Jump to content

TReaperTR

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

TReaperTR kullanıcısının son zaferi 20 Mayıs 2016

TReaperTR en beğenilen içeriğe sahiptir

TReaperTR hakkında

• Doğum günü 11/26/1998

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Günümün çoğunluğunu anime izleyerek, Osu! ve CS:GO oynayarak geçiren normal bir insanım.

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Anime \ Manga \ Manhwa \ Light Novel \ Osu!

Son profil ziyaretçileri

1423 profil görütülenme

TReaperTR üyemizin başarıları

1. TReaperTR

İlk İzlediğiniz Anime?

Bundan 6 yıl önce internette gezinirken narutonun reklamlarını görürdüm sürekli artık animesini mi oyununun mu hangisinin bilmiyorum merak sardım sonra bu kadar gösteriyor bana felan bir izliyim dedim o gün bu gündür izlemeye devam ediyorum. Peki izlediğime pişman mıyım ? Hayır.
  2. Telefondan anime izlemek için "AniWa" ve "Anime İzle" uygulamarını Manga okumak için PuzzleFansub tarafından çıkartılan "Puzzmoş" (Manga okuma şeysi) uygulamarını APK olarak indirebilirsiniz.
  3. TReaperTR

TürkAnimeTV İlk 20'ler

Doğru fakat çoğu kişinin ilk izlediği anime olduğu için de kişide farklı bir yer edinir. Bu yüzden oylama yapacağı zaman ilk izlediği anime onu başlatan anime olduğu için ona fazladan puan verirler.
  4. TReaperTR

Anime İndirme

Internet Download Manager adlı program ile sadece anime değil tüm videoların sağ üst köşesinde "Bu video dosyasını indir" seçeneği bulunmakta olup kalite seçme ayarı da mevcuttur. Programı kurup tarayıcınıza eklentisini ekledikten sonra siteye girip videoyu açtığınızda sağ üst köşede üstte yazmış olduğum yazı belirdiğinde bilgisayarınızda indirilenler klasöründe açmış olduğu Video klasörüne indirme işlemini yapacaktır.
  5. Bu konuyu tüm üyelerin öncelikli olarak incelemesi gerekiyordu ama ne yazık ki aradan yıllar geçmesine rağmen 5k görüntülenmeye sahip kurallar açık ve net bir şekilde yazıyor bazı üyeler kendi kafalarından "Şunu yapsam da olur o kadar konu var görmezler" diyorlar fakat o yaptıklarınızı gören sadece yetkililer değil üyelerde görüp yetkililere bildirebilirler. :)
  6. TReaperTR

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Renai Boukun Defter olayı felan ilgimi çekmişti ama eh işte
  7. TReaperTR

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

Listeye bakıp saysam sonu gelmez ama yinede aklıma gelenleri yaziyim Katekyo Hitman Reborn Bleach Death Note Code Geass High School DxD (ehemm hmm hm)
  8. TReaperTR

Nerede O Eski Animeler Diyenler İçeri. (ANKET)

Çoğu kişi Pokemon'u 2. jenerasyondan sonra bitti zannediyor ama Pokemon'da 7 jenerasyon var ve Pokemon hala devam ediyor. Nintendo üzerinden oyunlarıda var Türkiye'de eski popülerliği yok ama oyunları Dünya çapında en çok satan oyunlardan
  9. TReaperTR

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Magi The Labyrinth of Magic bugün tekrardan izledim gayet zevkliydi tekrardan izlemiş olmama rağmen
  10. TReaperTR

Bu Animeyi İzledin mi?

Tüm bölümlerini indirdim fakat daha izlemedim sırada duruyor şuan Alttaki God Eater izlemiştir
  11. TReaperTR

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

No Game No Life - Shiro , Sora Birbirlerini tamamlıyorlar...
  12. TReaperTR

En Zeki Anime Karakterleri

Yagami Light - Death Note
  13. TReaperTR

Ulquiorra'nin geçmişi Türkçe Altyazı

Ulquiorra sevdiğim karakterler arasındadır. Geçmişte neler yaşadığını hep öğrenmek istemişimdir. Davranışları hareketleri bilinçli ve anlamlı bir şekilde ve havalıydı. Bleach'te en sevdiğim karakterler arasındaydı.
  14. TReaperTR

K-Project Bilgilendirme Ve Tartışma

Kendisi çizimleriyle müzikleriyle çok sevdiğim bir animedir. Konusunun anlamam biraz zamanımı almıştı. Izlerken çok boş geçtiğini düşünürdüm. 2. Sezonu da boş geçer diye izlememiştim. Izlemelimiyim 2. sezonu sizce ?
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.