Jump to content

stingbull

Üyeler
  • İçerik sayısı

375
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    stingbull got a reaction from onehyer in Sizin Animenizin Hikayesi Nasıl olurdu???   
    Çizemem ki oyle bir yeteneğim yok maalesef ama aklımdan böyle bir hikaye geciyor :D :D :D
  2. Beğen
    stingbull got a reaction from jans09 in En Aykırı Anime Aşıkları :)   
    Bana göre en aykırı aşıklardan birisi bu ikili :D Zaten erkek karaktere söyleyecek söz bulamıyorum. Ya sizin ki :) Full Metal Panic Chidori&Sousuke

3. Beğen
    stingbull got a reaction from mnad in Sizi en çok şaşırtan Anime Sahnesi (Spoiler İçerir)   
    Beni en çok şaşırtan anime sahnesi
    School Days animesinin sonunda yaşananlar resmen şok bir bitiş oldu ben saece ağzımı açıp öylece bakakaldım diyebilirim... :-\
  4. Beğen
    stingbull got a reaction from Nami-swan in Zoro vs Luffy   
    kral haki bir namiye işlemez çünkü luffy bir tek ondan korkuyor :D aile haricinde :D
  5. Beğen
    stingbull got a reaction from Pelin ლ(^⊖^ლ) in Sözlerini beğendiğiniz anime müzikleri   
    İtazura Na Kiss 2. endingi bana göre çok güzel... sözler olarakta...

Beceriksizliğimizi saklayan sözler
    Birbirimizle bakıştığımız anlar
    Birlikte geçirdiğimiz zaman
    Hepsinin daha uzun sürmesini dilerdim

Beni son trenle uğurlayana kadar
    Elin elimi tuttu
    İlgisizce gösterdiğin şefkat beni mutlu ediyor

Bir peri masalı olsaydı
    Seninle birlikte geleceğe ilerleyebilirdim

Her zaman, her gün, her şey
    Kelimelere dökmesem de
    Sen benim için özelsin
    Eğer bana sadece bir dilek hakkı verilseydi
    Tanrım, lütfen birlikte olduğumuzda zamanı durdum derdim

Ayrı yollara gitsek bile, ikimizi bir araya getireceğim
    Sen benim için özelsin

İnanıyorum, zaman durmasa bile
    Eğer kaderimiz bağlanmışsa, birbirimizi her zaman görebiliriz değil mi?

6. Beğen
    stingbull got a reaction from Shiho in Hangi Şeytan Meyvesine Sahip Olmak İsterdiniz ??   
    bene katılıyorum Monkey D. Dragon acaba nasıl bir meyve yemiş muzzam bir guce sahip ve hikayede dunyanın en cok aranan kişisi kimse tarafından yakalanamamıs biri bilmiyorum bir bolumunde dikkat ettinizmi kuma bile onun arkasında onun tayfasından birisydi. kuma nın kullandıgı herseyi yansıtma yetenegi bile dragon la bas edebilicek bir yetenek deildir buyuk ihtimal. ki dragon un gucunu smoker iyi biliyor o bile bisey yapamadı gercekten nasıl bir guce sahip bilmek isterdim duyunca şok olmayalımda ilerleyen bolumlerde artık nezaman rastlanır bilinmez ama duyucagımıza eminim onuda gorucez gucunude :D cok konustum galiba hehehe :D kısaca dragonun yedigi meyveden isterdim :)
    meyve yememişsem shanks sın o bakısları yeter adamı ölduruyo yaa :D:D
  7. Beğen
    stingbull got a reaction from Allah diyen tirbüşon in Yine Ben Geldimm :)   
    Yaş grubunu bilmem ama zevk meselesi denebilir. Aslen ben anime izleyen biri değildim. Film ve dizi izlerdim. Taa ki izlediğim diziler filmler artık kalmayınca tv de Samurai-X i gördüm. Sonra "İnternette var mı acaba?" diyerekten araştırdım. burasını buldum. izledim. Sonrasında One Piece gördüm. Onu da izledim. Derken Bu sefer diğer animeleri de izlemeye başladım. Onlarda bitti. şimdi takip ettiğim diziler, animeler, filmler hala devam etmektedir. Burda sana izlediğim dizi listesini yazsam bitmez :D yada film listesini yada anime listesini :D

Son soruna gelecek olursak bende luffy o gülüşü, izledinmi bilmiyorum. Kemal Sunal ın Gülen Adam filminden kapmış olabilir. :)  
  8. Beğen
    stingbull reacted to Toprakezgi in Yine Ben Geldimm :)   
    Ehehe askerliği yeni bitirdiğin nasıl belli. :D 

Hoş geldin tekrardan. Pek muhabbetimiz olmamıştı. Madem artık buralardasın umarım bu sefer olur. :D İsmini yazmamışsın, gizli takılanlardan mısın ? 

9. Beğen
    stingbull reacted to ScReaM in Yine Ben Geldimm :)   
    Bilgilendirme İçin Teşekürler Animeyi izlemeyi Planlıyorum. ßu arada Tekrar yeni Geldine Göre Kuralları Gözden Geçirmeyi Unutma Güncel kurallar var mesela imza kuralı gibi  <_<
  10. Beğen
    stingbull reacted to AlucardHell in Yine Ben Geldimm :)   
    hoşgeldin :) 
  11. Beğen
    stingbull reacted to ScReaM in Yine Ben Geldimm :)   
    Forma Tekrar Hoş geldin.  Bu arada İmzandaki anime'yi Öğrenebiirmiyim ?
  12. Beğen
    stingbull reacted to Mileydi in Yine Ben Geldimm :)   
    hoş geldin tekrardan  ^_^ hayırlı olsun  ;)
  13. Beğen
    stingbull reacted to free word in Yine Ben Geldimm :)   
    Hoş geldin
  14. Beğen
    stingbull reacted to Cold Dewil in Yine Ben Geldimm :)   
    Hoşgeldin ^_^
    Seni forumda tekrar görmek güzel ^_^
  15. Beğen
    stingbull reacted to ♥Lydia♥ in Yine Ben Geldimm :)   
    o zaman yine Hoş geldin :D
  16. Beğen
    stingbull reacted to Lacky in Yine Ben Geldimm :)   
    Hoşgeldin :)
  17. Beğen
    stingbull got a reaction from alexandraxv11 in Yine Ben Geldimm :)   
    Nerdeydim sorusuna ek olarak Askerlik vazifemizi yapmak için bir ara vermiştim. Şükür askerliğimizi de bitirdik geldik. Bu arada askere gidicek arkadaşlar varsa söylim sakın uzun dönem gitmeyin. Şahsen kısa dönem olarak gittim. Ve uzun dönem giden genç arkadaşlarıma üzülmeden edemedim. Okumanın faydasını görüyorsunuz. Daha rahat bir askerlik ten öte psikolojik olarak da rahat oluyorsunuz. :) tabi birde düştüğünüz yerde buna bağlı bir olay biraz :D ama şunu diyebilirim uzun dönem gençlerimiz 12 ay ordaki yoğunluğun ceremesini çekerken kısa dönem olmanız bunun ceremesini 2 aya düşürüyor. neden 2 ay sonrası zaten ceremelik bir durum kalmayacak şekilde terhis mahiyetine girmiş asker muamelesi görmeye başlıyorsunuz :)
  18. Beğen
    stingbull got a reaction from Takeron in Tayfaya Yeni Üye!   
    jinbei nin hayali onun komutanının yaptıgı gibi balıkadamların özgür kalmasını ve rahat yasamalrını istedigine eminim suan cunku beyazsakal öldügü icin balıkadam adası tehlikede ve bunu sadece luffy nin yanında olarak orayı tekrar korumaya calısabilir...
  19. Beğen
    stingbull got a reaction from Takeron in Tayfaya Yeni Üye!   
    bana sorarsan Jinbei derim :(
  20. Beğen
    stingbull got a reaction from AFleelacype in Anime Dendiğin'de Akla Gelen İlk Şey ?   
    bilmem o konu belki ama benim aklıma ilk izlenebilecek yeni birşey ve seyir zevki verebilicek hikayeler geliyor... :P bagımlı deilim ama her tür şeyi izlediğim için animede bu gruba dahil bence :P
  21. Beğen
    stingbull got a reaction from keydayaccive in Anime Dendiğin'de Akla Gelen İlk Şey ?   
    bilmem o konu belki ama benim aklıma ilk izlenebilecek yeni birşey ve seyir zevki verebilicek hikayeler geliyor... :P bagımlı deilim ama her tür şeyi izlediğim için animede bu gruba dahil bence :P
  22. Beğen
    stingbull got a reaction from DaemonBia in Tayfaya Yeni Üye!   
    jinbei nin hayali onun komutanının yaptıgı gibi balıkadamların özgür kalmasını ve rahat yasamalrını istedigine eminim suan cunku beyazsakal öldügü icin balıkadam adası tehlikede ve bunu sadece luffy nin yanında olarak orayı tekrar korumaya calısabilir...
  23. Beğen
    stingbull got a reaction from minato48 in Fairy Tail güzeli sizce kim?   
    Erza tam bana göre :)
  24. Beğen
    stingbull got a reaction from ONLY in One Piece (Resim, Wallpaper)   
    Bana göre olucakları söylim :D
    Luffy x Nami
    Zoro x Tashigi
    Sanji x Robin
    Hancock kendine başkasını bulsun o shibikai ve ülkesini birakamaz... :)
  25. Beğen
    stingbull got a reaction from ONLY in One Piece (Resim, Wallpaper)   
    Evet intte bulduğum birkaç fan resminden oluşan luffy ve nami :D:D kim ne derse desin bence birbirini fazlasıyla tamamlayan bir çift :D
    2 Yıl sonra Luffy x Nami :)

Buda Ace Red Baron Sana Gelsin :D :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.