Jump to content

Perfectum

Kayıtlı Üye
  • Content Count

197
  • Last visited

• Days Won

15

Reputation Activity

1. Beğen
    Perfectum got a reaction from pegasusejder for a status update, Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için.   
    Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için. 

2. Harika
    Perfectum reacted to Gallardo for a status update, Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.   
    Öylesine izlediğim anime başyapıt çıkmıştır.

3. Harika
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae for a status update, Bunlardan amerikada da varmış xvzbs   
    Bunlardan amerikada da varmış xvzbs

4. Beğen
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae for a status update, ve hayır diyemeyenler için Evet bugünlük tamamım dndn   
    ve hayır diyemeyenler için

Evet bugünlük tamamım dndn
  5. Beğen
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, ლ(´ڡ`ლ)   
    ლ(´ڡ`ლ)

6. Karmaşık
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Bunlardan amerikada da varmış xvzbs   
    Bunlardan amerikada da varmış xvzbs

7. Harika
    Perfectum reacted to Amygirl for a status update, Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...   
    Bazen sadece meyve suyu kutusu olmak istersin...

8. Harika
    Perfectum reacted to Beytize for a status update, Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D   
    Sınava çalışmak yerine eski kullanıcıları stalklamak mı aaa en sevdiğim :D
  9. Karmaşık
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Bazen ağıt yakıyorum okuduğum bölüme ama seviyorum da :D B öyle çalkantılı bir ilişki   
    Bazen ağıt yakıyorum okuduğum bölüme ama seviyorum da :D Böyle çalkantılı bir ilişki :/

10. Harika
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merak   
    Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merakımı da uyandırdığından bir araştırayım dedim ve bir kelebek türü olduğunu öğrendim. Mavi olmaları bana başka bir şeyi hatırlattı. Bir yerde okumuştum. Eskiden topluluklar mavi kelebeklerin bol olduğu topraklara evlerini veya tarlalarını kurarlarmış. Çünkü o kelebeklerin bulundukları habitatlar hep verimli olurmuş. Biraz karanlık haber ama yakın zamanda bu kelebekler sayesinde bir toplu mezar bile bulundu. Neyse lafı fazla uzatmak istemem. İsmi güzelmiş türün. :D
  11. Beğen
    Perfectum got a reaction from pegasusejder for a status update, Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merak   
    Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merakımı da uyandırdığından bir araştırayım dedim ve bir kelebek türü olduğunu öğrendim. Mavi olmaları bana başka bir şeyi hatırlattı. Bir yerde okumuştum. Eskiden topluluklar mavi kelebeklerin bol olduğu topraklara evlerini veya tarlalarını kurarlarmış. Çünkü o kelebeklerin bulundukları habitatlar hep verimli olurmuş. Biraz karanlık haber ama yakın zamanda bu kelebekler sayesinde bir toplu mezar bile bulundu. Neyse lafı fazla uzatmak istemem. İsmi güzelmiş türün. :D
  12. Harika
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae for a status update, Selam Ferris-san. Nasılsın :) Şimdiki kullanıcı adını çok havalı bulduğumdan ve merak   
  13. Üzgün
    Perfectum reacted to Amygirl for a status update, Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim   
    Herkes 2020 ye bir şarkı söylemiş
    Çelik'ten Bırak da Git Yetmedi mi Hala söylemiştim ben de ama bir şey değişmedi  1 Ocak 2021'in 31 Aralık 2020 den farkı yok..
  14. Beğen
    Perfectum reacted to bluegrass for a status update, Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden   
    Çok mutlu, sağlıklıı, atandığımız ya da sınavları başarıyla geçtiğimiz sonra kimseden ne fiziksel ne de psikolojik şiddet görmediğimiz, sevdiklerimizle beraber yeni bir yıl olsunn. Ya da zombi saldırısı olsun lütfen. Neyse yeni yılımııııızz kutlu olsuun.
  15. Beğen
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae for a status update, Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 
  16. Harika
    Perfectum got a reaction from pegasusejder for a status update, Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek kalıp olan "Ich bin Perfectum." dan ileriye gidebileceğime ümit ediyorum :D 
  17. Beğen
    Perfectum reacted to ShadyRogue for a status update, Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum. Bu yıl burada kon   
    Azıcık geciktim ama geç de olsa içimden geçenleri yazmak istiyorum.  Bu yıl burada konuştuğum ve konuşmadığım herkesin yeni yılı umarım sağlıklı ve huzurlu geçer. Gerçekten iyi ki varsınız ve iyi ki bu siteye üye olmuşum çünkü... Bu siteden çok fazla arkadaş edindim ve öz abim-ablam gibi gördüğüm bir sürü kişiyle samimiyet kurdum. ❤️ Sayenizde gerçekten kendimi yalnız hissetmediğim bir yıl geçirdim ve çok fazla yeni şey öğrendim. Her şey için teşekkürler, ve umarım daha güzel bir yıl bizi bekliyor olur, mutlu yıllar! 
  18. Beğen
    Perfectum got a reaction from YALNIZ for a status update, Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyo   
    Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 
    Aha da bu:

19. Beğen
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus for a status update, Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyo   
    Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyorum. Dün Malzeme sınavına da topluca giremedik zati, bazılarımız girebildi. Onlar sınavlarını çözerken bizse çaresizce bekledik :( Neyse ki iptal oldu. 
    Aha da bu:

20. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for a status update, Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)   
    Kısa saçlı kadın karakter çekiciliği diye bir şey sanırım var :)

21. Beğen
    Perfectum got a reaction from hakan_vita_morte_2 for a status update, Dizi izlerken romantizm ve fazlası yaşanan sahnelerde acayip cringe oluyor geriliyoru   
    Dizi izlerken romantizm ve fazlası yaşanan sahnelerde acayip cringe oluyor geriliyorum
  22. Teşekkür
    Perfectum reacted to Amygirl for a status update, Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok   
    Buraya da bırakalım http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/11/en-sevdigim-en-cok-seysiler.html
  23. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for a status update, Ağlamak bir şeyi çözmeyecek. Bağırmak bir şeyi çözmeyecek. Kırıp dökmek bir şeyi çözm   
    Ağlamak bir şeyi çözmeyecek.
    Bağırmak bir şeyi çözmeyecek.
    Kırıp dökmek bir şeyi çözmeyecek.
    Sadece kabul et ve aksiyon al.
  24. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for a status update, Enfes bir One Piece çizimi :)   
    Enfes bir One Piece çizimi :)

25. Karmaşık
    Perfectum reacted to heymely for a status update, Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak...   
    Sağlıkçı olmanın en güzel avantajı temin ettiğin serumu evde takıp keyfine bakmak... yaşıyoruz bu hayatı. 

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.