Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Perfectum kullanıcısının paylaşımları

1. Perfectum

Anime İstek ve Önerileri

Konusu senin için farketmiyorsa Zankyou no Terror izle derim. Polisiye tarzda ve alışımışın dışında bir animedir kanımca. Onun dışında keşke tür belirtseydin daha çok yardımcı olabilirdim . İyi seyirler :)
  2. @Hoshirama-san doğum günün kutlu olsun sevdiklerinle nice mutlu yıllara :)
  3. Yahu bir hoş oldum ya ayriyetten meraklandım da bakalım nasıl yansıtacaklar atmosferi Japonların hayal gücü geniş :D
  4. Perfectum

Tanışma

Hoş geldin foruma. İyi vakit geçirirsin umarım :)
  5. Perfectum

( 11 / 11 ) Zankyou no Terror

YOLO ne lan dedim ilk :D Doğru bir kere yaşıyoruz yani ?
  6. Canıma mı susadım bilmiyorum ama şu Doktorlar' ı tekrar izleyesim var. 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Red-King

Red-King

Bir nesilin tıp hayallerini suya düşüren mel'un dizi :D

3. Perfectum

Perfectum

Vital bulgular stabil :D 

4. Perfectum

Perfectum

Yaz günleri sabah veya akşam 2-3 saat dozajı aldıktan sonra herkesin içindeki doktoru çıkaran dizi :P

7. Perfectum

( 11 / 11 ) Zankyou no Terror

Animenin adını defalarca görsemde, konusunu inceleyip, açıpta izlemedim. Acayip sıkıcıdır falan diye düşünüyordum ki konu süper ilgimi çekti. Şeytan dürtüyor aç 1. bölümü izle diye amma vizeleer . Vakit bulursam izleyeceğim. Daha izleyemesem de emeği geçenlere teşekkür çakayım şöyle.
  8. Perfectum

Özlü Sözler

Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguyu paylaşanlar birbiriyle anlaşır.
  9. Şöyle dolu dolu olan, içinde bir çok olguyu barındıran animelere bayılıyorum ya :D Mesela legend of the galactic heroes içinde siyaset, strateji, menfaatler, entrikalar say say bitmiyor. :) 

10. Şu havalarda saçları 3 numara kestirmek. :taichi-crazy-rabbit-emoticon: 

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Heimatlos

Heimatlos

@Red King olmaz efendim olmaz 0 olacak ustura kazitilacak :D

3. Perfectum

Perfectum

@partybeastcat Yok be öyle de değilde kıvırcık baya :D

@Red King Sağ olasın :)

11. Perfectum

TANIŞMA

Hoşgeldin.
  12. Perfectum

( 01 / 01 ) Inaka Isha

Kitaplarını zaten severek okurum Kafka' nın. Güzeldi, absürt görünse de anlamlı buldum. Emeğinize sağlık :)
  13. Hayır, doğa üstü güçlerin feveran ettiği, kol gezdiği şu animeleri nasıl o formatta yapacaklar merak ediyorum. En son Bleach haberini okumuştum. Neyse umarım iyi bi şeyler yaparlarda haksız çıkarız. Şu aralar animelerden derlenecek bir çok yapım var merak etmiyor da değilim :D
  14. Perfectum

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim . Peki alttaki zat-ı muhterem Mushishi izlemiş mi ?
  15. Perfectum

( 12 / 12 ) Yuri!!! on Ice

Hocam bunlar evlenirler animenin sonunda demedi demeyin.
  16. Perfectum

Full versiyonlarını da çıkarsalardı bari be ne güzel olurdu :D
  17. Perfectum

İşler gittikçe kızışıyor :D Şu isviçreliyi izlerken koptum jklkj :D Tema şarkısını da çok beğendim :) Yeni rakipler baya dişli. Çeviri için teşekkürler Jans09.
  18. Perfectum

ÇÖMEZİM DEMEK

Foruma hoşgeldin Emrullah. Ahmet bende memnun oldum. Yazdığın metni hiç sıkılmadan okudum. Hazırlık okuyorum şuan bende mimarlığı. Bir sorun olursa yardımcı olmaya çalışırım. Hedeflerine ulaşırsın umarım. Forumda keyifli vakit geçirmen dileğiyle. :)
  19. Bayadır dinlemiyordum bu grubu ya :). Şarkıların orijinalleriine yakın söylemesiyle dikkatimi çekmişti solisti ve tabi intiharıyla :l
  20. Perfectum

Bu gün hangi Manga'yı okudunuz?

Yarım bıraktığım Vagabond' a tekrar başladım .
  21. Perfectum

Ne Yapıyorsun? (ne yapmıyorum ki...)

Oynadığım oyunlarda çektiğim videoları izlerken, arkadan da soundtracklerini dinliyorum çay eşliğinde veee zaman ne kadar da çabuk geçiyormuş bee
  22. Romanını okuduğum ama filmini de bir merak ettiğim Cehennem var. Nasip kısmet vaktim olursa gidicem. Şu aralar bilgisayardan Truman Show ve Enigmayı izledim. İzlediğime değdi.
  23. Biraz da Türkçe şarkılar dinleyelim değil mi :))
  24. Türkiye bir cennet. Tatlı Türkçesiyle Mick amca bize sahip olduklarımıza verdiğimiz değer hakkında kısa bir ders veriyor. Ben izlerken utandım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.