Jump to content

pxionf66

Üyeler
  • İçerik sayısı

21
  • Son ziyareti

pxionf66 kullanıcısının paylaşımları

1. pxionf66

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Hakkında kısmı sorunlu, editörde html destekliyor ama konu kaydetmeye gelince preview'de tamamen yazı yığını. Ayrıca bağlantı köprüsü kurduğumuzda title'a istediğimiz xhtml kodunu girebiliyoruz. Her türlü kabul ediyor editorde, bu çok ciddi bir açık.
  2. Wooho! Buna gerçekten çok sevindim, sizden nekopara, a kiss for petals, karakara ve sakura serileri gibi daha bi çok seriyide bekliyorum, takipte olacağım teşekkürler ^^
  3. pxionf66

⠀⠀⠀⠀

woohoo! bu konuda yanlız olmadığıma sevindim ^^
  4. pxionf66

⠀⠀⠀⠀

Nekopara'nın Fragmanları Yayınlandı! Selam türkanime ailesi! bundan kısa süre önce nekopara'nın animesinin geleceğeine dayir uzun ve detaylı bir başlık açmıştım. Ve sonunda nekopara'nın bir anime filmi çıkartacağı kesinleşti ve ilk fragmanı yayınlandı. Ayrıca nisan ayında çıkacak olan vol3'ün fragmanları yayınlandı. Ayrıntılar için haberi okuyun: http://www.animeler.net/haber/nekopara-filminin-fragmani-yayinlandi Peki ya siz ne düşünüyorsunuz? Benim gibi heyecanlı mısınız? Oyununu almayı düşünüyor musunuz?
  5. pxionf66

⠀⠀⠀⠀

Whoa! Nekopara gibi bi yapıtın animesini kaçırmamanı şiddetle öneririm turuncucum :D
  6. pxionf66

⠀⠀⠀⠀

Haklısın, oyunu ilk aldığımda masum kedi kızların tatlı maceraları sanmıştım ama r18 patch'ın varlığını öğrenip onu da aldıktan sonra namussuz kedi kızların tatlı maceraları olduğunu öğrendim xD Tabi animesinde r18 sahneler olmuycaktır ancak ecchi tagı olurmu bilemedim.
  7. pxionf66

⠀⠀⠀⠀

iyi para kıldıkları gerçekten doğru, şuanki bağış parasını düşünücek olursak 3 ova bölüm yapsalar bile kendilerine oldukça fazla miktarda para kalacakmış gibi görünüyor. Nekopara gerçekten ekonomik olarak başarılı bi yapıt
  8. pxionf66

⠀⠀⠀⠀

Whoa! Demek vol 3'ün çıkış tarihi nisan! Daha ilk günden kickstarterda hedefledikleri bağış miktarını %167 'lik bir miktarla geçtiklerini düşünürsek, animenin 2 bölüm olması veya çok uzun olması gerçekten mümkün, ne diyeyim her ikisi içinde çok heyecanlıyım :3
  9. pxionf66

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Duyduğuma göre şu sıralar TTNET kullanıcıları internet sorunları sebebiyle ızdırap çekiyomuş. Onlara anime izleme konusunda bol şans xDD Bugün higurashi no naku koro ni'nin ikinci sezonuna başladım. Oldukça derin konulu bi anime, ilk 4 bölüm beni yeterince etkilemişti. Bakalım beni ne bekliyor x3
  10. pxionf66

Animiya YouTube Kanalı

Whoa! Youtube Türkiye'de bunun gibi kanallara gerçekten ihtiyacımız var. Anime ve manga tanıtımları gerçekten hoş bi kanal fikri, kanalın konusunda sana bol şans dostum! Kanalını inceledim ve videolarını vb. çok kaliteli buldum. Eleştirmem gerekiyorsa, arkaplan müziklerini daha iyi seçmelisin, yani minecraft kanallarının kullandığı müzikler yerine anime müzikleri veya nightcore'lar videolarında daha iyi durabilir! Birde video açıklamalarını videonun konusuna göre oluşturmalısın, mesela videoda bahsi geçen animelerin türkanime'deki linklerini koyabilirsin! Bunun dışında kanalın oldukça mükemmel, kapağın ve video küçük resimlerinde oldukça kaliteli. Umarım hakettiğin o aboneleri alabilirsin. Şahsen abone oldum, Bol şans!
  11. klişe slice of life teması. yine de bende ilgi uyandırdı.
  12. pxionf66

Gelin tanışalım :)

Arkadaşlar rastgele arkadaş eklemekden bıktım :D Lüttfen siteden beni ekleyin anime alış verişi yaparız. TÜRK ANİME PROFİL LİNKİ Ayrıca bu platformları kullanıyorsanız beni ekleyin: steam deviantart Reddit
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.