Jump to content

noazewiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

62
  • Son ziyareti

noazewiz kullanıcısının paylaşımları

1. ne güzel bulmuştum japoncaymış ingilizce yok adalete bak
  2. noazewiz

Anime ass dosyalarını

3. noazewiz

Anime ass dosyalarını

dostum bütün alternatiflere el konulmuş benim anime için 2 tane buldum onlarda 1080p ve ass yok :(
  4. Anime ass dosyalarını nereden indireceğiz? Eskiden nyaa torrent vardı ama kapanmış şimdi hiçbir şey bulamadım yardımcı olurmusunuz bu arada mümkünse videosuz olsun
  5. Yoğ ya dermişim güzel teori bende öyle düşünüyordum.
  6. noazewiz

「AMV」Listem

O ritim sorunu bende'de oluyor, her ritime ona uygun bir sahne versem çok uzun sürer diye düşündüm onun için bazı ritimlere uygun yaptım ( nasıl cümle bu :( ). Ama sanırım her ritme sahne uydurmam lazım, teşekkürler :P.
  7. noazewiz

「AMV」Listem

Tanımıyorum :D, hatalarım nerede sence :D?
  8. noazewiz

「AMV」Listem

Boku dake ga İnai Machi Re:zero Code Geass Gakusen Toshi Asterisk Big Order Chuunibyou demo Koi ga Shitai! Higurashi no Naku Koro ni Chorlatte Sizce nasıl olmuş?
  9. noazewiz

(9 / 36) Yu Yu Hakusho (Sezon 3)

Arkadaşlar maalesef Fansuba katılmamla projeyi 2 haftalığına askıya almak zorundayım, anlayışlarınız için teşekkür ederim.
  10. noazewiz

Rica ederiz :).
  11. noazewiz

79.Bölüm eklendi, iyi seyirler.
  12. noazewiz

Linkler düzenlendi.
  13. noazewiz

( 50 / 50 ) Sousei no Onmyouji

Tam benlik anime :P, teşekkürler.
  14. noazewiz

( 11 / 10+ ) Big Order (TV)

Aslında güzel bir Anime yapmışlar, 1.Bölümden sonra benim için biraz hayal kırıklığı oldu, Animenin tek sorunu ana karakterin sadece Sena'ya bağlanması, onun dışında güzel bir anime.
  15. noazewiz

78.Bölüm eklenmiştir.
  16. noazewiz

Sağ ol, zaten alkış manyağı olmak çokta umurum'da değil, Anime severlere ulaşsın yeter Teşekkürler. Teşekkürler
  17. noazewiz

Yanlış okumuşum -.-, tamamlayacağım zaten yazdım oraya :P
  18. noazewiz

Sağ ol, kimse yorum yapmıyor istenilmiyor mu acaba
  19. Anime Adı: Yu Yu Hakusho Diğer Adları: Yu Yu Hakusho: Ghost Files - 幽☆遊☆白書 Bölüm Sayısı: 79 / 112 Yapım Yılı: 1992 Not: Çeviriyi bir süre askıya almıştım, ancak tekrardan çevirmeye karar verdim ve bir kaç şey düzelttim; Opeing Renklendirildi. Opeingde ki yazım hataları giderildi. Ending Türkçeye çevirildi. İndirme Linkleri [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content]
  20. noazewiz

( 12 / 12 ) Bungou Stray Dogs

Çeviri için teşekkürler
  21. noazewiz

Yuki Fansub

Hayırlı olsun, bende kendime yeni bir Fansub arıyordum belki başvura bilirim :).
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.