Jump to content

stingbull

Üyeler
  • İçerik sayısı

375
  • Son ziyareti

stingbull kullanıcısının paylaşımları

1. stingbull

Yachiro Kusojiji

Ya gücünü göstermelikte olsa arkasında kocaman bir şeytan çıkararak gösterdi bir iki kere kendi takımının shinigami lerine beni rahatsız etmeyin ken chan kavga ederken derken digerleri oun öfkeli halini görünce hemen uzaklastılar merakımı cezbediyo küçük fare :D:D
  2. stingbull

Yachiro Kusojiji

Konuyu dagıtmayalım ben hale bu bücürükle ilgili birşey bulamadım sizi hiç dikkatinizi çekmedimi bu bücürük e iş diye ;)
  3. İyi hadi bakalım. Katılımcıları bekleyelim öyleyse... ;) :D
  4. Pyskhe yawaş ol yahuu ;) bak arkadaşlar küser sonra :D:D:D hele bir bitsin hehehehe Hem Karen'ime asılma bakim :D:D
  5. stingbull

Sonunda Luffy Bağırır- Tayfama katıl JINBE!!!

tam adamını buldu hahaha artık dahada yenilmez oldulardenizin içinde bile yenilmez oldular ;)
  6. stingbull

Sonunda Luffy Bağırır- Tayfama katıl JINBE!!!

aynen öyle jimbei tayfanın yeni elemanı :(
  7. stingbull

Neden Luffy ???

Ah bu Luffy yedi bitirdi bizi zaten :)
  8. stingbull

Kimi Kiss

tesk bilgi için izlediğim en güzel romantik animelerden birisidir... :D
  9. stingbull

Neden Luffy ???

yetenek yaa luffy herkesin kendine çeken bir çekim merkezi gibi :D
  10. stingbull

Yachiro Kusojiji

Kyoraku güçlerini tam olarak göstermemiş olabilir bazı kaptanlarda göstermedi. Onda bir problem yok ama bütün kaptanları en azından savas sahnesinde güç gösterirken gördük. Ben hala Yachiro nun animeeki yerinin neresi olduğunu anlamıyorum. Neden saklıyolar, neden hiç onu dövüşlerde görmedik. Ruhlar dünyası yıkıldı nerdeyse yok olucak bu kız nerde ne yapıyor belli değil...
  11. haklısın kesersem düzelir lakin görüntü bozulur :D o yüzden saol benden bu kadar :D
  12. intheblaze çalıp ne yapıcan kabul edilmedi zatenn pufff :D
  13. Olmaz ki amaa öyle yaparsak iyice şişman gözükürler... kesilecek bir yeride yokki :D napim elimden bu kadar geliyo inceltmek için :D
  14. 400*250 oldu. Dahası çok küçük olduğundan bu kadarını yeterli gördüm... Başarılar :D
  15. stingbull

Yachiro Kusojiji

hahaha harbi hee bu kiz isanlar ölyor hala hadi ken chan deyip duruyo başkada bisi yaptıgı yok ne işsin sen kızım demek geliyo içimden :D
  16. stingbull

Yachiro Kusojiji

hehe bende bilmiyorum valla ne zaman görücez bunun gucunu acaba :) hiçbir savastada görmedik dünya yıkıldı nerdeyse yahu böyle sorumsuz tegmen olurmu :)
  17. stingbull

Yachiro Kusojiji

bende bundan bahsediyorum herkes az yada çok bir şekilde güçlerini kullandılar. ama gel gelelim ki yachiru hbunca zaman boyunca bir kere bile savaşmadı. birisi bana bunu anlatabilirmi yapımcıların akıllarında ne olabilir...
  18. stingbull

Yachiro Kusojiji

peki tegmen olmasını saglayan gücü ne biliyormuyuz :D
  19. stingbull

Yachiro Kusojiji

Dimi ama... Gerçi bu konuda herhangi bir duyuma sahipte deil sanırım kimse onun hakkındaki acıklamalar animedede kısa bir bölümde Zaraki nin geçmişiyle alakalı peki onun geçmişi ne :D
  20. stingbull

En iyi anime soundtrack hangisi?

Kesinlikle Black Lagoon :) Açılıs :)
  21. stingbull

Luffy'nin Hasır Şapkası + Nami

sadece ordamı verdi :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.