Jump to content

Mrxa

Kayıtlı Üye
  • Content Count

18
  • Last visited

• Days Won

1

Mrxa last won the day on February 10 2018

Mrxa had the most liked content!

About Mrxa

• Rank
    Level 1
  • Birthday February 9

İletişim Yöntemi

• AIM
    Hakkımda kısmı kadar boş ve saçma bir bölüm yok merak ediyorsan bana sor uygunsam cevap veririm.

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Kitap okumak, Anime izlemek, Bilgisayar oynamak, Belgesel izlemek, Makale yazmak vb.

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Türdeki webden kasıt web serisi mi?
  2. Kızların yakışıklı ana karaktere bayılması fakat onun arkdaşından nefret etmesi
  3. Genelde eski ama iyi olduğunu bildiğim animeleri izleyemiyorum çünkü çizimleri hoşuma gitmiyor. Ama izlediğim hiç yok mu var. İllaki izliyorum ama izlemeye başlamak zor oluyor.
  4. Keşke önceden birine falan danışsaydın. Ben onu izledikten sonra bir süre anime izlemedim.
  5. mahoutsukai no yome ilk 4 bölümü izledim güzel animeymiş
  6. Kirito'yu severim de 1. sırayı hak ettiğini de düşünmüyorum. Bana göre Levi hak ettiği değeri bulamamış. Gerçi oylamaya katılan büyük çoğunluk kadın olunca fikir ayrılığına düşmek doğal bir hal alıyor.
  7. Yüz konusunda kesinlikle Asuna. Sword art Online çok beğendiğim bir seriydi fakat Kirito ile Asuna arasındaki aşktan ne zaman uzaklaştılar o zamandan beride seriden soğudum. 2.sezon tam bir hayal kırıklığı bana göre.
  8. Boku no hero academia Bakuman Sword art Online Code Geass Akame ga Kill Kiznaiver Fate/Stay Night Full Metal Alchemist Mirai Nikki Another Steins;Gate Tokyo Ghoul Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu Boku dake ga inai machi Şimdilik bunlar geldi aklıma.
  9. Çok garip bir cevap olabilir ama Bakuman.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.