Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının son zaferi 20 Kasım 2022

Perfectum en beğenilen içeriğe sahiptir

Perfectum hakkında

• Doğum günü 15 Mayıs

Profil Bilgileri

• İlgi Alanları
    Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Son profil ziyaretçileri

64047 profil görütülenme

Perfectum üyemizin başarıları

Tek durum güncellemesi

Tümünü görüntüle: Perfectum

1. Eskilerden dem vurmaya hepimiz çok istekliyiz ama buranın güzel olması gene bizim elimizde. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Perfectum

Perfectum

Yok ben orada sadece senin fikrine katıldığımı belirttim ve evet, uygulumalar çok hızlı gelişiyor ve popüler oluyorlar ki biraz endişe verici. 

3. lntegral

lntegral

İşte öz gidince yerine sadece az kaldı.Ayrıca herhangi bir uygulamanın etkisi olduğunu sanmıyorum.Bunlar eğer forumları boşaltıyor olsaydı her forum boş olurdu gayet dolu bir sürü forum var.Buranın boş olmasının sebebi tek içerik üzerinden yürümesi ve şimdi söylemek istemiyorum ama kafa.Burdaki üyelik sistemi sadece anime indirmek için kullanılıyor artık.Kalanlara da bakın zaten hep eskiden beri giren burda olan benimsemiş kemik tayfa.Herşey bir yana dursun gruplaşma olayı olmasaydı yine boş olmazdı.

Bu cümlelerin hepsinin başına ''bence'' eklemişim gibi düşünün diyorum ve yavaşça uzaklaşıyorum.

4. Perfectum

Perfectum

Konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaştığınız için sizlere teşekkür ederim arkadaşlar. Bu uzun zamandır süregelen bir sorun ve sanırım bazı olaylara vakıf olamayacak kadar da yeniyim forumda. Ama açık kapı bırakmak iyidir diye düşünüyorum. Biraz araştırmak lazım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.