Jump to content

Mordekaiser

Üyeler
  • İçerik sayısı

38
  • Son ziyareti

Mordekaiser kullanıcısının paylaşımları

1. Mordekaiser

Pixiv üzerindeki çalışmalarım

Huion H640P kullanıyorum öneririm almayı düşünüyorsan f/p tableti. Kendini çok geliştirirsen veya iş olarak falan yapmayı düşünürsen ipad proya geçersin.
  2. Merhaba Arkadaşlar 2020 Eylülde kendime grafik tableti aldım. O zamandan beri hobi olarak dijital resim çiziyorum. Geçen hafta resimlerimi Pixiv üzerinden internette paylaşmaya karar verdim. Kendime ait bir tarzım yok. Genel olarak ilgimi çeken kişilerin tarzlarını kullanarak fanart yapıyorum. Örnek olarak son yaptığım resim : https://i.pximg.net/img-original/img/2021/04/15/00/09/07/89155932_p0.jpg Pixiv hesabım: https://www.pixiv.net/en/users/67332929 Sorularınız olursa: https://www.turkanime.net/kullanici/lordmordekaiser Discord: Lord Mordekaiser#7536 Buralardan bana daha kolay ulaşabilirsiniz iyi forumlar
  3. Mordekaiser

Nasıl anime indirebilrim

idm indir onunla her türlü videoyu indirebilirsin yada save from net diye bi eklenti var onu indir oda çoğu videoyu indirmene yardımcı olur idm daha iyi
  4. Adamın baya sıkıntıları vardı ya sürekli salıp yine başlıyordu zaten bir yerden sonra o yüzden anime tam başlıyacakken bitti
  5. Gosick kraldır ya bulmacaları çözmen için sana da malzeme veriyor karakterlerden önce davranırsan sende çözebilirsin git gide zorlaşıyor
  6. Mordekaiser

Türkçe RPG maker mv oyunu ?

rpg maker kullanabiliyor musun yoksa tamamen beginner mısın
  7. en sevdiğim animelerdendir kendisi allah aşkına çevirin de izleyelim ya kaç yüzyıl oldu T.T
  8. Mordekaiser

( 12 / 12 ) Renai Boukun

teşekkürler
  9. Mordekaiser

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

teşekkkürler
  10. Mordekaiser

( 13 / 13 ) Ajin 2nd Season

teşekkürler
  11. Mordekaiser

( 12 / 12 ) Drifters

teşekkürler
  12. Mordekaiser

İsminizin Japonca karşılığı :)

Kurinkishi çıkıyo bu arada anlamlı kelime çıktı xD Kurin Kishi okunuşuna göre temiz şövalye ya da kestane şövalyesi diye 2 anlam çıkıyo sizce de mütiş deil miyim <3
  13. Mordekaiser

En Sevdiğiniz / Unutulmaz Anime Replikleri

300 küsür anime bitirdim ama şu adam gibisi yok direk bütün sözleri bir örnek bırakıyım General Iroh - Barı Ejderi
  14. Mordekaiser

Cosplayerlar yardıma ihtiyacım var

şimdi sana taktiği veriyorum kardeşim gidiyosun bahaustan foamborad diye bi malzeme var 10 tlye yakın bişi eğer yapıcağın karakter bi silah ne biliyim taç sert bişi falan taşıyosa bununla yapmanı öneririm çünkü bu malzme tahta gibi görünüyo ve işlemesi çok zor değil fazla kırılgan da değil ama bükülmez çok keskin bi bıçak veya bi usturayla kesebilirsin ben ustura kullanıyorum :D zırh gibi bişi varsa karakterinin üzerinde eva kullanabilirsin oda çok pahalı değil kırtasiyeden alabilirsin havya diye bi aletimiz var bizim bu alet de evanın üstüne desen yapmak için kullanılır asıl işi elektirik kablosu bağlamak :D neyse eğer kumaş kullanman gerekiyosa burası zor kendine dikiceksin ya da diktiriceksin ben çok güzel pelerin dikmiştim ama baya zordu dikiş makinesi kullanman faydalı olur yani genel olarak cosplay böyle yapılır ama en ama en önemlisi asla pes etme ve başta planlarını çiz ki baştan savma bişi olmasın bu arada tüm malzelerer sıcak silikon ya da tutkalla birleşiyo ben sıcak silikon kullanıyorum boyamak içinde akrelik boya al bahaustan rich marka güzel büyük tüpü 8tl falan eva zaten renki satılıyo boyayı sulandırmanı önermem aldığın gibi sür suluboya fırçan vardır o işine yarar boyamaya önce açık renkten başla umarım yardımcı olmuşumdur ilk cosplay olarak ne öneririm bilmem sana kolay gelsin insanlar karşı çıkarsa da boşver onları yap sonda beğencekler (ailem temsili :D ) işinin bitmiş halini de bana yollarsan sevinirim çok merak ettim nasıl bişi yapıcaksın
  15. Mordekaiser

Anime İstek ve Önerileri

burdan da pirim yapiyim ben :D http://www.turkanime.tv/kullanici/kaneki-21 burdan istediğiniz türde açıklamasıyla beraber anime alabilirsiniz 200 kadar anime tavsiyesi var linki dağıtırsanız sevinirim <3
  16. FMA brotherhood Avatar Charlotte Durarara Gosick Başka da vardır ama bunları tekrar tekrar izlemek sıkmaz çünkü her seferinde kaçırdığın bisi vardır
  17. Mordekaiser

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Şöyle bi bakındım ama sanırım yalnızım Tabikide Ruby Rose manyak mısınız gerçekte böyle bi kız olsa havada kaparım Ama yok
  18. Mordekaiser

( 15 / 12+ ) Flying Witch

teşekkürler <3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.