Jump to content

Luffy-kun

Üyeler
  • İçerik sayısı

14
  • Son ziyareti

Luffy-kun hakkında

• Doğum günü 05/05/2002

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Luffy-kun üyemizin başarıları

1. Aynı şeyi hep bende düşünüyordum hep . Ama keşke gerçekten olabilecek birşey olsa ... ( bir iç çekmedim değil ... ) ???
  2. Bence Sailor Moon ve One Piece birleşmeli çok farklı ve inanılmaz şeyler olurdu , bilmiyorum ... :D
  3. Luffy-kun

En Beğendiğiniz 2015 Anime Opening'i...

Sailor Moon Crystal ( ilk opening i )
  4. Luffy-kun

En Beğendiğiniz 2015 Anime Opening'i...

One Piece opening - 1 ( We Are ) Aşırı güzel ...
  5. Luffy-kun

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Animelerde yeniyim :D Daha 1-2 tane bitirdim zaten en son bitirdiğimde Sailor Moon Crystal
  6. Sailor Moon daki kızlar ;)
  7. Michiru olabilirdi ( Sailor Moon )
  8. One Piece deki Sanji yi nasıl koymazsınız Şu kaşların asaletine bak
  9. Luffy-kun

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

İstediğiniz , sevdiğiniz bir animenin içinde sizde yaşayacaksınız . İstediğiniz bir karakterin yerine geçebilirsiniz veya sadece onların bir dostu olarak animenin içine girebileceksiniz . Bu Hangi anime olurdu ? Ve hangi karakterler olurdu ? ( Eğer animede bir karakter olsaydım Sailor Moon daki Usagi olmak isterdim o animede yaşamak isterdim . Eğer sadece animede olacaksam yani bir karakterin yerine geçemeyeceksem de One Piece animesinde Luffy lerin tayfasında bir korsan olmak isterdim . ) ;)
  10. Ordu = Sailor Moon dan Usagi yi ( ay savaşçısı ) ve ekibini One Piece den Luffy ve Zoro yeterli Komutanda belirsiz ya Luffy olurdu yada Usagi
  11. Sailor Moon benim izlediğim ilk anime ve yeni serilerinin gelmesine çok sevindim
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.