Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

İletiler bölümüne Perfectum kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Nozomi, 12 saat önce yazdı:

Ben muzik animelerine nefret ederim. (aslında bir tane izlemem soyumama sebep oldu -_-)

Tek örneğim Uta no prince sama. Iyğğğğ... -___- Tamam çizimleri güzel de, şu mal kızla mal erkeklere çok sinir oldum.Henüz bu kadar sinir geçirmemiştim anime izlerken. Ayrıca müzikleri de hiç iyi değildi. Müzik animesi yapıyorsunuz, lütfen şarkılara dikkat edin Q^Q Şarkılar böyle sıradan, vıcık vıcık olmamalı. Büyülemeli. Ama o şarkılardan büyülenen bir tek o çatlak müdürdü -________- Kulaklarım için müzik diyip müzik animesine başlarsanız, bence başlamayın derim. En azından uta no prince sama-dan uzak durun. Dram, psikolojik animelerin şarkıları baya sağlam(hepsini diyemem). Aynı şekilde müzik animelerinin kötü olduğunu söylemiyorum.Sadece ben beğenmiyorum.Bu o tür animeleri kötü yapmaz.Zevkler farklıdır.

P.S. Eğer şarkıları sağlam bir müzik animesi önerirseniz, sevinirim belki bir daha deneyebilirim:eye-milk-bottle-emoticon:

La Corda D' oro diye bir klasik müzik animemiz var hocam. 

2. On 20.09.2016 at 12:27, Gutzs yazdı:

İnsanlar bir şey feda etmeden hiçbir şey kazanamazlar. Bir şey kazanmak için,aynı değerde başka bir şey sunmalısınız. 

/FMA/

Kesinlikle katılıyorum buna. Her tercih, bir vazgeçiştir. 

On 09.12.2016 at 23:45, Gallardo yazdı:

Sadece biraz tarih çalışmıştım. İnsan toplumunda kısıtlı tecrübemle iki tür düşünce akımı olduğunu öğrendim. İnsan hayatından daha değerli şeylerin varlığını savunan fikir ile insan hayatına denk hiçbir şeyin olmadığını savunan fikir. İnsanlar savaşmaya başlayınca ilkini savunanların bahanesi ile gerçekleşir. Bıraktıklarında ise diğerlerininkini haklı gösterir. Acaba kaç yüz yıldır, kaç bin yıldır bu döngü işlemeye devam ediyor? Hayır, genel anlamda insan ırkı önemli değil. Acaba dökülmüş kanın miktarına eşdeğer bir şey yapabilir miyim ki?

Yang Wenli - Legend of the Galactic Heroes

Ne güzel animeydi ya diplomasiyide, savaşıda, normal hayattan kesitleride zevkle izlettiriyor. Ne zaman gelir acaba bu bahanelerin sonu

3. Vuuuv müko çizmişsin yav :reactionplz: . İkinci renklendirmede Batsy yi güzel çizmişsin ama renklisinde bazı gölgelendirmeleri yapmamışsın. Mesela çizimde çıkan yıldırımlardan oluşacak olan gölge detaylarını eklemiş olsaydın daha realist bir şey elde edebilirdin. Ama her halükarda güzel çalışmaların, devam et. Ne demiş atalarımız azimle işeyen mermeri deler :bwahahaplz:

4. Herkes roman yazmış gördüğüm kadarıyla. Bense bu aralar çocuk kitapları okuyorum ve çok hoşuma gidiyor. Çok yaratıcı hikayeler var aralarında :) Ablamın özel dersine gelen çocuğun kitaplarını bol bol gıdıklıyorum :dandyonionplz:    İnsanın çocuk olası geliyor :l Neyse uzatmadan soruyu cevaplıyayım en son Bal Arısının Tutsaklığını okudum.

5. Bence, sen asosyal değil de yalnız olmayı seçmişsin gibime geliyor. Ama sana tamamen yalnız bir bireysin de diyemem. Çünkü yalnız olmayı seçmiş insanlar, ilişki kurmada genellikle sıkıntı yaşamazlar. Birşeylerin olgunluğuna, farkındalığına erişebilmişlerdir. Başka insanlarla ilişki kurmadan hayatlarına devam ettirebilirler ve onların eksikliğinden bir sıkıntı duymazlar, hatta bu durumdan zevk bile alabilirler. Asosyallik ve yalnızlık, ikisi çok farklı şeyler. Gözlemlediğim kadarıyla asosyallerdeki durum iletişim kurma isteği ama kuramama durumu veya tamamen bunlara ilgilerinin olmayışı ama sanırım bu antisosyallik oluyordu (bkz. kavram curcunası:taichi-crazy-rabbit-emoticon: ). Her türlü sosyal ilişkinin sana zarar vereceğine dair bir korku edinmişsin. Biraz zararlı bir durum bence seninki, ayrıca cimri de çıktın arkadaş :P Ben kendimden örnek veriyim yeni taşındığım sitede 4. senemi doldurduğum halde kimseyle bir yakın ilişki kurmadım mesela komşularla muhabbetim merhaba merhaba olsada yardıma ihtiyacım olduğunda ya da onların, birbirimizin kapısını çalabiliyoruz. Ayrıca az ama öz diyebileceğim dostlarım var. Asosyalliğin bana göre bir artısı yok. Çünkü iletişim kuramazlar, çekingendirler, kapalı bir kutu gibidirler ki uğraş ki açasın :) dostlarımdan biri böyleydi hatta :D ne zaman aklıma gelse, yüzüne vururum o kayıtsızlığını :) Hasılı kelam bence bazı ilkleri yaşamaktan kendini alıkoyma, dünyada herkes iyi niyetli, melek değil tabi. Ama o insanları yakaladığında, yanlarında olmalarının verdiği duygu ve paylaşımlarınız gerçekten güzel :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.