Jump to content

ByBarisTR

Banlı Üye
  • İçerik sayısı

8
  • Son ziyareti

ByBarisTR hakkında

Kişisel Bilgiler

• Web Sitesi
    http://superbegenim.com

Profil Bilgileri

ByBarisTR üyemizin başarıları

1. ByBarisTR

Yeni Animeci aranızda :)

@Iyodo Kagenshe En son teorici arkadaşım "Shanks 20 bölüm sonra ölür " dedi ve yediği kafayla burnu kırıldı :D Umarım sende böyle bir hataya düşmezsin :D
  2. ByBarisTR

@Iyodo Kagenshe Hacı bende Eiiçiro Oda (One Piece yazarı) bunun ölmesinden korkuyorum 41 yaşına gelmiş karı kızla para yiyo bir gün iş üstündeyken ölürse tüm her şey çöp olur. Bir de Shanks ölürse Japonya konsolosluğunu basıcam ! :D
  3. ByBarisTR

@Iyodo Kagenshe Hacı her gün kuru fasülye pilav versin ya, dersin yeter artık .. işte böyle bir durum sürekli karşıma çıkıyor artık yeter illallah sümük gibi yapışmış bana resmen :D
  4. ByBarisTR

Çok sıcak kanlısınız, @Strix. Hocam ben insanlara sevdiği animeden veya mangadan (Giyim , kuşam , din , ırk , boyut vb.) değer asla vermem. İnsana insan olduğu için değer veririm ve tek yaptığım ırkçılık {İyi insan,Kötü insan} bunun dışında herkese eşit değer veririm ^_^
  5. ByBarisTR

Sevgili @Esora ; Her yerde bu narutoyu görmekten bıktım artık, her yerde bu lanet olası anime vallahi soğutuyor hayattan :/
  6. Merhabalar arkadaşlar, ben Barış 17 yaşındayım ve web işleri ile uğraşıyorum. Facebook beğeni hilesi sitesinde içerik editörü olarak çalışıyorum. Geçen yaz kız tavlama ayağına bir animeci kızla tanıştım ve one piece isimli animeye beni başlattı sağ olsun. Animelere aşırı düşkünüm. En Sevdiğim Anime; One Piece En sevmediğim anime; Naruto Ama arada bir Steins Gate isimli animeye de göz atıyorum :D
  7. Merhabalar ben Barış, 17 yaşındayım.Turkanime ile One Piece sayesinde tanıştım şuan 578. bölümdeyim. Umarım kısa sürede bir birimize kaynaşırız :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.