Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

İletiler bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kristal, 15 dakika önce tarihinde yazdı:

Owari no seraph da pembe saçlı kız mı krul tepeş ve kurumi benim de en sevdigim karakter çünkü kötülügü görünce affetmiyor hangi tarafını seviyorsun onun 

Şimdi muhabbete atlamak gibi oluyor ama bende seviyorum Krul'u ama yav şu Tepesgilleri de bir salmadılar yav Dracula efsanesi popüler kültürü baya bir etkiledi.

2. heymely, 24 dakika önce tarihinde yazdı:

Güzel forumdaşlarım nasılsınız

Nolsun öğrencilik vazifemi yerine getirdim şimdi de ustalara yemek hazırladık. Stresli ve yoğun bir gün geçiriyorum. Sen de iyisindir umarım. Bu kura ne zaman olacak acaba?

pegasusejder, 18 dakika önce tarihinde yazdı:

Değişiğim, sen? :D

Bizim bölüm daha garip :D Bizim ünide üninin diğer kampüsüne giremiyorsun sen düşün :D

Niye almıyorlarki :D 

3. pegasusejder, 7 dakika önce tarihinde yazdı:

Ferris ile kitap projemiz bile var :D Evet sadece diyaloglar sıkıcı oluyor ama aşk hikayesinde çok fazla fantastik bir iş yapmak istemiyorum :D 

sağolasın :)

Bu arada hep soracam unutuyorum, imzan hangi animeden :D

Ergo Proxy. Kendilerine Vincent Law derler :D Bu kesiti openingde en beğendiğim yer ve şanslıyım gifini bulabildim.

4. pegasusejder, 1 dakika önce tarihinde yazdı:

Kimin ne kadar kafası basıyor ki zaten aşka :D Gerçi @Ferris'e kalsa hikayede neler neler yaptıracak bana ama zor durduruyorum :D 

Biraz ekşın biraz drama yürür bu iş :D Ancak hikayenin boğulmaması için de birşeyler yapmak lazım. Ferris seviyor sanırım yazı yazmayı. Bende severim ancak bağlamdan kolay kopuyorum yazarken :D Diyaloglarda cabası. Star Wars yönetmeni Georgle Lucas'tan iyi olduğumu söyleyebilirim. :D Neyse kolay gelsin :)

5. pegasusejder, 14 dakika önce tarihinde yazdı:

:good-job-onion-head-emoticon:

Bizimkisi şuan normal herhalde

Çömezlere yardım etmeyi severim ama bilmediğim konularda aynı soruları döndürerek soruyorlar bazen, sinir oluyorum :D 

FF bi gidiyor bi duruyor öyle öyle yazıyorum :D İnşallah yakında bitecek :D (Gerçi hep aynı şeyi söylüyorum :D )

Konusu nedir, ne tarz temalar kullanıyorsun?

6. pegasusejder, 8 dakika önce tarihinde yazdı:

Benim acelem olmadığı için bekliyordum ve açılmış :D Onun yerine milletin sorularıyla uğraşıyorum, şu ders nasıl bu ders nasıl bunu nasıl yaparım diye :D Birde FF işleri :D

Kolay gelsin sana da :D

Onların haricinde iyiyim :) 

Bizim üniversite dahil başka birkaç üniversitenin sistemlerinde çökme gerçekleşmiş. Bizim seçimleri yarına ötelediler. Ancak gariptir sisteme girebildim. Çok yavaş ama. Ben de yardımcı olmaya çalışıyorum çömezlere bir zamanlar bende bizde çömezdik :D Teşekkür ederim sende iyiysen tamamdır. Ben de iyiyim gerçi biraz stresliyim. Şu aralar tadilatta olduğu için ev yapacağım işler de kısıtlandı. En kısa zamanda bitirirsek bende yoluma bakacağım inşallah :) FF işleri nasıl gidiyor?

7. Gorjek, 26.09.2020 - 21:46 tarihinde yazdı:

Dosya kağıdı zaten, ellerim çok terlediğinden istemeden yapışıyor eldiven kullanmak ta yazın aşırı terletiyor elimi.(Silgi kullanmaya üşendim)

Dosya kağıdı demişim bu şeffaf poşet dosyalar varya onlardan bahsetmiştim aslında yanlış anlatmışım. Neyse senin nasıl daha kolayına geliyorsa artık :)

8. Ben insanların kalitesine göre tavır alan, zıtlaşmayı sevenleri aynı tonda aynalayan, çoğunlukla sakin ve göze batmayı sevmeyen biriyim. Çevremde bulunan insanlar konusunda da fazlasıyla seçici davranıyorum. Ancak bu küçük güruhu yüceltmeyi ve onlara içtenlik göstermeyi seviyorum. Bazen bu güruhta bile ilişkiler rayından sapabiliyor, sesler yükselebiliyor, bir müddet konuşulmuyor vs. ama ben kendimde bir şey farkettim. Son zamanlarda ben biraz fazla mı inat bir insanım diye bazen düşünüyorum. Özür dilemekte veya affetmekte gerçekten zorlanıyorum. Genellikle yakın çevreme yönelik oluyor bunlar. Yaşadığım bu zorluk gururumdan da kaynaklanmıyor. Genellikle hak hukuk konularında böyle tepkiler gösteriyorum. Olanı biteni unutup yeni bir sayfa açmak için kendimi ikna etmeye çalışırken bile kendi kendime o argümanı çürütüyor öfkemi daha da körüklüyorum. Değişik bir psikoloji.

9. Bence insanların forumlarda vakit geçirmesinin sebepleri olarak forumların konsantre olduğu, üzerinde durduğu konular hakkında kolayca bilgi sahibi olabilmek ve burada aynı ilgilere sahip kişilerle iletişim kurup güzel vakit geçirebilmek olabilir diye düşünüyorum.  Mesela bu forum için düşünecek olursam gerçek yaşamda animeler,mangalar, Japonya,kültür vs. bu konulara ilgisi olan insanları bulmak kolay olmuyor. Dolayısıyla da insanlar böyle forumlarda birleşiyorlar. Bense şaka maka 4 senedir buradayım. Nedense yaşlı hissediyorum. :drama-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.