Jump to content
  • Create New...

nekolilith

Kayıtlı Üye
  • Content Count

20
  • Last visited

About nekolilith

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

501 profile views
  1. A, ve çok ağlak olmuş yahu. Yalan da sayılmaz aslında pek, 0 olmayı tercih ederdim açıkçası, ama ne yapalım? :)
  2. Rinkutakimeku. (accık uzun ) EDIT. Soyadım da Rinkuchikito oluyor, bu nei? xd
  3. Pet Shop Of Horrors. (4 bölümdü. :D )
  4. Neko, kedi demek. Lilith ise efsaneye göre tarihteki ilk kadın.
  5. Küçükken hayalim önce ressam, sonra hayvanları çok sevdiğim için veteriner ve daha sonra ise kendimi insanlara sevdirmek/tanıtmak, herkesin hayaline kavuşabildiğini kanıtlamak istediğim ve gerçekten bir çok mesleği bir çok filmde yapabileceğimi düşündüğüm için aktrist olmak oldu. Tabii büyüyünce işler öyle olmuyor galiba. Lisede dil bölümünden mezun oldum, çünkü yabancı dillere her zaman ilgim olmuştu. Farklı kültürlerden insanlar tanımayı severim , bu sebeple Turist rehberi olmayı istedim, ama hangi bölümden çıkarsam çıkayım bunu yapabileceğimi fark ettim. Maddi açıdan beni kurtarabileceğini düşündüğüm için -evet, para önemli- Mütercim-Tercümanlık kazanmayı istedim, ama olmadı. Şu an Fransızca Öğretmenliği okuyorum. Şikayetçi değilim, öğrendiğim dilleri genişleterek yine bir şirketin yahut bir kuruluşun başında en iyi yerlere gelmeyi istiyorum. Bunun yanı sıra hala Dünya'yı gezmek en büyük tutkum ve umarım bunu hiç kaybetmem. Bir yandan içimde hala ünlü olmayı arzulayan bir çocuk var, ama tiyatroyu, dansı, enstürman çalmayı hobi olarak yapmayı düşünüyorum, ha bunlarla ünlü olmayı istemez miydim? Elbet isterdim.
  6. Üşengecim ve bundan nefret ediyorum çünkü mutluluğun önünde büyük bi engel olduğunu düşünüyorum. Ama değiştirmek için de pek çabaladığım söylenemez, bu sebeple de kendime kızıyorum. Öyle...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.