Jump to content

KuroKagami

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

About KuroKagami

 • Rank
  Level 1

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Erkek

Recent Profile Visitors

994 profile views
 1. Lu Shidai https://myanimelist.net/anime/31233/Lu_Shidai
 2. Anlıyorum,ilginizden ötürü çok teşekkür ederim.Ben de Hd softsub halinin buldum videonun ama dediğiniz gibi olacak ki 480p ile Hd versiyonu arasındaki farkı anlayabilmek neredeyse mümkün değildi.Seriyi bitirmiş biri olarak sadece raw halini saklamak istiyordum ama sanırım o da dediğim şartlarda mümkün değil.Sağlık olsun,bunun için vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.Olmaz ama eğer yine de çözünürlüğü iyi torrentini bulursanız benle paylaştığınızda daha da memnun olurum.İyi çalışmalar dilerim.
 3. Anisekainki öyle değildi işte onun rawını arıyorum.
 4. Yine biraz geç cevapladım,kusra bakmayın ama anisekain o videolarının altyazısız(raw yada softsub) hali elinizde var mıdır?Hangi siteden aradıysam bulamadım ve benim bulduğum da nasıl bir hd imiş anlayamadım.Nyaa.si de naruto 1280x960 naruto diye aratınca önüme de sadece ilk 2 bölüm çıktı.Eğer yardım etme imkanınız varsa gerçekten çok mutlu olurum.
 5. Anisekai çevirileri 544dü de onların orijinalini arıyordum,sonrasında yabancı sayfalardan birinde 720p olarak buldum ama 480den çok farkı yok gibi nedeninini anlayamadım :D Bir de seed noluyor terim anlamı olarak?İlk defa duyuyorum.
 6. Forumda çok eski olarak konu açılmış ama torrent çalışmıyor malesef.Softsub veya raw şekilde narutoyu 480den yüksek kalitede izlememi sağlayacak bir anime indirme linki yada torrent paylaşabilir misiniz?
 7. Naruto N yada B olmasaydı yazmazdım :D
 8. Naruto-Road To Ninja sanırsam ama pek karar veremedim
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.