Jump to content
  • Create New...

Luffy-kun

Kayıtlı Üye
  • Content Count

14
  • Last visited

About Luffy-kun

• Rank
    Level 1
  • Birthday 05/05/2002

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

1. Aynı şeyi hep bende düşünüyordum hep . Ama keşke gerçekten olabilecek birşey olsa ... ( bir iç çekmedim değil ... ) ???
  2. Bence Sailor Moon ve One Piece birleşmeli çok farklı ve inanılmaz şeyler olurdu , bilmiyorum ... :D
  3. Sailor Moon Crystal ( ilk opening i )
  4. One Piece opening - 1 ( We Are ) Aşırı güzel ...
  5. Animelerde yeniyim :D Daha 1-2 tane bitirdim zaten en son bitirdiğimde Sailor Moon Crystal
  6. One Piece deki Sanji yi nasıl koymazsınız Şu kaşların asaletine bak
  7. İstediğiniz , sevdiğiniz bir animenin içinde sizde yaşayacaksınız . İstediğiniz bir karakterin yerine geçebilirsiniz veya sadece onların bir dostu olarak animenin içine girebileceksiniz . Bu Hangi anime olurdu ? Ve hangi karakterler olurdu ? ( Eğer animede bir karakter olsaydım Sailor Moon daki Usagi olmak isterdim o animede yaşamak isterdim . Eğer sadece animede olacaksam yani bir karakterin yerine geçemeyeceksem de One Piece animesinde Luffy lerin tayfasında bir korsan olmak isterdim . ) ;)
  8. Ordu = Sailor Moon dan Usagi yi ( ay savaşçısı ) ve ekibini One Piece den Luffy ve Zoro yeterli Komutanda belirsiz ya Luffy olurdu yada Usagi
  9. Sailor Moon benim izlediğim ilk anime ve yeni serilerinin gelmesine çok sevindim

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.