Jump to content

Perfectum

Kayıtlı Üye
  • Content Count

197
  • Last visited

• Days Won

14

Perfectum last won the day on July 14 2020

Perfectum had the most liked content!

About Perfectum

• Rank
    Level 1
  • Birthday May 15

Profil Bilgileri

• İlgi :
    Müzik, dans, ressamlık ve dijital dünya

Recent Profile Visitors

40,097 profile views

Single Status Update

See all updates by Perfectum

1. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

ciglikin-filmi-1521834857155.jpg&mw=660

1. Show previous comments  18 more
    2. Perfectum

Perfectum

@pegasusejder geçmiş olsun :D 

@Beytize Valla mühendislik affetmiyor ya o şekil fikirleri olan birileri varsa döndür hayatı mahvolmasın :D Algınla oynuyorlar kafan allak bullak oluyor ve değişik bir yaşam formuna dönüşmeye başlıyorsun saçlarda dökülme ve beyazlama göz altları ve kamburluk ilk belirtileri sjksnw

3. Beytize

Beytize

uzun süredir etrafımda liseye ve ya üniversiteye hazırlanan hedefleri olan birileri yokta olursa havalı diye gitmek istediği bölümler sıralamasında mimarlık ve mühendislik varsa anında uzaklaştırmayı görev bilirim. :smoking2-onion-head-emoticon:

Ah dostum aynı kaderi paylaşıyoruz tutam tutam saç döküle döküle ön taraflar seyrekleşti derim görünüyor :( gencecik yaşımda 70 gibi hissediyorum anneannem benden daha dinç dksjfkljdskljl

4. pegasusejder

pegasusejder

@Beytize "sen normalde göreceksin sınav haftası ve diğer haftalardaki farklılıkları -,- rahatlığında bir sürü evreleri var kısacası -,-"

Gözlemliyoruz her halini yavaş yavaş :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

@Perfectum benim saçın üst tarafı baya gitti ya :/ 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.