Jump to content

Olrich

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Olrich got a reaction from ChYRoN in Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!   
    Merhaba arkadaşla gelen bir oyunu başlatmak istiyorum. Aslında forumlarda bilinen bir oyun fakat bu oyunu animeye göre oynacağız.
    Nasıl Oynayacağız?:

Üstteki üye diyelim ki One Piece yazmış olsun.
    Ondan sonra gelen üye ise E harfiyle başlayan bir anime yazacak. 
    Elfen Lied 

D harfinden başlayarak oyuna başlayalım!
    İyi oyunlar, Türk Anime Ailesi.

2. Beğen
    Olrich got a reaction from Machi in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Clannad zor bir şekilde bitirdim. Ayrıca eklemeyi unuttum ama dün Amaama to Inazuma serisini de bitirdim.
  3. Beğen
    Olrich got a reaction from Shyla in Konnichiwa Desu! *-*   
    Hoş geldiniz. Keyifli forumlar ve keyifli seyirler diliyorum.
  4. Beğen
    Olrich got a reaction from hyunbinaski in ( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu   
    İzlemeyi ertelediğim bir animeydi. Sonunda izledim. Konusu, hikayesi ve her şeyiyle keyifli bir animeydi. Özlemişiz anime izlemeyi... Daha doğrusu doğru düzgün anime izlemeyi.
  5. Beğen
    Olrich got a reaction from hyunbinaski in ( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu   
    Son zamanlarda bu tarz seriler çıkıyor ve çok da güzel oluyor. Devamının en kısa sürede gelmesi dileğiyle.
  6. Teşekkür
    Olrich got a reaction from Barış D. Baryshx in My Hero Academia Serisinin 3. Sezonu Nisan 2018'de!   
    Zevkler tartışılmaz. Ama o kadar çok boş ve düzensiz animeler var ki bunlar parlıyor. Gerçi bu kaliteli bana göre en azından hikayesi güzel ve mangadan sapmıyor.
  7. Beğen
    Olrich reacted to Amygirl in ( 12 / 12 ) Nana Maru San Batsu   
    Kolay gelsin 

Konu ilginçmiş ayol  Bu sezon güzel şeyler geliyor çalışan bir animeci neylesin 
  8. Beğen
    Olrich reacted to Barış D. Baryshx in Concrete Revolutio: Choujin Gensou Nerede?   
    http://www.turkanime.tv/anime/concrete-revolutio-choujin-gensou
  9. Beğen
    Olrich got a reaction from Sinsine in ( 26 / 26 ) Youkai Apartment no Yuuga na Nichijou   
    Merak ettiğim serilerden biri ancak halen başlamadım. Sonlanmasını bekliyorum. İzleyenlerin yorumlarını merak ediyorum. Ayrıca çeviri de ve bizlere hazırlayıp sunanlarda emeği geçenlere teşekkür ederim.
  10. Beğen
    Olrich reacted to Gallardo in Anime İstek ve Önerileri   
    Dogs & Bullets Carnage, Boku wa Tomodachi ga Sukunai
  11. Beğen
    Olrich reacted to TouaTokuchi in Anime İstek ve Önerileri   
    Güncel olupda iyi olan seriler popülerdir o yüzden bitmiş serilerden öneriyorum :) Shigurui,monogatari serileri,mushushi,natsume,pingpongthe animation,rainbow nisha rokubou,kaiba,legend of galactic heroes,berserk,mononoke,nhkni youkoso
  12. Beğen
    Olrich got a reaction from Eolo-sama in ( 13 / 13 ) Kanojo ga Flag wo Oraretara   
    Animeyi anımsadım, güzel bir çerezlik animeydi. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.
  13. Beğen
    Olrich got a reaction from zuvazicom in Grisaia Serisinin 3.Sezonu mu Duyuruldu? Grisia: Phantom Trigger   
    Grisaia no Kajitsu Serisinin ilk sezonunda  Olmadığı birine dönüşmek için Kazami Yuji sadece beş kız öğrencisi olan hapishaneden bozma bir okula kayıt olur. Ve burada normal öğrenci gibi yaşarken aynı zaman ustasına verdiği 5 kişiyi kurtarma sözünü yerine getirmeye çalışmaktaydı.
    Ardından serinin Grisaia no Meikyuu: Caprice no Mayu 0 isimli filminde Kazami Yuji’nın ustası ile tanışması ve askeri eğitim aldığı süreç anlatılır.
    Serinin ikinci sezonu olan Grisaia no Rakuen ‘da seri sonlanarak 5 karakterin okula varış hikayeleri anlatılır. Bu süreçte Kazami Yuji’nin kayıp kardeşi Kazuki de bulunarak hikaye sonlanır.
    MyAnimelist’e aldığım duyuruda serinin 3. sezonu Grisaia: Phantom Trigger yayınlanacağı ancak herhangi bir tarih belirlenmediği anlaşılmıştır.
    Elimden geldiğince aklımda yanlış kalmamışsa seriyi özetlemeye çalışarak bu bildiriyi sizlerle paylaşmak istedim.
    İyi Forumlar,
    Emre
  14. Beğen
    Olrich got a reaction from Sinsine in ( 12 / 12 ) Ikemen Sengoku: Toki wo Kakeru ga Koi wa Hajimaranai   
    Zamanda geriye giderek yine belirli bir tarihi dönemin içerisinde kendisini bulan karakterin hikayesi. Üstelik Romantizm etiketi var. Romantizm beklemiyorum fazla ama güzel bir seri olacağını düşünüyorum. İlgi ve çeviri için teşekkür ediyorum, şimdiden. Emeğinize sağlık.
  15. Beğen
    Olrich got a reaction from Nones in ( 12 / 12 ) Hitsugi no Chaika   
    teşekkürler
  16. Beğen
    Olrich got a reaction from Nones in ( 10 / 10 + ) Hitsugi No Chaika: Avenging Battle   
    teşekkürler
  17. Beğen
    Olrich got a reaction from canseckiner in ( 13 / 13 ) Katsugeki/Touken Ranbu   
    Yeni Proje hayırlı olsun. Emeği geçeceklere ve geçenlere teşekkürler, şimdiden.
  18. Beğen
    Olrich reacted to Eolo-sama in ( 04 / 24 ) Shoukoku no Altair [1080p]   
    Anime Adı: Shoukoku no Altair
    Anime Türü: Dram, Fantastik, Macera, Shounen, Tarihi
    Bölüm Sayısı: 04 / 24
    Yapım Yılı: 2017
    Çeviri: Eolo-sama
    Düzenleme: Eolo-sama
    Görüntü Kalitesi: 1080p
    Özet: Tuğrul Mahmut, Türkiye Paşalığı'nın Divan'ında görevli genç bir paşadır. Saldırgan Baltık Ren İmparatorluğu’nun yarattığı tehdit yüzünden savaş bulutları Mahmut Paşa’nın ülkesinin üzerinde toplanmaktadır. Savaş yanlıları ve barış yanlıları arasında ikiye ayrılan Divan’a rağmen Mahmut Paşa ne pahasına olursa olsun barışı korumak için çalışmaya başlar. O antik dünyanın politikalarının derinlerine indikçe karşısına yeni dostlar ve düşmanlar çıkacaktır. Galip taraf kim olacak? Eğer savaş kaçınılmazsa Mahmut Paşa ne yapacak?

Klasör Linki
    This is the hidden content, please Giriş yap veya Kayıt ol TAÇE Discord Sunucusu

19. Beğen
    Olrich reacted to jans09 in ( 12 / 12 ) Love Kome: We Love Rice   
    Bu animeye güzün Gin no Guardian'a kışın 2. sezon geliyor. Yovamuşi'de sezon gelecek gibi bitti. 
    @Olrich
    Anime 3 dakikalık çocuksu bir anime. Yemek pişirmekle aranız varsa son 30 saniyede geleneksel ve modern tarzda pirinç ile pişirilen tarifler var. 
  20. Beğen
    Olrich got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Love Kome: We Love Rice   
    Teşekkürler, emeğinize ve yüreğinize sağlık. Kolay gelsin. Fakat önerir misiniz bu seriyi? Çevirisini siz yapmış olmanıza rağmen :)
  21. Beğen
    Olrich reacted to jans09 in ( 12 / 12 ) Love Kome: We Love Rice   
    9-10-11-12. bölümler eklenerek tamamlanmıştır İyi seyirler.
  22. Beğen
    Olrich reacted to 1456ha in En Son Bitirdiğiniz Anime?   
    Death Parade'i bitirdim. Gerçekten çok güzeldi, neden daha önceden izlememişim ki? 
  23. Beğen
    Olrich got a reaction from Ayris in ( 13 / 13 ) Katsugeki/Touken Ranbu   
    Yeni Proje hayırlı olsun. Emeği geçeceklere ve geçenlere teşekkürler, şimdiden.
  24. Beğen
    Olrich got a reaction from jans09 in ( 12 / 12 ) Dive!!   
    Yeni Proje hayırlı olsun. Merakla bekliyorum. Tüm çeviri ekibinin emeğine sağlık, kolaylıklar diliyorum.
  25. Beğen
    Olrich got a reaction from Sawako in TAÇE 2017 Yaz Projeleri   
    Teşekkürler, bu yaz inşallah keyif alabileceğim seriler olur. Şuan izlemeden yargılamak olmaz. Emeği geçecek olanlara, kolay gelsin diyorum:)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.