. Beğen
    Fumi reacted to Zombie for bir durum güncellemesi, neler nelerr   
    neler nelerr 
  18. Harika
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Ben bir gözlüklü ineğim Her sınavdan full çekerim Test kitaplarında gezerim Eloy eloy   
    Ben bir gözlüklü ineğim
    Her sınavdan full çekerim
    Test kitaplarında gezerim
    Eloy eloy inek loy 
  19. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Elleh daha demin level ikiydim ne ara level üç oldu elleh elleh   
    Elleh daha demin level ikiydim ne ara level üç oldu elleh elleh 
  20. Beğen
    Fumi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Yeni yılın ilk durumunu paylaşayım bari. Herkesin yeni yılı kutlu olsun. Güzel şeyler   
    Yeni yılın ilk durumunu paylaşayım bari.
    Herkesin yeni yılı kutlu olsun.
    Güzel şeyler getirir umarım.
  21. Beğen
    Fumi reacted to Witch for bir durum güncellemesi, Merhaba, yüzyıldır falan girmiyorum hadi bana güncelleme spamlayın... Neler oldu?   
    Merhaba, yüzyıldır falan girmiyorum hadi bana güncelleme spamlayın... Neler oldu?
  22. Beğen
    Fumi got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Uzun bir aradan sonra..... Herkese Adele'den helloooooooo   
    Uzun bir aradan sonra.....
    Herkese Adele'den helloooooooo
  23. Beğen
    Fumi got a reaction from Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Uzun bir aradan sonra..... Herkese Adele'den helloooooooo   
  24. Beğen
    Fumi got a reaction from sShoguNn for bir durum güncellemesi, Uzun bir aradan sonra..... Herkese Adele'den helloooooooo   
  25. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Herkese iyi akşamlar. En sevdiğim 3. Hayvanın olduğu bir video ile birlikte.   
    Herkese iyi akşamlar. En sevdiğim 3. Hayvanın olduğu bir video ile birlikte.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.