Jump to content
Türk Anime TV Forum

Perfectum

Üyeler
    168
  • Son ziyareti

• Başarı

12

İtibar Etkinliği

1. Teşekkür
    Perfectum reacted to Amygirl for bir durum güncellemesi, Ayol bi denecik yazı yazdım ilgilenenlere http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020   
    Ayol bi denecik yazı yazdım ilgilenenlere  http://amyninanimeguncesi.blogspot.com/2020/01/amynin-hazineleri-bekledigimden-cok.html
  2. Beğen
    Perfectum reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..   
    Bu League of Legends sinematikte harbi işi iyi yapıyor. ama sadece sinematikte..

3. Karmaşık
    Perfectum got a reaction from Ancaks for bir durum güncellemesi, Sizin şehirlere de kar yağıyor mu?   
    Sizin şehirlere de kar yağıyor mu? 
  4. Beğen
    Perfectum reacted to 1456ha for bir durum güncellemesi, Kış Sezonu!! Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa b   
    Kış Sezonu!!
    Yeni sezondan çevirmeyi planladığım seriler ^^ İzlemeyi düşünen olursa beklerim  
  5. Harika
    Perfectum got a reaction from Leffwn for bir durum güncellemesi, Solo leveling çok güzel ilerlemiyor mu sizce de?. Okurken bir kez bile sıkılmadım. Ye   
    Solo leveling çok güzel ilerlemiyor mu sizce de?.  Okurken bir kez bile sıkılmadım. Yeni bölümü merakla bekliyorum :)
  6. Teşekkür
    Perfectum reacted to Ancaks for bir durum güncellemesi, İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3   
    İyi seneler TürkanimeTV ailesi! <3
  7. Üzgün
    Perfectum reacted to agg1401 for bir durum güncellemesi, Oyun geliştirmekten vakit bulsam da şöyle kaliteli seriler izlesem.   
    Oyun geliştirmekten vakit bulsam da şöyle kaliteli seriler izlesem.
  8. Beğen
    Perfectum reacted to Singularity for bir durum güncellemesi, Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :   
    Yeniden yapım böyle olur birde adam gibi animesi vs çıksa :

9. Beğen
    Perfectum got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Böylesi yetenekler on yıllarda bir gelir.   
    Böylesi yetenekler on yıllarda bir gelir.

10. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, 10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon,   
    10 Kasım'ın ertesi günü bir İtalyan gazetesinin manşeti: ''Sezar, İskender, Napolyon, ayağa kalkınız. En büyüğünüz geliyor.''
  11. Karmaşık
    Perfectum reacted to Gallardo for bir durum güncellemesi, En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi ar   
    En sağlam ilişkiler, birbiri olmadan da yaşayabilecek, ama bunu istemeyen iki kişi arasında kurulur. (Harriet Lerner)
  12. Beğen
    Perfectum reacted to slimjack for bir durum güncellemesi, Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven   
    Sweet dreams are made of this Who am I to disagree? I travel the world And the seven seas, Everybody's looking for something.
  13. Beğen
    Perfectum reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.   
    Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. 
  14. Beğen
    Perfectum got a reaction from Gallardo for bir durum güncellemesi, Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili   
    Feng Shen Ji' yi bitirdim. Hatta baya bir oldu üzerinden. Regendary (japengrish stili) bir manhwa :) Nedense kötü taraftaki karakterleri pek sempatik buldum.  Yaptıkları yüzünden onlardan nefret etmem gerekirdi ama yüce rahibe, ne zha :D ve babası(!), sonra ehem tian var. Gerçekten güzeldi. Sonlara doğru hikayenin hızlandırıldığını hissediyorsunuz. Bu biraz kötü hissettirdi. Muhtemelem editör çizerleri haşlıyordu :x .
    Bölüm bölüm Ah Gou ya tepem atsa da onu da sevdim. Onun karakter gelişimini izlemek gerçekten güzeldi.
    Üstelik çizerlerin ona, bölüm başında yaraladığı köle için verdiği cezayı pek ironik buldum. Çizimler olağanüstüydü. Tavsiyeleriniz için teşekkürler. :)

15. Beğen
    Perfectum got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Kelt müziklerine sardım şimdi de. Besteci hangi duygularla besteledi bunu acaba.   
    Kelt müziklerine sardım şimdi de. Besteci hangi duygularla besteledi bunu acaba.

16. Harika
    Perfectum got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Arılar kahveye gelir mi bunu daha önce hiç düşünmemiştim ama bir tanesini kahvemin kö   
    Arılar kahveye gelir mi bunu daha önce hiç düşünmemiştim ama bir tanesini kahvemin köpüğünü fondiplerken yakaladım ve sonunda haliyle canhıraş çığlıklarla yardım isteyincede kurtardım hırşiti. Bu kadar kafein yeter ona :) 
  17. Beğen
    Perfectum reacted to UnderminE for bir durum güncellemesi, 8 Ekim   
    8 Ekim
  18. Beğen
    Perfectum reacted to Leffwn for bir durum güncellemesi, Ufak tefek değişimler   
    Ufak tefek değişimler

19. Beğen
    Perfectum got a reaction from wubbalalubb for bir durum güncellemesi, Kelt müziklerine sardım şimdi de. Besteci hangi duygularla besteledi bunu acaba.   
    Kelt müziklerine sardım şimdi de. Besteci hangi duygularla besteledi bunu acaba.

20. Beğen
    Perfectum got a reaction from xemerius for bir durum güncellemesi, Her yenilik aslında birer endişedir insan için. Ya olmazsa? Ya yolunda gitmezse işler   
    Her yenilik aslında birer endişedir insan için. Ya olmazsa? Ya yolunda gitmezse işler? Ama, aynı zamanda bir merak da yaratır peşinden sürükleyen. Bilinmez. Şu an otobüs penceresinden dışarıyı izlerken hissettiklerim aynen bunlar. Sanırım içimde bir yerlerde bir romantik yatıyor. :D
  21. Beğen
    Perfectum got a reaction from LeornKayn for bir durum güncellemesi, Her yenilik aslında birer endişedir insan için. Ya olmazsa? Ya yolunda gitmezse işler   
    Her yenilik aslında birer endişedir insan için. Ya olmazsa? Ya yolunda gitmezse işler? Ama, aynı zamanda bir merak da yaratır peşinden sürükleyen. Bilinmez. Şu an otobüs penceresinden dışarıyı izlerken hissettiklerim aynen bunlar. Sanırım içimde bir yerlerde bir romantik yatıyor. :D
  22. Harika
    Perfectum reacted to Ancaks for bir durum güncellemesi, Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğ   
    Beş yıl oldu... Dilerim 10 yılı 15 yılı 20 yılı görebilirim ve sizlere elimden geldiğince bir şeyler sunabilir aynı zamanda kendime yeni şeyler katabilirim :)
     Zümrüd-ü Anka'nın Evi 6. Yılına gidiyorrrr!!!!
  23. Üzgün
    Perfectum got a reaction from Ancaks for bir durum güncellemesi, Gıcık olduğum insanlarla tatile gitme zorunluluğu ve ilk günün yağmurlu olacakmış gib   
    Gıcık olduğum insanlarla tatile gitme zorunluluğu ve ilk günün yağmurlu olacakmış gibi olması. Karmaya selamlar 
  24. Harika
    Perfectum reacted to DevilCat31 for bir durum güncellemesi, Selamun Aleyküm benim adım halik tanıştığımıza memnun oldum arigato gosayimasu itadak   
    Selamun Aleyküm benim adım halik tanıştığımıza memnun oldum arigato gosayimasu itadakimas afiyet olsun
  25. Beğen
    Perfectum reacted to Zeraora for bir durum güncellemesi, Japon Mitolojisine merakı olanlara bunu öneririm   
    Japon Mitolojisine merakı olanlara bunu öneririm

• Yeni Oluştur...