Jump to content
  • Create New...

Perfectum

Kayıtlı Üye
  • Content Count

197
  • Last visited

• Days Won

14

Everything posted by Perfectum

1. Vaay Innocent!! Bu manganın her bir sayfasını uzuuun uzun incelediğimi bilirim :) güzel seçim :stars-crazy-rabbit-emoticon:

1. Show previous comments  4 more
    2. Lycaenidae

Lycaenidae

Mansier krala suikast düzenlemekten yargılanan değil mi? Onun ölümü cidden çok fenaydı, infaz bile denemez ona. Cidden okurken benim de tüylerim ürperdi. İnsanlık dışı, canice bir öldürme vardı orada. Sakamoto Shinichi olayları çizimleriyle oldukça etkili bir şekilde anlatmış, insan etkilenmeden edemiyor. 

3. Perfectum

Perfectum

Charles'in ilk kurbanıda içler acısıydı. Tarih böyle hikayelerle dolu. 

4. Lycaenidae

Lycaenidae

Maalesef, cahiliye devri diyeceğim ama günümüzde bile bazı bölgelerde bu kadar şiddet içerikli olmasa da canice infazlar mevcut. 

2. Ya sxczbsla bunu tüm gün boyunca izleyebilirim :D:D

1. pegasusejder

pegasusejder

Kardeş sen neler izliyorsun öyle. :D :D 

2. Perfectum
  3. Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 

Aha da bu:

ciglikin-filmi-1521834857155.jpg&mw=660

1. Show previous comments  18 more
    2. Perfectum

Perfectum

@pegasusejder geçmiş olsun :D 

@Beytize Valla mühendislik affetmiyor ya o şekil fikirleri olan birileri varsa döndür hayatı mahvolmasın :D Algınla oynuyorlar kafan allak bullak oluyor ve değişik bir yaşam formuna dönüşmeye başlıyorsun saçlarda dökülme ve beyazlama göz altları ve kamburluk ilk belirtileri sjksnw

3. Beytize

Beytize

uzun süredir etrafımda liseye ve ya üniversiteye hazırlanan hedefleri olan birileri yokta olursa havalı diye gitmek istediği bölümler sıralamasında mimarlık ve mühendislik varsa anında uzaklaştırmayı görev bilirim. :smoking2-onion-head-emoticon:

Ah dostum aynı kaderi paylaşıyoruz tutam tutam saç döküle döküle ön taraflar seyrekleşti derim görünüyor :( gencecik yaşımda 70 gibi hissediyorum anneannem benden daha dinç dksjfkljdskljl

4. pegasusejder

pegasusejder

@Beytize "sen normalde göreceksin sınav haftası ve diğer haftalardaki farklılıkları -,- rahatlığında bir sürü evreleri var kısacası -,-"

Gözlemliyoruz her halini yavaş yavaş :teehee-crazy-rabbit-emoticon:

@Perfectum benim saçın üst tarafı baya gitti ya :/ 

4. Dizi izlerken romantizm ve fazlası yaşanan sahnelerde acayip cringe oluyor geriliyorum:meh-onion-head-emoticon:

1. hakan_vita_morte_2

hakan_vita_morte_2

Cringe olmayı geç 20dk animeyi cringe geçirerek 35 dk da bitiriyorum, durdurup hayatı sorgulamazsam devam edemiyorum.

2. Perfectum

Perfectum

:D ben genelde atlıyorum ama televizyonda bunu yapamıyorsun maalesef :nah-crazy-rabbit-emoticon:

5. :D:D yav garip bir şey dönüp dolaşıp geliyorum bakınıyorum canımda sıkılıyor. Şey gibi buzdolabını açıp bakınıp kapatmak gibi sksjdk Daha aktif olmaya çalışırım dutlukta :P
  6. Bende öyleyim :z Ama böyle muhabbeti güzel olan kullanıcıları veya sık gördüklerimi hatırlıyorum.
  7. @Zorojuro Yani tanışmış ve daha sonra birbirimizi unutmuş olabiliriz. Ben buranın yerlisi sayılırım.
  8. Şimdi muhabbete atlamak gibi oluyor ama bende seviyorum Krul'u ama yav şu Tepesgilleri de bir salmadılar yav Dracula efsanesi popüler kültürü baya bir etkiledi.
  9. İyi akşamlar iyilik nolsun pega attığın Zeki Müren şarkısında sonra artık gelmeliyim dedim :D bugün kendimi gazlayıp derslere de başladım. Bir start verdik bakalım uykusuz geceler geceleeer
  10. Yav şu bir ay beni acayip yordu yaşlandım! :oh-onion-head-emoticon:

1. Show previous comments  6 more
    2. Perfectum

Perfectum

Bugün boyadan sonra gelirim mekana yaparız fiskosu :) 

3. pegasusejder
    4. Perfectum

Perfectum

Allah iyiliğini versin ya :D 

11. Nolsun öğrencilik vazifemi yerine getirdim şimdi de ustalara yemek hazırladık. Stresli ve yoğun bir gün geçiriyorum. Sen de iyisindir umarım. Bu kura ne zaman olacak acaba? Niye almıyorlarki :D
  12. Bizim sistem açıldı ders kaydı yapayım.
  13. Ergo Proxy. Kendilerine Vincent Law derler :D Bu kesiti openingde en beğendiğim yer ve şanslıyım gifini bulabildim.
  14. Biraz ekşın biraz drama yürür bu iş :D Ancak hikayenin boğulmaması için de birşeyler yapmak lazım. Ferris seviyor sanırım yazı yazmayı. Bende severim ancak bağlamdan kolay kopuyorum yazarken :D Diyaloglarda cabası. Star Wars yönetmeni Georgle Lucas'tan iyi olduğumu söyleyebilirim. :D Neyse kolay gelsin :)
  15. Uuu :D Zor bir tema seçmişsin. Benim kafam pek basmaz aşk meşk konularına :D Okumadım ama bir göz atarım :)
  16. Konusu nedir, ne tarz temalar kullanıyorsun?
  17. Bizim üniversite dahil başka birkaç üniversitenin sistemlerinde çökme gerçekleşmiş. Bizim seçimleri yarına ötelediler. Ancak gariptir sisteme girebildim. Çok yavaş ama. Ben de yardımcı olmaya çalışıyorum çömezlere bir zamanlar bende bizde çömezdik :D Teşekkür ederim sende iyiysen tamamdır. Ben de iyiyim gerçi biraz stresliyim. Şu aralar tadilatta olduğu için ev yapacağım işler de kısıtlandı. En kısa zamanda bitirirsek bende yoluma bakacağım inşallah :) FF işleri nasıl gidiyor?

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.