Jump to content

onehyer

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    onehyer reacted to stingbull in Sizin Animenizin Hikayesi Nasıl olurdu???   
    Çizemem ki oyle bir yeteneğim yok maalesef ama aklımdan böyle bir hikaye geciyor :D :D :D
  2. Beğen
    onehyer reacted to shidorin-sama in Sizin Animenizin Hikayesi Nasıl olurdu???   
    ohaa çok güzeel  izlemek istedi canım gözümde canlandı böyle ... çizmeye başla bence :D
  3. Beğen
    onehyer reacted to Sakuragi in Animelerden aldığımız dersler :)   
    Asla pes etmemeyi öğretti diyebiliriz ve ne yapıyorsan elinden gelenin en iyisini yapman gerektiğini :D
  4. Beğen
    onehyer reacted to UnderminE in Anime oluşturmak isteseydiniz Adı ne olurdu ?   
    Senbonzakura yapardım, zaten henüz böyle bir anime adı yok sanırım
  5. Beğen
    onehyer reacted to Barış D. Baryshx in Anime oluşturmak isteseydiniz Adı ne olurdu ?   
    Boku ile başlardı herhalde, ama devamı ne olurdu bilemicim, zaten çoğunluk öyle gibi
  6. Beğen
    onehyer reacted to UnderminE in Anime Karakterlerinin Lakapları   
    Ben bu konuda Steins; Gate'ten Makise Kurisu'yu tek geçiyorum ya, Myanimelist'te bile üst satıra sığmıyordu aşağıya taşıyordu bi ara :D
    Kopyala yapıştır yapıyorum "Kurisu <Christina, Assistant, American Virgin, Perverted Genius Girl, The Zombie, Celeb 17> Makise
  7. Beğen
    onehyer reacted to Ezberbozan in Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız   
    Yugioh'un içinde olmak isterdim.Düello yapmayı çok seviyorum en çok da Yami Yugi ile bir düello veya Yusei ile turbo düello yapmak güzel olurdu.
  8. Beğen
    onehyer reacted to OrangeBox in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    Kirito... sonrasını biliyorsunuz zaten... harem kralı oldu...
  9. Beğen
    onehyer reacted to Kaneki Hachiman in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    Kiritonun dövüştüğü salamander komutan ..sugoku kakkoi
  10. Beğen
    onehyer reacted to KaioKen in Sword art online 1 de en sevdiginiz karakterler (neden?)   
    Hani zindanda kirito'nun parti arkadaşı vardı bi tane mavimsi saçlı bir kız. Onu seviyordum ben , o da ks'ye gitti  :wub:
  11. Beğen
    onehyer reacted to Paprika in sword art online izleyenleri buraya alabilirmiyim..   
    Benim çok hoşuma gitti ya Kirito'nun çok kral olması.SAO'daki zamanından daha güçlü gibi.Çünkü SAO'da milletin işi gücü yok kasıyordu burda yine ezik kalmışlar.
  12. Beğen
    onehyer reacted to gereksiz in sword art online izleyenleri buraya alabilirmiyim..   
    kirito il girdiğinde baktı ya çıkıç butonu var burda ölürsen gerçek hayatta ölmüyosun bu oyun şimdilik sadece oyunmuş gibi görünüyor :D
  13. Beğen
    onehyer reacted to gereksiz in sword art online izleyenleri buraya alabilirmiyim..   
    aynen ama o asuna ile evleneceğini söyliyen adama öyle böyle değil çok pis gıcık oldum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.