Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

Durum yanıtları bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. Her bir karaktere ayrı bir sempatim var hele Benten. Tam bir cyber Griffith değil mi yav :admire-onion-head-emoticon:

images.jpeg-4.jpg

1. Perfectum

Perfectum

Valla herkesi memnun etmeye kalkarsalar işleri zor :D Yani ona da kötü diyen varsa bunlar neyi iyi buldular acaba diye merak ederim saçmalıyorlar. Ablam bu aralar Yargı isimli adli kriminal psikolojik bir dizi izliyordu dedim sen gel Monster'a başla :D bir on  bölüm gittik bakalım. Vagabond'a da başlamıştım ama unuttuğumu varsayarak tekrar başlayacağım. Anımsadıklarım kadarıyla harika bir felsefesi ve olay örgüsü var. Seni olayın içine hapsetmeyi başarıyor. :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

2. (See 13 other replies to this status update)

2. Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. Her bir karaktere ayrı bir sempatim var hele Benten. Tam bir cyber Griffith değil mi yav :admire-onion-head-emoticon:

images.jpeg-4.jpg

1. Perfectum

Perfectum

Bilmiyorum ama bence projeyi üstlenen stüdyoya ve bütçeye göre değişir. Aklıma Berserk geldi. Eski çizimlerin üstüne gelen remakeler o kadar beğenilmedi ki herkes manganın ziyan edildiğini düşünüyordu ama golden age arc filmi çok kaliteliydi ve istenen etkiyi yaratmıştı. Günümüz animelerini ben izlemeyi bıraktım. Çünkü sanat işi yok ortada. Adamlar para kazanalım diye kıytırık ya da önceden denenmiş senaryolar üzerine animeler yapıyorlar 10 13 bölüm sonrada unutulup gidiyor. Eskileri tekrar tekrar izliyorum. Monster'a tekrar başladım ablamla :D bir de Vagabond okuyacağım. Ben de böyle sao daki gibi moemsi çizgileri pek ciddiye alamıyorum. 

3. Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 

1. Perfectum

Perfectum

Kardeşim yavaş göm şekerlencen erken yaşta :whaaat2-onion-head-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

4. Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. Her bir karaktere ayrı bir sempatim var hele Benten. Tam bir cyber Griffith değil mi yav :admire-onion-head-emoticon:

images.jpeg-4.jpg

1. Perfectum

Perfectum

Aslında haklısın bir yandan da ne bileyim o zamanların kendine has özgünlüğünü yeni dönem animelerinde görememek sanırım beni ırgalayan. Ama kime göre neye göre bir de bu var :d . Onun dışında pp çalma gibi huylarım vardır umarım biriyle pişti olmayız :uhuhuh-onion-head-emoticon:

5. Herkesin bayramı mübarek olsun. :) 

1. Perfectum

Perfectum

Hayırlı bayramlar pega :) gömdün mü baklavaları :evil-smile-onion-head-emoticon:

2. (See 3 other replies to this status update)

6. Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. Her bir karaktere ayrı bir sempatim var hele Benten. Tam bir cyber Griffith değil mi yav :admire-onion-head-emoticon:

images.jpeg-4.jpg

1. Perfectum

Perfectum

Aklımdaydı pp'yi değiştirmek neredeyse 6 sene oldu :D Bir yorumcunun profilinde görünce çalayım dedim :embarrassed3-onion-head-emoticon:

Şöyle yapımların tekrar zortladığı zamanlar gelir inşallah. Şu çöp animeler para kazanacağına asıl bunlar kazansın :)

7. Bazı şeyler asla değişmiyor

1. Perfectum

Perfectum

@Muratika Elbette değiştiremeyeceğin şeyler var doğduğun cinsiyet, sahip olduğun aile vb. ama bunlar dışında insanın hayatını değiştirmesi bence onun bunu ne kadar istediğiyle alakalı. Hayatımda insanların yanı sıra kendi tekerime çomak sokmuş biri olarak tecrübelerimden ve pişmanlıklarımdan çıkardığım sonuç bu. Kendini yenmeyi başardığında bir şeyler değişmeye başlıyor.

2. (See 6 other replies to this status update)

8. Bazı şeyler asla değişmiyor

1. Perfectum

Perfectum

@Muratika bende öyle düşünüyordum ama artık fikrim değişti.

@pegasusejder ablamda mezun olduktan sonra uzun bir süre işsiz kalmıştı zor ve depresif bir süreç

2. (See 6 other replies to this status update)

9. Nana Oosaki, o kadar anime izledim ama gördüğüm en iyi kadın karakter kesinlikle o.

image.png.f9a76c1f908a2f3bdd9cb5c92f993013.png

10. Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. Her bir karaktere ayrı bir sempatim var hele Benten. Tam bir cyber Griffith değil mi yav :admire-onion-head-emoticon:

images.jpeg-4.jpg

1. Perfectum

Perfectum

Kardeşim ben zaten oldschool bir şahsiyetim :dandyonionplz: izlemediysen şiddetle tavsiye ediyorum

11. Merhaba hayat :))

Fetblg.jpg

1. Perfectum

Perfectum

Ah be artık yaşamıyor olması üzücü neyse elden bir şey gelmez. Bizimde ben küçükken annemlerin pazardan aldıkları bir civcivimiz vardı ama bizde fena bakmamıştık çok güzel gelişmişti bizde ve bize çok bağlıydı. Böyle tam tavuk olmadığı büyükçe bir döneminde annem onu bahçesi olan bir kimseye vermişti ve sonra bir daha da göremedik :^/

2. (See 5 other replies to this status update)

12. Helvamı kakolu yapın lütfen teşekkürler :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

1. Perfectum

Perfectum

Bence keyif almaya bak :D Bende kütüphanedeyim bayram tatili öncesi çalışması ve vicdan rahatlatmalar:work-onion-head-emoticon:

2. (See 4 other replies to this status update)

13. Helvamı kakolu yapın lütfen teşekkürler :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:

14. Merhaba hayat :))

Fetblg.jpg

1. Perfectum

Perfectum

Civciv reis çok fena bakıyor. Gözlerinde bir intikam hikayesi okunuyor sanki :D Öte yandan çok sevimliymiş ömrü uzun olur inşallah :loveloveplz:

2. (See 5 other replies to this status update)

15. Berserk, Vagabond, Vinland Saga...

16. Bilmeyen ne bilsin bizi
    Bilenlere selam olsun

17. Bir tırtılın kendine bir koza örüp kelebeğe dönüşmesi gibi içimde değişim rüzgarları esiyor. :stars-crazy-rabbit-emoticon:

18. Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.

19. Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.

1. Perfectum

Perfectum

Oyun dünyasıyla alakalı çok bir bilgim olmamakla birlikte solo leveling'in animesini merakla beklemekteyim. Ama biliyor musun yüksekte tutmuyorum beklentimi çıkarsa eğer. Çünkü savaş sahneleri o kadar ayrıntılı ki acayip masraflı bir yapım olur gibi geliyor.

2. (See 12 other replies to this status update)

20. Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.

1. Perfectum

Perfectum

Vaaaaaaaay :D O değilde fena değildi trailer. Güzel bir şey olacağa benziyor.

2. (See 12 other replies to this status update)

21. Japon sanatında Ukiyo-e akımı ve sanatçıları hakkında ayrıntılı bir yazı yazmak istiyorum. Sitede aynı konuyu işleyen var mı, bakmadım ama eğer yoksa güzel bir yazı olacağına inanıyorum. Biraz geç yüklenebilinir. Zira öğrenciyiz stayla :x Bitirmeden size en beğendiğim Ukiyo-e lerden birini takdim etmek isterim.

1647342650246.thumb.jpg.24d375fb9ac3758196c0bd783bc991d2.jpg

22. Yeni kitaplarım yüzünden, onlara yetecek kadar bölünmek istiyorum. Birini okurken, diğerine de merakla okuma isteği yükseliyor ve okuduğum kitaba odaklanamıyorum. Ben bitmişim... :on-jail-crazy-rabbit-emoticon:

1. Perfectum

Perfectum

Ben mesela aklımda 100'e kadar sayıyorum. 100 geriye sayıyorum. Bu sefer çifter çifter geri sayıyorum. Kafam çorba oluyor bir an ama odaklanıyorum. 

Ben de bir sürü kitap aldım birini bitirip ötekine geçmektense hepsini okuyorum böyle daha iyi oluyor :D

2. (See 11 other replies to this status update)

23. fiziksel olmayan acıya en iyi gelen şey gece yapılan tarif edilemeyecek kadar acılı bol soslu spagettidir 

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.