Jump to content

Perfectum

Kayıtlı Üye
  • Content Count

197
  • Last visited

• Days Won

14

Perfectum last won the day on July 14

Perfectum had the most liked content!

About Perfectum

• Rank
    Level 1
  • Birthday May 15

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Recent Profile Visitors

38,251 profile views

Single Status Update

See all updates by Perfectum

1. Dorohedero izlemeye başladım ve ilk dört dakikasında salak salak gülüyorum. Abi bu ne :D Ama çizimlerini çok beğendim konusunu da bilerek okumadım. Bakalım nasıl bir şeymiş. :patpat-dance-crazy-rabbit-emoticon:

1. Show previous comments  6 more
    2. Lycaenidae

Lycaenidae

Ben de seriyi manga olarak oldukça yarıladım, oldukça değişik şeyler olduğunu söyleyebilirim. :embarrassed1-onion-head-emoticon:

Ama tavsiyem mangayı baştan itibaren okumaya başlaman, eski çizim tarzını görmeni isterim. Oldukça kasvetli güzel bir atmosferi var. Mangasının atmosferi daha iyi, animesine göre. 

Esmer doktor da kendisine göre sağlam bir bilim insanı, tam kendini bir alana adamış. Ben de çok seviyorum ama değişik bir hava katıyor seriye, aslında her karakter bile öyle. Çapraz gözleri bile sevdim seride diyebilirim. :D

Caiman ve Nikaido konusuna katılıyorum. En ve ekibi de olsa razıyım, az çatlak bir grup ama olsun. :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

3. Perfectum

Perfectum

Mangasını kesinlikle okuyacağım ancak mangada sırada hala bitmeyi bekleyenler var :( Neyse sıra sıra zamana yayarak okuyacağım. Böyle güzel seri kaçmaz :)

4. Lycaenidae

Lycaenidae

Maalesef o bekleyenler herkesin sorunu ya. :( Keyifli okumalar! 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.