Jump to content

stingbull

Üyeler
  • İçerik sayısı

375
  • Son ziyareti

stingbull kullanıcısının paylaşımları

1. stingbull

Usui kimin nesi?

Sizde çok şey istiyorsunuz ama :D
  2. stingbull

Usui kimin nesi?

Anlaşıldı sende ona uzaylı diyenlerdensin heheheh :D
  3. stingbull

Usui kimin nesi?

Belki seven oldu sen görmemişsindir. :) Genelde hep böyledir. birileri birilerini sever ama korkusundan saklar hep içinde :) gidipte konuşamaz. ya o beni sevmiyorsa ya o hiç düşünmemişse beni diye :D kızlardada erkeklerde de böyle durumlar çok var :D
  4. stingbull

Usui kimin nesi?

Usui tancere Misaki de kapak :D tamda birbirini bulmuşlar
  5. stingbull

Usui kimin nesi?

Wayy işte bu iyi bir cevaptı. Erkek adam sevdiğini sahiplenir tarzında olmalı onu korumalı ondan önce kendisi birşeyler yapmalı :D Aynen Usui yerine misaki kavga ederse Usui kendini camdan aşağı atsın... :D
  6. stingbull

Usui kimin nesi?

bak şimdi bir bayan olarak usui diyorsun ilginç misaki o kadar güçsüz mü yaa :D
  7. stingbull

Usui kimin nesi?

hangisi döver acaba usui mi misaki mi :D
  8. stingbull

Usui kimin nesi?

Haha :D aynen öyle olduk. bu arada usui nin aniki si gelir misakiyi alırsa ne olur acaba :D usui gider onuda döver mi :D
  9. stingbull

Usui kimin nesi?

tamam sende katıl yaa konsorsiyum oluşturulım :P
  10. stingbull

Usui kimin nesi?

Anime deilde gercek bir hikaye var karşımızda sessizmi kalalım :D:D
  11. stingbull

Usui kimin nesi?

Ve sen hala ondan haber yada bir cevap mı bekliyorsun :D heheh fazla duygusal düşünüyorsun derim ben... birazda mantıgını dinle bakalım ne dicek büyük ihtimal "Önüme zamansız çıkta bakalım o zaman o suratın birşeye benzeyip benzemediğini gösteririm" demek ister. Diğer bir tarafı da var gerçi oda diyeceği tek şey " Hıhhh " ve bir saga kafa sallayış tamamdır. :D Aynı kirino nun yaptıgı gibi :D
  12. stingbull

Usui kimin nesi?

seninkini de dinliyelim dermişim senin neyin var :D
  13. stingbull

Yachiro Kusojiji

Böylede soru işaretleriyle zaten berbat bir bitişle bitirmeleri daha mı iyi oldu dersin...
  14. stingbull

Usui kimin nesi?

aynen bu konuda sana katılıyorum usui sonuçta ana karakterlerden birisiydi. ama nerdeyse sadece misaki ye olan ilgisi gösterildi. ailevi hali hiç aktarılmadı. tamam tek basına yasıyor ama animenin bir bölümünde denildiği gibi gizemli bir karakter oldu. ana karakterlerin gizemli olması bizide merak ettiriyor. devamı gelicek mi sorularına yol açıyor.
  15. stingbull

Usui kimin nesi?

abisi varmıymıs mangasınıokumadıgım için bilemiyorum o konuyu bakmam lazım anlamadıgım diger konuise bitislerde hep Usui yi yada ailesiyle ilgili anılarını göstermlerine ragmen ailesiyle ilgili hiçbirşey animeye aktarılmamıs olması...
  16. Evet merak edilen bir konu olarak sormak istiyorum. Usui Kimdir ? Animede gördüğümüz kadarıyla ailesini hiç görmedik. Tek başına bir apartmanın en üst katında yaşadığını biliyoruz. Kardeşi, abi ablası da yok gibi. Animelerin bitiş videoları tamamen onun üzerine kurulu gibi olmasına ragmen ailesi hakkında hiçbir bilgi verilmemiş. Bitiş videolarını izlediyseniz bir bölümünde annesinin kapıda bavuluyla giderken ki bi görüntüsü vardı. Ve Usui büyük bahçeli bir evde yaşıyor gözüküyordu. Neden Usui hakkında bilgi hiç verilmedi yada ailesi buna dahil edilmedi acaba... yoksa devamı gelicek mi dersiniz bu animenin...
  17. stingbull

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

En çok etkilendiğim bitişlerden birisine sahip animelerden birisi bana göre budur. Özellikle Chrono ya; "Ölmek istemiyorum, seninle birlikte uzun bir hayat yaşamak istiyorum" dediği zaman gerçekten çok acı vericiydi... :'( :'( :'( http-~~-//www.youtube.com/watch?v=NbjjOEeWXlk
  18. stingbull

En gizemli Anime karakterleri

Bleach bitti. bir sürü bilinmeyenlerle dolu şekilde. benim zarakiden cok yanındaki yachiru nun shikaisini bile göremedik ona yanıyorum... Naruto ya gelirsek en bilinmeyen suan tobi ve bilinmeyen birşey daha 10 kuyruklu nun gücü nasıl birşey ve onu kim durdurabilir ? en merak edilenler bana göre bunlar One Piece de ise dedigingibi en bilinmeyen kisi basta Dragon olmak üzere 4 imparator ve birde o yaslıların oldugu bir üst konsey diye birşey var. onlarında neyin nesi oldugunu merak ediyorum. En bilinmeyenler bunlar bana görede
  19. stingbull

Güle Güle Bleach

gecmiş olsun bitti gitti kimisi kurtuldu kimisi hala etkisinden kurtulamadı hayırlara vesile olsun inşallah :D:D
  20. stingbull

Mirajane ne oldu ?

yanlış düşünüyorsun :) mirajenadan hala korkmalarının nedeni eskiden olduğu hali bilmeleri şimdilerde mirajenadan daha düçlü olmuş olmaları onların mirajenadan korkmuyor anlamına gelmez :D anlatabiliyormuyum. örnek: (biraz garip bir örnek olabilir) küçükken seni dövebilen birini, sen büyüdüğünde kavga etmediğin sürece çekinirsin, nedeni "gene dayak yermiyim" olur. bunuda öyle düşünebilirsin... :D
  21. stingbull

One Piece (Resim, Wallpaper)

Bana göre olucakları söylim :D Luffy x Nami Zoro x Tashigi Sanji x Robin Hancock kendine başkasını bulsun o shibikai ve ülkesini birakamaz... :)
  22. stingbull

Mirajane ne oldu ?

mirajena gencken kavgacı herkesin çekindigi birisiydi lisanna öldükten sonra durgunlastı. ama tabi herkes ondan eski halini bilenler hep cekiniyordu zaten. güçleri konusunda ise hiç taviz verdiğini görmedim bir iki kezde olsa güçlerini kullanma zamanlarinda hiç çekinmedi :)
  23. stingbull

Mirajane ne oldu ?

kızkardeşinin ölümünden sonra kişiliğide değişti. ama güçleri her daim vardı... bildiğim böyle :) kızkardeşi geri geldi ama o eski haline dönmedi orası da var. :)
  24. stingbull

Yachiro Kusojiji

ben daha elinde kılıç tasıdıgını bile görmedim göreniniz varmı :D
  25. stingbull

Fantastik 4lü

olabilir neden olmasın ama ordakiyle burdaki arasındaki fark çok açık ordaki(FantasticFour) bir dahi burdaki(One Piece) bir saf :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.