Jump to content

PatriarchPaladin

Kayıtlı Üye
  • Content Count

23
  • Last visited

• Days Won

1

PatriarchPaladin last won the day on May 9 2016

PatriarchPaladin had the most liked content!

About PatriarchPaladin

• Rank
    Level 1
  • Birthday 03/29/1991

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

Facebook

• Facebook
    https://www.facebook.com/mrcncglyn

Recent Profile Visitors

612 profile views
  1. ABİ BAŞLANGIÇ ŞARKISINI SÖYLERMİSİN

1. Witch

Witch

Profil şarkısını soruyorsan şuymuş D: 

2. MikonoTasaki
  2. Anladım kardeşim önerini göz önünde bulundurucam. Teşekkür ederim.
  3. D-Gray Man'e başladım. Böyle şeytandır, fantastik güçlerdir efendime söyliyim ana karakterin ufaktan sempatik olmasıdır ilgimi çeker. Eyvallah.
  4. Beklediğim seriler arasındaydı. Artık evlenir çocuklarımla izlerim ne yapayım.
  5. "Kaizoku oni ore wa naru !" M.D Luffy.
  6. Sakin kardeşim, şimdi hemen klavyeyi usulca kenara bırak.
  7. Bazı yabancı kaynaklara göre 2 adet daha geleceği söylenmiş. Pekte mantıksız sayılmaz çünkü bu zamana kadar büyük işler yapmış olsada asıl büyük olaylara daha gelmedik. Bu güne kadar gördüğümüz kombinasyonlar bu rakiplere karşı biraz basit kalabilir. Kısaca bekleyelim muhtemelen bi 150 bölüm sonra bi gear daha görme ihtimalimiz var :)
  8. Sağolasın kardeşim hoşbulduk, sevidin galiba gelmeme :)
  9. Hoş bulduk teşekkür ederim. Umarım beraber güzel vakit geçiririz. Doğrudur izleme tarzım bu. Bir ara Berserk'in mangasına başladım ülkede sadece 2 adet baskısı var aramadığım sormadığım yeyın evi kalmadı. Hatta basımı yapan yayın evi ile görüştüm. Adamların tek dediği ekonomik nedenler ile şu an askıya alındığı. Üzücü bi durum. Tavsiye manga ile alakalı derinleme bilgiyi nereden alabilirim acaba ?
  10. Hoşgeldin kardeşim Emre bende memnun oldum benimde yaş 25 :), ne yazık ki ülkemizde algı bu şekilde. Halbuki anime sektöründe ki aile bağları,arkadaş bağları, bakış açıları, pes etmeme, gururlu yapı Türkiye de hala herhangi bir sektörde yok. Bu işteki emeği sürekli göz ardı ediyoruz. Sanırım bu algıda biz ve bizden sonraki nesil ile büyük oranda yıkılacak.11 yiğenim var yarısına izletsem Allah bereket versin :)
  11. Hoşgeldin kardeşim bende Emre memnun oldum. 70 anime :) bir ara sağlam yardırmışsın sanırım.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.