Jump to content

TReaperTR

Kayıtlı Üye
  • Content Count

20
  • Last visited

• Days Won

1

TReaperTR last won the day on May 20 2016

TReaperTR had the most liked content!

About TReaperTR

• Rank
    Level 1
  • Birthday 11/26/1998

İletişim Yöntemi

• AIM
    Günümün çoğunluğunu anime izleyerek, Osu! ve CS:GO oynayarak geçiren normal bir insanım.

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Anime \ Manga \ Manhwa \ Light Novel \ Osu!

Recent Profile Visitors

778 profile views
  1. Bundan 6 yıl önce internette gezinirken narutonun reklamlarını görürdüm sürekli artık animesini mi oyununun mu hangisinin bilmiyorum merak sardım sonra bu kadar gösteriyor bana felan bir izliyim dedim o gün bu gündür izlemeye devam ediyorum. Peki izlediğime pişman mıyım ? Hayır.
  2. Telefondan anime izlemek için "AniWa" ve "Anime İzle" uygulamarını Manga okumak için PuzzleFansub tarafından çıkartılan "Puzzmoş" (Manga okuma şeysi) uygulamarını APK olarak indirebilirsiniz.
  3. Doğru fakat çoğu kişinin ilk izlediği anime olduğu için de kişide farklı bir yer edinir. Bu yüzden oylama yapacağı zaman ilk izlediği anime onu başlatan anime olduğu için ona fazladan puan verirler.
  4. Internet Download Manager adlı program ile sadece anime değil tüm videoların sağ üst köşesinde "Bu video dosyasını indir" seçeneği bulunmakta olup kalite seçme ayarı da mevcuttur. Programı kurup tarayıcınıza eklentisini ekledikten sonra siteye girip videoyu açtığınızda sağ üst köşede üstte yazmış olduğum yazı belirdiğinde bilgisayarınızda indirilenler klasöründe açmış olduğu Video klasörüne indirme işlemini yapacaktır.
  5. Bu konuyu tüm üyelerin öncelikli olarak incelemesi gerekiyordu ama ne yazık ki aradan yıllar geçmesine rağmen 5k görüntülenmeye sahip kurallar açık ve net bir şekilde yazıyor bazı üyeler kendi kafalarından "Şunu yapsam da olur o kadar konu var görmezler" diyorlar fakat o yaptıklarınızı gören sadece yetkililer değil üyelerde görüp yetkililere bildirebilirler. :)
  6. Renai Boukun Defter olayı felan ilgimi çekmişti ama eh işte
  7. Listeye bakıp saysam sonu gelmez ama yinede aklıma gelenleri yaziyim Katekyo Hitman Reborn Bleach Death Note Code Geass High School DxD (ehemm hmm hm)
  8. Çoğu kişi Pokemon'u 2. jenerasyondan sonra bitti zannediyor ama Pokemon'da 7 jenerasyon var ve Pokemon hala devam ediyor. Nintendo üzerinden oyunlarıda var Türkiye'de eski popülerliği yok ama oyunları Dünya çapında en çok satan oyunlardan
  9. Magi The Labyrinth of Magic bugün tekrardan izledim gayet zevkliydi tekrardan izlemiş olmama rağmen
  10. Tüm bölümlerini indirdim fakat daha izlemedim sırada duruyor şuan Alttaki God Eater izlemiştir
  11. Verdiklerin arasından seçim yapacak olursam Kakashi ve Gai'yi seçerdim.
  12. No Game No Life - Shiro , Sora Birbirlerini tamamlıyorlar...
  13. Ulquiorra sevdiğim karakterler arasındadır. Geçmişte neler yaşadığını hep öğrenmek istemişimdir. Davranışları hareketleri bilinçli ve anlamlı bir şekilde ve havalıydı. Bleach'te en sevdiğim karakterler arasındaydı.
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.