Jump to content
  • Create New...

Perfectum

Kayıtlı Üye
  • Content Count

197
  • Last visited

• Days Won

14

Perfectum last won the day on July 14

Perfectum had the most liked content!

About Perfectum

• Rank
    Level 1
  • Birthday May 15

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Recent Profile Visitors

38,373 profile views

Single Status Update

See all updates by Perfectum

1. Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili) bir manhwa :) Nedense kötü taraftaki karakterleri pek sempatik buldum.  Yaptıkları yüzünden onlardan nefret etmem gerekirdi ama yüce rahibe, ne zha :D ve babası(!), sonra ehem tian var. Gerçekten güzeldi. Sonlara doğru hikayenin hızlandırıldığını hissediyorsunuz. Bu biraz kötü hissettirdi. Muhtemelem editör çizerleri haşlıyordu :x .

Bölüm bölüm Ah Gou ya tepem atsa da onu da sevdim. Onun karakter gelişimini izlemek gerçekten güzeldi.

Üstelik çizerlerin ona, bölüm başında yaraladığı köle için verdiği cezayı pek ironik buldum. Çizimler olağanüstüydü. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. :)

1. Gallardo

Gallardo

Ne demek efendim. Benden önce bitirdin. Ben daha 2. sezondayım :D Kötülerde Erxting Nitian reyizin yeri ayrıdır :D

2. Perfectum

Perfectum

Kolay gelsin sanırsam 2 sezonun daha var :D Nitian erxing tam bir mortal combat karakteri gibi yahu tasarımını çok hoş buluyorum. Tam bir suikastçi teması var adamda. :) Hemide kötü değildi Nitian yanlışınız var efenim.

3. Gallardo

Gallardo

Kore wa kore wa spoilerlık durumlar var demek :D Gerçi kim iyi kim kötü tartışılır. Şu anda benim için tanrılardan kötüsü yok.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.