Jump to content

Perfectum

Üyeler
  • İçerik sayısı

207
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

26

İtibar Etkinliği

1. Harika
    Perfectum got a reaction from quincy in Gece bleachin sezon finalini izleyip yattığım için rüyamda yhwach’ın auswählen‘inden   
    Ahaha shinigamilerin o parçayla alakalı travmaları bitmiş değil shsjj evet ya eklenen sahneler hakkında bende öyle düşündüm devamını merakla bekliyorum 
  2. Beğen
    Perfectum reacted to Pseudohomophylus in @Perfectum Buralardayım, sadece sık girmiyorum, müsait olursam aklıma da gelirse kısa   
    Sınavlarda başarılar Perfekto-kun 
    Mitolojiyi sever miydin vayy bilmiyordum 👀

@Lycaenidae aşk kadınım gelmiş, hoş gelmiş
  3. Beğen
    Perfectum got a reaction from Golge_Kaze in Şey, ehem, merhaba * _ * Beni hatırlayan var mı? Yoksa Türkanime'nin tozlu sayfaların   
    Sanki senin kullanıcı adın Ancaks'tı. Yoksam ben mi yanlış hatırlıyorum . Çevirmenimiz hoşgeldin ama beş gitme sakın :D
  4. Beğen
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae in Herkese selamlar Mini bir duyuru yapmak için foruma dalmış olan Bendeniz vefa çuvalı   
    Nerdesin sen ya. Sen yoksun, @Gallardo yok, @Lycaenidaeyok. :( Bıraktınız sandım. Ah beee güzel de bir etkinlikmiş hem de yakın bana. Kütahya'dan geçerdim ama katılamayacağım muhtemelen. Efsanevi Miyazaki'nin Türkiye'de ilgi görüyor olması güzel şey. 
  5. Harika
    Perfectum reacted to Beytize in Giriyorum çıkıyorum her şey aynı be @pegasusejder @Beytize   
    ay noluyor noluyorrr 
  6. Beğen
    Perfectum got a reaction from Aechee in ben inkar etmek istediğim bir varlık bile olmayan bir hiçim.   
    Sen bence bunalıma girmiş bir ponçiksin 
  7. Harika
    Perfectum reacted to Pseudohomophylus in Herkese selamlar Mini bir duyuru yapmak için foruma dalmış olan Bendeniz vefa çuvalı   
    İnanırım kardeş  biz Y kuşakları her yerde kendimizi belli ediyoruz. Üvey evlat muamelesi görmediğimiz yer yok mübarek.
    Bence Nicki bile kurtaramamış o garabet örneği şeyi başkası adına utana sıkıla yaşamaya devam. Ben kaçtım kendine cici bak Perfekto-kun
    *Kesinlikle ilçede elektrikler kesildiği için veda etmiyorum*

8. Beğen
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus in Herkese selamlar Mini bir duyuru yapmak için foruma dalmış olan Bendeniz vefa çuvalı   
    Nerdesin sen ya. Sen yoksun, @Gallardo yok, @Lycaenidaeyok. :( Bıraktınız sandım. Ah beee güzel de bir etkinlikmiş hem de yakın bana. Kütahya'dan geçerdim ama katılamayacağım muhtemelen. Efsanevi Miyazaki'nin Türkiye'de ilgi görüyor olması güzel şey. 
  9. Harika
    Perfectum got a reaction from Bag Of Bones in Baltalar meydana çıkana kadar savaşçılar kalplerini göstermezler. Bu Viking deyişiyle   
    Neden olmasın naçizane izlenimlerimi paylaşırım sizlerle 
  10. Beğen
    Perfectum got a reaction from Dj-Morphosis in iyi akşamlaaaaaaaar   
    İyi akşamlar 
  11. Beğen
    Perfectum got a reaction from Atakan ~ in Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay   
    Beleş çaya hayır demem :D
  12. Beğen
    Perfectum got a reaction from pegasusejder in Herkese hayırlı ve mutlu bayramlar diliyorum.   
    Hayırlı bayramlar pega 
  13. Harika
    Perfectum got a reaction from Gallardo in An itibariyle Johnny Depp Amber Heard davası:   
    Kesinlikle, kaybettiği şöhreti geri kazanacaktır. Amber içinse durum tam tersi. Bu davadan sonra pek filmlerde sahne alacağını zannetmiyorum. Hele yatağa pisleme olayı çok uzun bir süre hatırlanacak :D Kadına amber turd diyorlar xd
  14. Beğen
    Perfectum reacted to Gallardo in An itibariyle Johnny Depp Amber Heard davası:   
    Yeniden piyasa yapar. Şu an Johnny Depp ile alakalı her şey kıymete biniyor; Kendisi, avukatları, hatta muhtemelen eski sevgilileri bile. Olaya şu açıdan bakıyorum:

15. Beğen
    Perfectum got a reaction from Beytize in Yılda bir gelen best forum üyesinden herkese çay   
    Beleş çaya hayır demem :D
  16. Beğen
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae in Cyber City Oedo 808 gibi serilere bayılıyorum. Muhteşemdi ve şu an 3.bölüme geçtim. H   
    Valla bu aylar en güzel zamanlar tadını çıkarmalısın 
  17. Beğen
    Perfectum got a reaction from pegasusejder in Herkesin bayramı mübarek olsun. :)   
    Hayırlı bayramlar pega :) gömdün mü baklavaları 
  18. Harika
    Perfectum reacted to Marut in Bazı şeyler asla değişmiyor   
    @Perfectum

19. Beğen
    Perfectum got a reaction from Marut in Bazı şeyler asla değişmiyor   
    @Muratika Elbette değiştiremeyeceğin şeyler var doğduğun cinsiyet, sahip olduğun aile vb. ama bunlar dışında insanın hayatını değiştirmesi bence onun bunu ne kadar istediğiyle alakalı. Hayatımda insanların yanı sıra kendi tekerime çomak sokmuş biri olarak tecrübelerimden ve pişmanlıklarımdan çıkardığım sonuç bu. Kendini yenmeyi başardığında bir şeyler değişmeye başlıyor.
  20. Beğen
    Perfectum got a reaction from Marut in Nana Oosaki, o kadar anime izledim ama gördüğüm en iyi kadın karakter kesinlikle o.   
    Nana Osaki'nin anaç ve olgun yanı ike Nana Komatsu'nun çocuksu ve sadık yanı arkadaşlıklarını iyi tamamlıyordu. 
  21. Harika
    Perfectum reacted to Gallardo in İnsülin ihtiyacı olanlara gelsin.   
    Tek rakibim yine kendimim demiş

22. Harika
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus in Bir tırtılın kendine bir koza örüp kelebeğe dönüşmesi gibi içimde değişim rüzgarları   
    Nasıl tarif edeyim bilmiyorum ama iyi bir ruh hali içerisindeyim. Zamanla pişerek biraz daha olgunlaştım biraz da gamsız oldum sanırım :)

23. Harika
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus in Solo Leveling in oyunu geliyormuş. Ben animeyi bekliyordum.   
    Ghibli stüdyo yapsın :D
  24. Harika
  25. Harika
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus in Shoujo animeler beni pek açmadı sanırım umduğumu bulamadım Nana'dan sonra. Hayattan k   
    @Amygirl Karakter derinliği ve sürükleyiciliğe sahipse okunur neden okunmasın. Geniş evrenli yapımlar iyidir. Aklıma yüzüklerin efendisi ve berserk geldi. Bir ara arkadaşımla kafaları sıyırıp elfçe öğrenmeye çalışmıştık xd 

İşte tam bu yüzden bende anime izlemeye küstüm. Tüketmeye yönelik bunlar. O yüzden pek tutmuyorlar. Eskiden emek vardı kardeşlik vardı alın teri ehem neyse. 

Teşekkürler listeme ekledim :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.