Jump to content

Perfectum

Kayıtlı Üye
    207
  • Last visited

• Days Won

26

Reputation Activity

1. Teşekkür
    Perfectum got a reaction from Pseudohomophylus in Forumun tüm güzide hanımefendilerinin ve efendi olmayan hanımlarının 8 Mart Dünya Kad   
    Efendi olmayan hanımlar sjsnskow 
    Dünya kadınlar günün kutlu olsun pseudo-san :p
  2. Beğen
    Perfectum got a reaction from Beytize in YÖK'ün açıklamasından sonra üniversitesi yüz yüze eğitim kararı alan var mı? Bizim ok   
    Bizim okulda vizelere kadar uzaktan yapacakmış dersleri 
  3. Beğen
    Perfectum got a reaction from devil-may-care in Böyle hiç kasmadan dik durabıien, vücut postürü düzgün insanlara çok özeniyorum. Ne z   
    Haklısın önce anlamak gerek.  Valla ben direkt, bodoslama egzersiz yapmaya başlamıştım. :D. Video da fazlasıyla bilgilendirici teşekkür ediyorum yorumun için.
  4. Teşekkür
    Perfectum reacted to devil-may-care in Böyle hiç kasmadan dik durabıien, vücut postürü düzgün insanlara çok özeniyorum. Ne z   
    Bence başta dik durmanın ne demek olduğunu anlamak lazım :D baya araştırma yapmıştım sırf dik durmak ne demek anlamak için.
    Kulak kepçesi- omuz başı- kalçanın yukarısındaki öndeki o çıkıntılı kemikler- diz- ayak bileği bunların aynı düzlemde yer alması gerekiyormuş. (videoda 5. dk'da görebilirsiniz.) Ben bir süre yoga yapmaya çalışmıştım ve gelişme kaydettiğimi düşünüyorum, bence devam edilirse baya faydalı olabiliyor ama kilo vermeye pek yardımcı sayılmaz :D

5. Karmaşık
    Perfectum reacted to pegasusejder in Bu sahne izlediğim en zarif ve ölümüne düellolardan biri oldu benim için.   
    Yani ne demem bilemedim şu an. :D Bir kaç bunun geyiği dönüyordu, işte oyunda feminen feminen takılıyor işte arka perde de bir hayranı yanına geliyor bir şekilde ve bir bakıyor erkek. : D Bu olay bir ara dönüyordu hep, bir gün karşılaşırsam atayım. :D 
  6. Harika
    Perfectum reacted to Lycaenidae in Bunlardan amerikada da varmış xvzbs   
    Haha sesli kahkaha attım. şslkfşslkfs
  7. Harika
    Perfectum reacted to pegasusejder in Bunlardan amerikada da varmış xvzbs   
    Kardeş buralara ne atıyorsun öyle. :D 
  8. Beğen
    Perfectum got a reaction from Estable in Yaklaşık 10 sene önce Shingeki No Kyojin'in ilk sezonu çıktığında izleyip overrated o   
    10 senemii?! 10 sene... abii dudu periyi çağırın zamanı durdursun. O değil de beni tanımlamışsın bende 1. sezonu izleyip bırakanlardanım ama kötü huyumdur böyle yeni bölümleri YT den tiftikliyorum parça parça sonrada zevki kaçıyor izlemiyorum tabii. 
  9. Harika
    Perfectum reacted to pegasusejder in ლ(´ڡ`ლ)   
    Dün gece nereye gittin deyince aklıma istemsiz şu sahne geldi. :D 

10. Harika
    Perfectum reacted to Golge_Kaze in Hesabım şifremi unuttuğum için kilitlenmişti, çok şükür girebildim foruma :')   
    Hoş buldum :D Şansıma eski e-mail adresimi hatırlıyordum :') Uğramaya çalışırım :D
    Ben de bundan sonra yazacağım şifreleri 
    Çoğu şeyi bırakabilirim ama forumdan kolayca kaybolmam Perfectum :D
  11. Beğen
    Perfectum got a reaction from Golge_Kaze in Hesabım şifremi unuttuğum için kilitlenmişti, çok şükür girebildim foruma :')   
    Ben sen bıraktın gittin sandım Anka hoşgeldin. :D
  12. Harika
  13. Üzgün
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae in Bazen ağıt yakıyorum okuduğum bölüme ama seviyorum da :D B öyle çalkantılı bir ilişki   
    Sen kazasız atlatmışsın şükür biz sağa sola çarpıyoruz bakalım ne olacak sonumuz :D Biliyor musun dediğini yapana helal olsun derim çünkü yapmak yürek ister. Bende düşünüyorum böyle mesela resim öğretmeni olsam ya da aşçılık veya müzisyenlik ne güzel olurdu ama bölümümü de sevmiyor değilim. Bazen böyle yoruluyorum arada.  
  14. Harika
    Perfectum reacted to Pseudohomophylus in Bazen ağıt yakıyorum okuduğum bölüme ama seviyorum da :D B öyle çalkantılı bir ilişki   
    Açıkçası neye heves edersem edeyim o konuda mükemmel bile olsam müstakbel mesleğim daha ağır basacaktı o yüzden hiç girişmedim, sonradan pişman olmak pek bana göre değil. Hobi olarak da devam ederim her türlü sevdiğim işlere
    Umarım siz de dilediğiniz yerlerde olursunuz 
    Ganbaa~
  15. Üzgün
    Perfectum reacted to Beytize in Bazen ağıt yakıyorum okuduğum bölüme ama seviyorum da :D B öyle çalkantılı bir ilişki   
    aa bak kendimden bir tane buldum :D ben ağıt yaka yaka dizlerim çürüdü beni dinleyen duvarlar çatladı 
  16. Harika
    Perfectum reacted to Lycaenidae in Bu gece 10 yılda bir görülen @Lycaenidae tutulması yaşandı. Bu tutulma sırasında Lyca   
    Sizi de öyle fişek ederim ki aklınızı alırım. Hadi oradan! Unutulurmuş, peh!
  17. Beğen
    Perfectum got a reaction from Lycaenidae in Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    @LycaenidaeBen Almanca'da hatrı sayılır bir kısmı bitirdim. Bu A1 dedikleri kısmı bitirdim ama bolca tekrar ve alıştırma yapmam gerek. Zira konuları şimdiden unutmaya başladım. Almanca'da ismin halleri, çoğullar, sıfatlar... Mesela artikel(Türkçede tanımlık deniyor buna. Her ismin belli istisnalar dışında bir tanımlığı oluyor.) bilmedende bir cümle kuramıyorsun. Final haftasından sonra bolca konu tekrarı bir de Almanca kelime sözlüğü yapmaya başlayacağım. 
  18. Harika
    Perfectum reacted to Pseudohomophylus in Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    Lisedeyken bunu kullanmıştım tavsiye ederim, ben bunun ekmeğini iyi yedim 
    Benim aklımda kalan Die Nase idi. @BURUN
  19. Harika
    Perfectum got a reaction from Toprakezgi in Almanca öğrenmeye başladım. Lisede canım hocamın bana kazandırdığı ve bildiğim tek ka   
    O da bir klasik :D Hepimiz hep 15 yaşındaydık :(
  20. Beğen
    Perfectum got a reaction from Gallardo in N'aber forum? Yeni yıla mutlu girdiniz mi? Ben anime izleyerek girdim. Son birkaç yıl   
    Ben yeni yıla mutlu girdim diyebilirim. Ailemle birlikte güzel bir akşamdı. Anime olarak ne izledin? Kesin değişik bir konusu vardı izlediğin animenin. :D
    Çünkü senden hep ilginç şeyler geliyor 
  21. Üzgün
    Perfectum reacted to pegasusejder in Forumdaki katil kim? Birisi yeni üye oluyor, geliyor konu açıyor merhaba diye, konuşm   
    @Perfectum Zaten sen mekana geldikten sonra muhabbetlerde bir düşüş yaşandı. :D 

Aslında benim de aklıma adminler geldi, daha fazla kişiyle uğraşmamak için yeni gelenlerin ipini kesiyor olabilirler. Tabii teori sadece yoksa baldan tatlı adminlerimize bu yakıştırmayı kimse yapmaz. :D
  22. Harika
    Perfectum got a reaction from pegasusejder in Ya sxczbsla bunu tüm gün boyunca izleyebilirim :D:D   
    Eğlenceli yav :D
  23. Üzgün
    Perfectum reacted to Beytize in Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyo   
    uzun süredir etrafımda liseye ve ya üniversiteye hazırlanan hedefleri olan birileri yokta olursa havalı diye gitmek istediği bölümler sıralamasında mimarlık ve mühendislik varsa anında uzaklaştırmayı görev bilirim.
    Ah dostum aynı kaderi paylaşıyoruz tutam tutam saç döküle döküle ön taraflar seyrekleşti derim görünüyor :( gencecik yaşımda 70 gibi hissediyorum anneannem benden daha dinç dksjfkljdskljl
  24. Karmaşık
    Perfectum reacted to Beytize in Şu vize haftasında Vincent van Gogh'un "Çığlık" isimli bir tablosu vardı aynı o oluyo   
    vardı ve baya komikti :D bizim yapı malzemeleri diye geçiyordu ama malzeme bilgisini bize bırakıp tüm dönem çizim yaptıydık gına gelmişti 
    bana sınav haftası bir rahatlık geliyor uyuyorum bol bol uyumazsam dizi film izliyorum böyle bi tuhaflık dlkfjkldfdfdf
  25. Harika
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.