Jump to content

boozy

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

boozy kullanıcısının son zaferi 23 Haziran 2016

boozy en beğenilen içeriğe sahiptir

boozy hakkında

• Doğum günü 11/01/1998

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Oyun,müzik.

Kişisel Bilgiler

Son profil ziyaretçileri

992 profil görütülenme

boozy üyemizin başarıları

1. boozy

Selamlar herkese

Hoş buldum , bakınıyorum bi kaç başvuru yapacağım yeterli görülürsem ..
  2. boozy

Selamlar herkese

Herkese teşekkür ederim hoş buldum. Dediğiniz gibi seneye bırakayım ozaman , hem dil sınavına çalışırken daha da artar ingilizcem kendime güvenim artar , teşekkürler herkese ne samimi forummuş :) Ayrıca tam okumamıştım isimini peri masalı'dır diye düşünerek tale yazmıştım :p
  3. Selamlar herkese ben buğra , 17 yaşımdayım genelde ps,pc oyunları ile ilgiliyim ama animelere başladım artık . Kısa animeler hariç ilk FairyTale izliyorum gayet hoşmuş ama çok uzun . Çevirmen olmak istiyorum ingilizce bilgime güvensem de bana verilen görevi tam yerine getirip getiremiyeceğime emin değilim o yüzden başvurmaya çekiniyorum . Bir kaç çevirilmiş bölümü denedim bazı cümle kalıpları ve bilmediğim kelimeler hariç genelde çevirdim ne yapsam bilmiyorum , bu konuda da önerinizi alabilirim. :p Her neyse çok uzattım sanırım herkese tekrardan selamlar
  4. boozy

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Fairy Tail izledim , fill olduğunu bilsem izlemezdim ama hayatımda ilk defa fill izlemiş olum :p
  5. selamlar herkese :p

1. Witch

Witch

Merhaba, hoş gelmişin :'p

2. boozy

boozy

hoş bulduk. çevirmen olmak isteyenler bölümü ne tarafta acaba :p

3. Witch

Witch

Çevirmen alımları açık olan herhangi bir fansuba bakabilirsiin. :'D Olmadı bekleriz  :ballerina-crazy-rabbit-emoticon: -her fırsatta reklam yapan fansub üyesi...-

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.