Jump to content

Iyodo Kagenshe

Üyeler
  • İçerik sayısı

26
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Iyodo Kagenshe kullanıcısının eklediği dosyalar

1. @ByBarisTR Hahahahahhahahaha uluslar arası sorunu patlak vericem diyosun yani :D Bende şu animelerin sezonları çok geç geliyo diyemi bassam acaba 45 tane animenin yeni sezonunu bekliyorum hergün çıktımı varmı bir haber diye merak içerisindeyim :D anime konusunda yardım edebileceğim birşey olursa elimden geleni yaparım öneri,yorum,spoiler vermeyi sevmem ama özet olur :D

2. 3 dakika önce, ByBarisTR yazdı:

@Iyodo Kagenshe Hacı her gün kuru fasülye pilav versin ya, dersin yeter artık .. işte böyle bir durum sürekli karşıma çıkıyor artık yeter illallah sümük gibi yapışmış bana resmen :D 

@ByBarisTR Hocam bıkmışsın belli :D Bende mangakaların 455 bölümlük animeyi ne zaman bitiricekler diye merak ediyorum. Adamlar utanmasa mezarda yazıcaklar :D 

3. On 13.02.2016 at 19:45, Sine Güneş (Sinsine) yazdı:

Yazı boyutu zaten punto oluyor :) Puntoyla ilgili sıkıntı nedir? Bulanıklaşmayla ilgili olarak, tekrar kontrol ettim bende herhangi bir sıkıntı görünmüyor, internet hızınızla alakalı olabilir belki seriyi indirip izlemeyi deneyebilirsiniz, sorun hala devam ediyorsa TAÇE ÇEVİRİLERİ için benimle ya da konuda "Düzenleme" kısmında hangi arkadaşımızın adı geçiyorsa onunla iletişime geçebilirsiniz. İyi seyirler...

YGS sınavı için ara vermiştim geç cevap yazdığım için kusura bakmayın :)

Ani kare değişimlerinde oluyordu fakat şuan yok belkide net hızından kaynaklanmıstır :) Yorumuma cevap yazdığınız için teşekkür ederim.

4. Çok orjinal bir konusu var.Türkiye'de oldukça tutulduğu gibi Japonya'dada oldukça popüler bir anime imiş. Ben sabaha kadar uyumayıp bitirdim suanda da 3.sezon için resmi açıklama yapılmasını bekliyorum. :) ELLERİNİZE SAĞLIK ...

ÖNERİM:

ÇEVİRMEN ARKADAŞLAR ÇEVİRİLERİN YAZI BOYUTU VE PUNTLARI BİRAZ SIKINTILI HIZLI SAHNELERDE OKUNMUYO BULANIKLASIYO BAŞKA ANİMELERDEDE VAR AYNI SIKINTI. 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.