Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

İletiler bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Ben ölü çağırıcıları çok ilgi çekici buluyorum. Rpg oyunlarından aşina olanlar bilirler. Element büyülerinden çok düşmanın algısını, yeteneklerini bozan büyüler kullanırlar. Ölüleri kaldırırlar ve kendi saflarında onların gücünden faydalanırlar. Oynayanların elinde tam bir karın ağrısına dönüşebilen bir sınıf. Sanırım genel olarak bu tür büyüleri seviyorum diyebilirim. Elemental büyülerden ise Elektrik büyüleri gözüme hoş geliyor. Hızlı ve paralize edici.

2. Kingdom'ın bir sezonunu izlemiştim ve pek de ilgimi çekmemişti. O nedenle izlemeyi bıraktım. Sanırım tarih ögeli animeleri izlemeyi sevmiyorum. Hele Japonya'nın Shogunlarla idare edildiği dönemler konu alınıyorsa. Çok sıkılıyorum. :homelessonionplz:

Alttaki Mushishi izlemiş mi?

3. Naruto ile başlamıştım ama nereden gördüm, nasıl keşfettim hiç hatırlamıyorum. İlk önce başka sitelerden izlemeye başladım sonra Türkanime'yi keşfedince buradan devam ettim. Devamında klasik olarak Death Note, Darker Than Black, Cowboy Bebop,  Ergo Proxy, Monster gibi ağır diye niteleyebileceğim serilerle devam ettim ki bu animeler benim animeler konusundaki zevkimi şekillendirdi. Seinen ve psikolojik ögeler barındıran serileri ilgi çekici buluyorum. Bunun dışında Shounen ve Josei türlerindende izledim. Ama şu aralar çoğunlukla manga veya webtoon okuyorum. Kısaca böyleydi. SAO seni hangi açıdan derinden etkiledi?

4. Singularity, 2 saat önce yazdı:

Mevcut konu 2015 e ait olduğu için fotoların görünmemesi normal kalıcı link olarak upload yapmadı ise siliniyor

Hmm, bunu hep merak ediyordum neden görünmüyorlar diye. Kalıcı link nedir? Teşekkürler bu arada açıkladığın için.  

5. Merhaba, konuya hızlıca giriş yapan bir konu başlığı oldu evet :), ancak daha iyisini düşünemedim, neyse. Bu konuyu açmamdaki ana katalizör bir YT yorumu oldu ve bende gerçek olmasını dilediğim grupların konserine gittiğimi hayal ettim ve eğlenceli gelmişti bana. Diğer yandan müzikal animeleri izlemekten keyif alan kitle içinde bir tür öneri başlığı da olabilir diye düşündüm.

Not: Konu ile benzerliği bulunan bir başlık olabilir. Konu başlıklarını ayrıntılı incelemedim. Böyle bir durumda beni uyarırsanız adminler olarak, memnun olurum.

Ben başlayayım ilk olarak :)

Trapnest

Bu grup Nana isimli animeden. Bu anime benim ilk ve tek shoujo animem :D 

Grubun çogu şarkısı Olivia Lufkin adlı bir sanatçı ve grubu tarafından seslendirilmiş.

Bir kaç parça paylaşmak gerekirse

League of Legends oynayan zaten biliyordur bu fragmanı :)

True Damage

Bu beyimiz la'Corda d'Oro isimli animeden :)

Azuma Yunoki

6. Bir gün maddi durumum bir ev almaya elverişli hale geldiğinde, şömineli bir ev almak istiyorum. Kesinlikle şöminesi olsun istiyorum. Şömine ateşi önünde veya yakınında bir koltukta oturup ısınmak, onun ateşine saatlerce bakmak, belki sahiplenirsem kedimi sevmek. 

7. Hoşgeldin foruma Emir. Valla hızlı başlamışsın anime izlemeye 150 anime 1 yılda şaşkınlardayım :O 

Herkesin vardır seveni sevmeyeni ama kullanıcı adını bilenler nasıl biliyor seni merak etmedim değil. :D

Resim çizmeyi bende seviyorum bence anime izleyen herkes en az bir kere bir anime karakteri çizmeye yeltenmiştir koca koca gözler :D

Bende Ahmet memnun oldum :ahaaah-onion-head-emoticon:. Forumda güzel incelemeler ve tanıtımlar var. Bir göz atmanı tavsiye ederim.

8. Un homme à la Hauteur/ Aşkın Gözü Kördür galiba böyleydi Türkçesi. Bu film hayata adımımızı attığımız ilk günden itibaren ,bize neyin doğru ve neyin yanlış olduğunu deklare eden çevremizin veya kültürün ve hatta kendi önyargımızın bizi dejenere edecek şekilde biçimlendirdiğini konu alıyor. Kısa boylu bir adamla uzun boylu bir kadının aşk hikayesi bu. Bu bir romantik-komedi filmi olduğu içinde bol bol güleceksiniz merak etmeyin. Ama sizi düşündürecekte. Bu filmi çok sevdim çünkü çevreye ve kendime olan bakışıma yeni bir perspektif kazandırdı. Tavsiye ederim.

9. "Nefretiniz elektriğe dönüşseydi ışığı tüm dünyayı aydınlatırdı."  - Nikola Tesla

Yaa insanın içindeki karanlık böyle uçsuz bucaksız. Aklıma Sabahattin Ali'nin İçimizdeki Şeytan romanındaki pislik şerefsiz Ömer geldi. Neyse, bak bende nefretle doldum şuan. Gidip kendimi topraklayayım bari.

10. Bende keşke erken alsaymışım şu gözlüğü diyenlerdenim. Ortaokulda iken slide ları okuyamama durumu ile baş gösteren miyopluk (ha birde astigmatım var :fan_by_pineapple_soup-d8ryy5z: )maceram hala seyrinde devam ediyor. Lise 3 te almıştım ilk gözlüğümü ve inancınız olsun o fosili hala kullanıyorum :D. Gözlerim 3 numara olmuştur diye tahmin ediyorum şu an. Miyop olmak bir yandan güzel ama böyle yürürken, izole olmak isterken, yalnız kalmak isterken faydalı olabiliyor. Ama efendim öbür türlü hiç çekilecek şey değil. Az sıra arkadaşı telef etmedik. "Hoca ne yazmış oraya yahu? Okuyamıyorum! Defterine bakabilir miyim?"ler falan. Şimdiyse lenslere terfi ettik bakalım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.