Jump to content

nekolilith

Üyeler
  • İçerik sayısı

20
  • Son ziyareti

nekolilith kullanıcısının paylaşımları

1. nekolilith

Kan Grubu ve Kişilik

A, ve çok ağlak olmuş yahu. Yalan da sayılmaz aslında pek, 0 olmayı tercih ederdim açıkçası, ama ne yapalım? :)
  2. Sezen Aksu - Ben Öyle Birini Sevdim Ki.
  3. nekolilith

İsminizin Japonca karşılığı :)

Rinkutakimeku. (accık uzun ) EDIT. Soyadım da Rinkuchikito oluyor, bu nei? xd
  4. nekolilith

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Pet Shop Of Horrors. (4 bölümdü. :D )
  5. Neko, kedi demek. Lilith ise efsaneye göre tarihteki ilk kadın.
  6. nekolilith

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

Küçükken hayalim önce ressam, sonra hayvanları çok sevdiğim için veteriner ve daha sonra ise kendimi insanlara sevdirmek/tanıtmak, herkesin hayaline kavuşabildiğini kanıtlamak istediğim ve gerçekten bir çok mesleği bir çok filmde yapabileceğimi düşündüğüm için aktrist olmak oldu. Tabii büyüyünce işler öyle olmuyor galiba. Lisede dil bölümünden mezun oldum, çünkü yabancı dillere her zaman ilgim olmuştu. Farklı kültürlerden insanlar tanımayı severim , bu sebeple Turist rehberi olmayı istedim, ama hangi bölümden çıkarsam çıkayım bunu yapabileceğimi fark ettim. Maddi açıdan beni kurtarabileceğini düşündüğüm için -evet, para önemli- Mütercim-Tercümanlık kazanmayı istedim, ama olmadı. Şu an Fransızca Öğretmenliği okuyorum. Şikayetçi değilim, öğrendiğim dilleri genişleterek yine bir şirketin yahut bir kuruluşun başında en iyi yerlere gelmeyi istiyorum. Bunun yanı sıra hala Dünya'yı gezmek en büyük tutkum ve umarım bunu hiç kaybetmem. Bir yandan içimde hala ünlü olmayı arzulayan bir çocuk var, ama tiyatroyu, dansı, enstürman çalmayı hobi olarak yapmayı düşünüyorum, ha bunlarla ünlü olmayı istemez miydim? Elbet isterdim.
  7. nekolilith

İtiraf Köşesi

Üşengecim ve bundan nefret ediyorum çünkü mutluluğun önünde büyük bi engel olduğunu düşünüyorum. Ama değiştirmek için de pek çabaladığım söylenemez, bu sebeple de kendime kızıyorum. Öyle...
  8. nekolilith

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

Victor Hugo - Sefiller.
  9. George Orwell - Hayvan Çiftliği.
  10. Emre Aydın - Belki Bir Gün Özlersin.
  11. nekolilith

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Shigatsu Wa Kimi No Uso.
  12. nekolilith

Aşık Olunan Anime Karakterleri

Light Yagami, Kai Hiwatari, Chiaki Nagoya, Usui Takumi, Subari ve Ayato Sakamaki.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.