Jump to content

Fumi

Üyeler
  • İçerik sayısı

204
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

12

İtibar Etkinliği

1. Üzgün
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Okul yarın başlıyor ve gerçekten heyecanlıyım. Ve dün, yaşadığım en güzel gün olması   
    Okul yarın başlıyor ve gerçekten heyecanlıyım. Ve dün, yaşadığım en güzel gün olması da güzel zamanlama. Neden mi? Çünkü kendime izin verdim.
    Her zaman etraftaki en olgun ve kimseyle konuşmayan bir tip olmak istediğim için kendimi etraftan soyutlaştırdım. En büyük hatalardan birini yaptım: kendim olmamak. Kesin bir şey varsa, tek başıma olmak çok eğlenceliydi. Kendimce düşüncelerim oluyor, meditasyon yaparak kendimi anlamaya çalışıyordum. Ve bu anlama sürecinde çıkardığım ders: Kendin ol.
    Şimdi düşünüyorum da, ne kadar arkadaşlarıma göre ciddi ve ağırbaşlı biri olsam da, onların yanında 20 yaşında gibi davranmak oldukça iticiymiş.
    Bütün o düşüncelerimden kurtulup aynaya baktım ve kendi kendime bu cümleleri tekrarladım:
    -Ben Azra. Ben 12 yaşındayım.
    Bunun mutluluğu o kadar iyi geldi ki, gözlerim pembe olasıya kadar ağladım. Ağlıyor ve kahkaha atıyordum. Tamamıyla özgür hissediyordum kendimi. Hele sadece bir kez 12 yaşında olmak gibi bir deneyime sahip olacağımı düşündüğümde, daha da kendime izin veriyor ve gerçekten, kendimle tam anlamıyla iletişim kurabiliyordum.
    Kendinizden başka biri olmayı denemeyin. Bu bir zehirdir. Giderek de büyür. Çok büyümeden bu zehri içinizden atın. Eminim Mutlu olacaksınız.
  2. Harika
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Tüm seri bunlarla geçti. Bob'a gerçekten teşekkür ediyorum. Müteşekkirim.   
    Tüm seri bunlarla geçti. Bob'a gerçekten teşekkür ediyorum. Müteşekkirim.

3. Beğen
    Fumi reacted to sShoguNn for bir durum güncellemesi, Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans   
    Öyle bir şey gördüm ki; inanılması güç bir komedi, hayret edilesi bir çelişkiyle dans ediyor resmen
  4. Harika
    Fumi reacted to dortseker for bir durum güncellemesi, Derdumi yazacağumda Komar yapraklaruna Okurken aksun yaşlarda nayino Duşsun yanaklaru   
    Derdumi yazacağumda 
    Komar yapraklaruna
    Okurken aksun yaşlarda nayino 
    Duşsun yanaklaruna
  5. Beğen
    Fumi reacted to LieWish for bir durum güncellemesi, Bahsettiğim özdeyişlerden ikincisi: "Zekâ silahsa, bilgi de kurşundur. Silah ile biri   
    Bahsettiğim özdeyişlerden ikincisi:
    "Zekâ silahsa, bilgi de kurşundur. Silah ile birine zarar verebilirsiniz fakat silah olmadan kurşun ile hiçbir şey yapamazsınız."
  6. Üzgün
    Fumi reacted to MayuriShina for bir durum güncellemesi,   
  7. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi,   
  8. Beğen
    Fumi reacted to LieWish for bir durum güncellemesi, Bahsettiğim özdeyişlerden ilki: "Özgürlük, istediğini yapabilmek değildir. Özgürlük,   
    Bahsettiğim özdeyişlerden ilki:
    "Özgürlük, istediğini yapabilmek değildir. Özgürlük, istediğini yapabilmek ve kimseye hesap vermemektir."
  9. Beğen
    Fumi reacted to Kamelotwalker for bir durum güncellemesi, Yıllar bedeni, insanlar hisleri yıpratsa da. İnsanı yoran ne yıllar, ne de insanlardı   
    Yıllar bedeni, insanlar hisleri yıpratsa da. İnsanı yoran ne yıllar, ne de insanlardır.  Kendi içinde verdiği çelişkiler ve savaşlardır. 
  10. Beğen
    Fumi reacted to Kamelotwalker for bir durum güncellemesi, Aşkı ne gözler, ne de sözler anlatabilir. Duymak istiyorsan kalbimi dinle duyamıyorsa   
    Aşkı ne gözler, ne de sözler anlatabilir. Duymak istiyorsan kalbimi dinle duyamıyorsan ruhumu incele, göremiyorsan bırak beni yalnızlığın ellerine. 
  11. Beğen
    Fumi reacted to Pryda for bir durum güncellemesi, Selam herkese neler yapıyorsunuz,ne var ne yok :) ? İzlenicek okunucak bir şeyler var   
    Selam herkese neler yapıyorsunuz,ne var ne yok :) ? İzlenicek okunucak bir şeyler var mı dizi olur anime olur vs.. 
  12. Beğen
    Fumi reacted to Nones for bir durum güncellemesi,   
    ♥ 

13. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Ağladım jdjdodksksksö   
    Ağladım jdjdodksksksö
  14. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Instagram'a bakıyordum, böyle bir fotoğraf gördüm.   
    Instagram'a bakıyordum, böyle bir fotoğraf gördüm.

15. Harika
    Fumi reacted to Lethia for bir durum güncellemesi, Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-   
    Bu aralar yaoi'ye sardım ve yaoi animeler az daha çok çıkmasını sabırla bekliyorum .-.
    Nedenmi?
    Çünkü Kawaii! 
  16. Beğen
    Fumi reacted to bluegrass for bir durum güncellemesi, Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.-   
    Şimdiden tatil bitecek diye mutsuzluk yaşıyorum -.- 

17. Beğen
    Fumi reacted to Rıse for bir durum güncellemesi, Ben bu japonları neden bu kadar çok seviyorum şimdi daha iyi anladım adamlar her şeyi   
    Ben bu japonları neden bu kadar çok seviyorum şimdi daha iyi anladım adamlar her şeyin hakkını veriyor .. bir an önce toparlanıp gidiyorum oraya burası yaşanılmaz hale geldi geliyor
  18. Beğen
    Fumi reacted to LieWish for bir durum güncellemesi, son 48 saatte son 3-4 yıldır hiçbir haftada izlemediğim kadar anime izlemişimdir. ins   
    son 48 saatte son 3-4 yıldır hiçbir haftada izlemediğim kadar anime izlemişimdir. insan özlüyor be ağız tadıyla çerezlik serileri izlemeyi de
  19. Beğen
    Fumi reacted to Red-King for bir durum güncellemesi, İnsanlar gerçekten de kendi kurguladıkları ütopyalarına sıkışmış vaziyette. Silinenle   
    İnsanlar gerçekten de kendi kurguladıkları ütopyalarına sıkışmış vaziyette. Silinenler amoral konuşmalar olarak nitelendirilen yersiz şeylerdi sonuçta değil mi? 
  20. Beğen
    Fumi got a reaction from Victuuuri for bir durum güncellemesi, Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D   
    Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D
  21. Beğen
    Fumi got a reaction from Witch for bir durum güncellemesi, Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D   
    Exo-l ler yeni şarkıları buyurun :D
  22. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi,   
  23. Beğen
    Fumi reacted to jans09 for bir durum güncellemesi, Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış   
    Zamanında çok dinlediğim Grup Vitaminin şu sözleri tam benlik şuan.... "Gavur yapmış icat etmiş kahrını ben çekerim, pin kodumu unuttum isyan ederim!" 

24. Beğen
    Fumi reacted to Krep for bir durum güncellemesi, wow   
    wow
  25. Beğen
    Fumi reacted to Rakuncuk for bir durum güncellemesi, Günlerdir bu videoyu izliyorum ve hiç bıkmıyorum yav.s   
    Günlerdir bu videoyu izliyorum ve hiç bıkmıyorum yav.s

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.